Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Citroen C3 2018

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Citroen / C3 Безкоштовний звіт · 17.10.2026
01
Citroen · C3 · 2018
Citroen C3 2018

1,2 бензин · Білий · Хетчбек-в

НомерAB7808EH
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

09.07.2019 → зараз · 7 р. 3 міс.

Вінницька обл.

02

Події за датами

2018
Рік випуску 2018
09.07.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AB7808EH · Вінницька обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAB7808EH
У повному звіті
Транспортний засібCitroen C3 2018
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
110 к.с.
Крутний момент
205 Нм
Витрата
4.6 л/100 км
Обʼєм
1199 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Маса
1050 кг
Багажник
300–922 л
Двигун
Потужність
110 к.с. @ 5500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
91.7 к.с./л
Крутний момент
205 Нм @ 1500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
HNZ EB2DT, HNV EB2DTM, HNP EB2ADT
Об’єм двигуна
1199 см³
Кількість циліндрів
3
Діаметр циліндра
75 мм
Хід поршня
90.5 мм
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
3.5 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
5.5 л/100 км
Витрата пального на шосе
4 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
4.6 л/100 км
Викиди CO₂
103 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
10.9 с
Максимальна швидкість
188 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
9.5 кг/к.с., 104.8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.1 кг/Нм, 195.2 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
205/55 R16
Розмір дисків
16
Габарити
Довжина
3996 мм
Ширина
1749 мм
Ширина з закритими дзеркалами
1829 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2007 мм
Висота
1474-1490 мм
Колісна база
2539 мм
Передня колія
1471-1483 мм
Задня колія
1471-1480 мм
Передній звіс
809 мм
Задній звіс
648 мм
Діаметр розвороту
10.9 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1050 кг
Допустима повна маса
1600 кг
Максимальна вантажопідйомність
550 кг
Об’єм багажника мінімальний
300 л
Об’єм багажника максимальний
922 л
Об’єм паливного бака
45 л
Максимальне навантаження на дах
70 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
600 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
450 кг
Дозволене причіпне навантаження
32 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
11 400 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
9 500–12 500 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
8 500–13 960 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 9 500–12 500 $, медіана — 11 400 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 6 649 $
2016’16≈ 6 777 $
2017’17≈ 11 000 $
2018’18≈ 11 295 $
2019’19≈ 11 800 $
2020’20≈ 11 450 $
2021’21≈ 14 500 $

Рік старіше — −3% · рік новіше — +4%. Найбільший перепад — між 2016 і 2017 роками (+37 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+33%
2022’22+16%
2023’23+7%
2024’24+3%
2025’25+1%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

ІІІ покоління — 24%I покоління (FL) — 21%I покоління — 18%ІІ покоління (FL) — 13%II покоління — 12%Інші — 12%
24%найчастіше

Покоління

  • ІІІ покоління24%
  • I покоління (FL)21%
  • I покоління18%
  • ІІ покоління (FL)13%
  • II покоління12%
  • Інші12%
Механіка — 58%Автомат — 30%Робот — 12%
58%найчастіше

КПП

  • Механіка58%
  • Автомат30%
  • Робот12%
Бензин — 69%Дизель — 24%Газ / бензин — 6%
69%це авто

Паливо

  • Бензин69%
  • Дизель24%
  • Газ / бензин6%
Передній — 99%Повний — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Повний1%
Білий — 29%Сірий — 20%Синій — 18%Чорний — 12%Червоний — 8%Інші — 13%
29%це авто

Колір

  • Білий29%
  • Сірий20%
  • Синій18%
  • Чорний12%
  • Червоний8%
  • Інші13%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація11,1% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
63%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 8 р.)
14%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
10%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,2 л
9%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Citroen C3 2018 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

9 300 $ – 12 500 $

Довідка

Перевірка Citroen C3 2018 за VIN

Короткий звіт по Citroen C3 2018: рік випуску 2018, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 09.07.2019. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AB7808EH?

Перевірка розшуку для AB7808EH доступна в повному звіті.

Скільки власників у Citroen C3 2018?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Citroen?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AB7808EH?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.