Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Citroen C4 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Citroen / C4 Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Citroen · C4 · 2017
Citroen C4 2017

1,6 дизель · Синій · Універсал-b

НомерAA3304PP
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
дати є для 2
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 03.03.2018 · період і дані невідомі

02
Власник

03.03.2018 → 22.11.2019 · 1 р. 8 міс.

м. Київ

03
ВласникПоточний

22.11.2019 → зараз · 6 р. 10 міс.

Черкаська обл.

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• ••••••
02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
03.03.2018
Проданий новому власнику
AA3304PP · м. Київ · синій
22.11.2019
Проданий новому власнику
AA3304PP · Черкаська обл. · синій
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAA3304PP
У повному звіті
Транспортний засібCitroen C4 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
114 к.с.
Крутний момент
270 Нм
Витрата
5 л/100 км
Обʼєм
1560 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
6-ст. механіка
Маса
1425 кг
Багажник
416–1193 л
Двигун
Потужність
114 к.с. @ 3600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
73.1 к.с./л
Крутний момент
270 Нм @ 1750-2500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
DV6C
Об’єм двигуна
1560 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
75 мм
Хід поршня
88.3 мм 3.48 in.
Ступінь стиснення
16:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
3.8 л
Системи двигуна
Система старт-стоп Протипиловий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
5,6 л/100 км
Витрата пального на шосе
4.7 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5 л/100 км
Викиди CO₂
132 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
11.6 с
Максимальна швидкість
180 км/год
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
12.5 кг/к.с., 80 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.3 кг/Нм, 189.5 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/70 R16; 225/55 R18
Розмір дисків
16; 18
Габарити
Довжина
4341 мм
Ширина
1799 мм
Ширина з закритими дзеркалами
1840 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2125 мм
Висота
1625-1635 мм
Колісна база
2670 мм
Передня колія
1545 мм
Задня колія
1540 мм
Передній звіс
906 мм
Задній звіс
765 мм
Кліренс
168 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.337
Діаметр розвороту
10,6 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1425 кг
Допустима повна маса
2060 кг
Максимальна вантажопідйомність
635 кг
Об’єм багажника мінімальний
416 л
Об’єм багажника максимальний
1193 л
Об’єм паливного бака
60 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1300 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
70 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
10 450 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
9 950–10 900 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
9 620–11 400 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 9 950–10 900 $, медіана — 10 450 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 8 000 $
2015’15≈ 9 500 $
2016’16≈ 10 250 $
2017’17≈ 10 750 $

Рік старіше — −5%. Найбільший перепад — між 2014 і 2015 роками (+14 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+100%
2022’22+73%
2023’23+50%
2024’24+31%
2025’25+14%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

02
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

I покоління — 49%II покоління — 40%II покоління (FL) — 6%III покоління — 5%
49%найчастіше

Покоління

  • I покоління49%
  • II покоління40%
  • II покоління (FL)6%
  • III покоління5%
Механіка — 53%Автомат — 33%Робот — 14%
53%найчастіше

КПП

  • Механіка53%
  • Автомат33%
  • Робот14%
Дизель — 45%Бензин — 38%Газ / бензин — 16%1.6 л. — 1%
45%це авто

Паливо

  • Дизель45%
  • Бензин38%
  • Газ / бензин16%
  • 1.6 л.1%
Сірий — 30%Чорний — 18%Білий — 15%Червоний — 13%Синій — 11%Інші — 13%
11%це авто

Колір

  • Сірий30%
  • Чорний18%
  • Білий15%
  • Червоний13%
  • Синій11%
  • Інші13%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,2% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
58%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
16%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
13%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
11%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Citroen C4 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

9 100 $ – 12 400 $

Довідка

Перевірка Citroen C4 2017 за VIN

Короткий звіт по Citroen C4 2017: рік випуску 2017, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 03.03.2018. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 22.11.2019.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AA3304PP?

Перевірка розшуку для AA3304PP доступна в повному звіті.

Скільки власників у Citroen C4 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Citroen?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AA3304PP?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.