Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Citroen C-Elysee 2016

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Citroen / C-Elysee Безкоштовний звіт · 12.10.2026
01
Citroen · C-ELYSEE · 2016
Citroen C-ELYSEE 2016

1,2 бензин · Сірий · Седан-b

НомерAH0523AX
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
в Україні
Операції
3
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 13.03.2015 · період і дані невідомі

02
Власник

13.03.2015 → 03.05.2019 · 4 р. 1 міс.

Донецька обл.

03
ВласникПоточний

03.05.2019 → зараз · 7 р. 5 міс.

Донецька обл.

02

Події за датами

13.03.2015
Проданий новому власнику
AH0523AX · Донецька обл. · червоний
2016
Рік випуску 2016
15.07.2017
Переобладнання
AH0523AX · Донецька обл. · червоний
03.05.2019
Проданий новому власнику
AH0523AX · Донецька обл. · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAH0523AX
У повному звіті
Транспортний засібCitroen C-ELYSEE 2016
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
72 к.с.
Крутний момент
110 Нм
Витрата
5.3 л/100 км
Обʼєм
1199 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Маса
1020 кг
Багажник
506 л
Двигун
Потужність
72 к.с. @ 5500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
60.1 к.с./л
Крутний момент
110 Нм @ 3000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
HMY EB2M
Об’єм двигуна
1199 см³
Кількість циліндрів
3
Діаметр циліндра
75 мм
Хід поршня
90.5 мм
Ступінь стиснення
10.5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Кількість масла в двигуні
3.25 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
7 л/100 км
Витрата пального на шосе
4,3 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5.3 л/100 км
Викиди CO₂
124 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
14.2 с
Максимальна швидкість
160 км/г
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
14.2 кг/к.с., 70.6 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
9.3 кг/Нм, 107.8 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Барабанні
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
185/65 R15
Розмір дисків
15
Габарити
Довжина
4427 мм
Ширина
1748 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
1950 мм
Висота
1466 мм 57.72 in.
Колісна база
2652 мм
Передня колія
1501 мм
Задня колія
1478 мм
Передній звіс
808 мм
Задній звіс
967 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.32
Діаметр розвороту
10.7 м 35.1 фт.
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1020 кг
Допустима повна маса
1459 кг
Максимальна вантажопідйомність
439 кг
Об’єм багажника мінімальний
506 л
Об’єм паливного бака
50 л 13.21 гал США | 11 гал Великої Британії
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
6 800 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
5 550–7 750 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
5 120–8 580 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 5 550–7 750 $, медіана — 6 800 $.

Як ціну змінює рік випуску

2013’13≈ 6 700 $
2014’14≈ 5 000 $
2015’15≈ 6 150 $
2016’16≈ 6 450 $
2017’17≈ 7 050 $
2018’18≈ 6 800 $
2019’19≈ 8 000 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +9%. Найбільший перепад — між 2013 і 2014 роками (−26 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+16%
2022’22+10%
2023’23+6%
2024’24+3%
2025’25+1%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

03
06
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 56%II покоління — 41%I покоління — 3%
56%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)56%
  • II покоління41%
  • I покоління3%
Механіка — 86%Автомат — 9%Робот — 4%Варіатор — 1%
86%найчастіше

КПП

  • Механіка86%
  • Автомат9%
  • Робот4%
  • Варіатор1%
Бензин — 55%Дизель — 26%Газ / бензин — 18%1.6 л. — 1%
55%це авто

Паливо

  • Бензин55%
  • Дизель26%
  • Газ / бензин18%
  • 1.6 л.1%
Білий — 55%Сірий — 21%Синій — 9%Чорний — 8%Коричневий — 5%Інші — 2%
21%це авто

Колір

  • Білий55%
  • Сірий21%
  • Синій9%
  • Чорний8%
  • Коричневий5%
  • Інші2%
11

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · • ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
26%
• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
25%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,2 л
22%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 10 р.)
21%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
7%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Citroen C-Elysee 2016 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

5 500 $ – 7 400 $

Довідка

Перевірка Citroen C-Elysee 2016 за VIN

Короткий звіт по Citroen C-Elysee 2016: рік випуску 2016, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 6 800 $. Більшість оголошень (80%) — 5 120–8 580 $, звичайні ціни (середні 50%) — 5 550–7 750 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 3, реєстраційних операцій — 3, змін номера — 0, перша реєстрація — 13.03.2015. Остання операція — «Проданий новому власнику», 03.05.2019.