Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Nissan Maxima 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Nissan / Maxima Безкоштовний звіт · 13.10.2026
01
Nissan · MAXIMA · 2017
Nissan MAXIMA 2017

3,5 газ / бензин · Сірий · Седан-b

НомерAT0192CT
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

20.09.2019 → зараз · 7 р.

Івано-Франківська обл.

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
20.09.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AT0192CT · Івано-Франківська обл. · сірий
16.11.2019
Встановлено газове обладнання
AT0192CT · Івано-Франківська обл. · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAT0192CT
У повному звіті
Транспортний засібNissan MAXIMA 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
300 к.с.
Крутний момент
354 Нм
Обʼєм
3498 см³ 213.46 куб.ин.
Привід
Передній
КПП
Варіатор
Маса
1574 кг
Багажник
405 л 14.3 куб. фт.
Двигун
Потужність
300 к.с. @ 6400 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
85.8 к.с./л
Крутний момент
354 Нм @ 4400 об/хв 261.1 кгм @ 4400 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
VQ35DE
Об’єм двигуна
3498 см³ 213.46 куб.ин.
Кількість циліндрів
6
Діаметр циліндра
95.5 мм
Хід поршня
81.4 мм 3.2 дін.
Ступінь стиснення
10.6:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Кількість масла в двигуні
4.8 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
10.7 л/100 км
Витрата пального на шосе
7.8 л/100 км
Паливо
Бензин
Співвідношення потужність/вага
5.2 кг/к.с., 190.6 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.4 кг/Нм, 224.9 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
Автоматична коробка передач CVT
Тип передньої підвіски
Незалежна пружинна підвіска
Тип задньої підвіски
Незалежна пружинна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Розмір шин
245/45 R18; 245/40 R19
Розмір дисків
18; 19
Габарити
Довжина
4897 мм 192.8 дін.
Ширина
1859 мм 73.19 дін.
Висота
1435 мм 56.5 in.
Колісна база
2776 мм 109.29 дін.
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1574 кг
Допустима повна маса
2105 кг
Максимальна вантажопідйомність
531 кг
Об’єм багажника мінімальний
405 л 14.3 куб. фт.
Об’єм паливного бака
68 л
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
13 100 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
12 306–14 600 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
11 940–15 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 12 306–14 600 $, медіана — 13 100 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 13 050 $
2017’17≈ 13 150 $
2018’18≈ 14 500 $

Рік старіше — −1% · рік новіше — +10%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+10 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+79%
2022’22+58%
2023’23+40%
2024’24+24%
2025’25+11%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

94
95
96
97
98
99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
10

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%IV покоління (FL) — 20%VI покоління — 17%IV покоління — 16%VIII покоління — 14%Інші — 9%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • IV покоління (FL)20%
  • VI покоління17%
  • IV покоління16%
  • VIII покоління14%
  • Інші9%
Механіка — 43%Автомат — 43%Варіатор — 14%
43%найчастіше

КПП

  • Механіка43%
  • Автомат43%
  • Варіатор14%
Бензин — 62%Газ / бензин — 37%2 л. — 1%
37%це авто

Паливо

  • Бензин62%
  • Газ / бензин37%
  • 2 л.1%
Передній — 99%Повний — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Повний1%
Сірий — 42%Синій — 19%Зелений — 12%Чорний — 10%Червоний — 6%Інші — 12%
42%це авто

Колір

  • Сірий42%
  • Синій19%
  • Зелений12%
  • Чорний10%
  • Червоний6%
  • Інші12%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація4,5% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
37%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 3,5 л
24%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
13%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Nissan Maxima 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

10 600 $ – 14 400 $

Довідка

Перевірка Nissan Maxima 2017 за VIN

Короткий звіт по Nissan Maxima 2017: рік випуску 2017, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 13 100 $. Більшість оголошень (80%) — 11 940–15 500 $, звичайні ціни (середні 50%) — 12 306–14 600 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 2, змін номера — 0, перша реєстрація — 20.09.2019. Остання операція — «Встановлено газове обладнання», 16.11.2019.