Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Renault Captur 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Renault / Captur Безкоштовний звіт · 17.10.2026
01
Renault · Captur · 2019
Renault Captur 2019

1,5 дизель · Чорний · Хетчбек

НомерBC0868IE
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
в Україні
Операції
3
реєстраційні
Номери
2
1 зміна
01
Власник

11.10.2019 → 12.02.2022 · 2 р. 4 міс.

Львівська обл.

02
Власник

12.02.2022 → 01.06.2023 · 1 р. 3 міс.

Львівська обл.

03
ВласникПоточний

01.06.2023 → зараз · 3 р. 4 міс.

м. Київ

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• ••••••
02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
11.10.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
BC0868IE · Львівська обл. · чорний
12.02.2022
Успадкований новим власником
BC0868IE · Львівська обл. · чорний
01.06.2023
Проданий новому власнику
AI0242PE · м. Київ · чорний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами2 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакBC0868IE
У повному звіті
Транспортний засібRenault Captur 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
95 к.с.
Крутний момент
240 Нм
Обʼєм
1461 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1295 кг
Багажник
536–1275 л
Двигун
Потужність
95 к.с. @ 3750 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
65 к.с./л
Крутний момент
240 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K9K 872
Об’єм двигуна
1461 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
76 мм
Хід поршня
80.5 мм
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5.7 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального, Комбінована (WLTP)
4.6 л/100 км
Викиди CO₂ (За стандартом WLTP)
122 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
14.3 с
Максимальна швидкість
178 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6 d-TEMP
Співвідношення потужність/вага
13.6 кг/к.с., 73.4 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.4 кг/м'🔋, 185.3 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Гнута балка
Передні гальма
Дискові вентильовані, 280 мм
Задні гальма
Барабанні
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Розмір дисків
16; 17; 18
Габарити
Довжина
4227 мм
Ширина з закритими дзеркалами
1797 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2003 мм
Висота
1585 мм
Колісна база
2639 мм
Передня колія
1560 мм
Задня колія
1544 мм
Передній звіс
876 мм
Задній звіс
712 мм
Кліренс
174 мм
Діаметр розвороту
11 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1295 кг
Допустима повна маса
1843 кг
Максимальна вантажопідйомність
548 кг
Об’єм багажника мінімальний
536 л
Об’єм багажника максимальний
1275 л
Об’єм паливного бака
46 л
Бак AdBlue
13 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1200 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
685 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
14 200 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
13 599–15 700 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
12 700–16 900 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 13 599–15 700 $, медіана — 14 200 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 12 699 $
2017’17≈ 14 500 $
2018’18≈ 14 000 $
2019’19≈ 14 500 $
2021’21≈ 17 000 $

Рік старіше — −3%. Найбільший перепад — між 2016 і 2017 роками (+12 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+77%
2022’22+54%
2023’23+34%
2024’24+16%
2025’25+6%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
10

Що популярно в цій моделі

Автомат — 70%Механіка — 21%Робот — 7%Варіатор (CVT) — 1%
70%найчастіше

КПП

  • Автомат70%
  • Механіка21%
  • Робот7%
  • Варіатор (CVT)1%
Дизель — 61%Бензин — 38%Газ / бензин — 1%
61%це авто

Паливо

  • Дизель61%
  • Бензин38%
  • Газ / бензин1%
Сірий — 27%Бежевий — 13%Червоний — 13%Чорний — 12%Синій — 11%Інші — 25%
12%це авто

Колір

  • Сірий27%
  • Бежевий13%
  • Червоний13%
  • Чорний12%
  • Синій11%
  • Інші25%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,2% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
52%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
18%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
18%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
9%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Captur 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

12 300 $ – 16 700 $

Довідка

Перевірка Renault Captur 2019 за VIN

Короткий звіт по Renault Captur 2019: рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 11.10.2019. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер змінювався 1 раз. Остання реєстраційна операція — 01.06.2023.

Питання

Питання про

Чи в розшуку BC0868IE?

Перевірка розшуку для BC0868IE доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Captur 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про BC0868IE?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.