Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Citroen C4 Cactus 2018

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Citroen / C4 Cactus Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
Citroen · C4 CACTUS · 2018
Citroen C4 CACTUS 2018

1,6 дизель · Сірий · Хетчбек-в

НомерAM4433CP
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

31.05.2019 → зараз · 7 р. 4 міс.

Житомирська обл.

02

Події за датами

2018
Рік випуску 2018
31.05.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AM4433CP · Житомирська обл. · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAM4433CP
У повному звіті
Транспортний засібCitroen C4 CACTUS 2018
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
120 к.с.
Крутний момент
300 Нм
Витрата
3.6-3.8 л/100 км
Обʼєм
1560 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1280 кг
Багажник
408–1183 л
Двигун
Потужність
120 к.с. @ 3500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
76.9 к.с./л
Крутний момент
300 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
BHZ DV6FC
Об’єм двигуна
1560 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
75 мм
Хід поршня
88.3 мм 3.48 in.
Ступінь стиснення
16:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
3.75 л
Системи двигуна
Система старт-стоп Протипиловий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
4.2-4.4 л/100 км
Витрата пального на шосе
3.3-3.5 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
3.6-3.8 л/100 км
Викиди CO₂
95-100 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
10.6-11.0 с
Максимальна швидкість
197 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
10.7 кг/лс, 93.8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.3 кг/Нм, 234.4 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Розмір шин
225/45 R17; 225/40 R18
Розмір дисків
17; 18
Габарити
Довжина
4329 мм
Ширина
1789 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2050 мм
Висота
1498-1502 мм
Колісна база
2608 мм
Передня колія
1522-1536 мм
Задня колія
1515-1529 мм
Передній звіс
935 мм 36.81 in.
Задній звіс
786 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.30
Діаметр розвороту
10.7 м 35.1 фт.
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1280 кг
Допустима повна маса
1860 кг
Максимальна вантажопідйомність
580 кг
Об’єм багажника мінімальний
408 л
Об’єм багажника максимальний
1183 л
Об’єм паливного бака
60 л
Бак AdBlue
17 л
Максимальне навантаження на дах
55 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1550 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
675 кг
Дозволене причіпне навантаження
75 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
12 900 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
10 404–14 523 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
9 560–15 860 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 10 404–14 523 $, медіана — 12 900 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 9 300 $
2016’16≈ 10 300 $
2017’17≈ 9 999 $
2018’18≈ 12 900 $
2019’19≈ 14 523 $
2020’20≈ 15 250 $

Рік старіше — −22% · рік новіше — +13%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+22 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+58%
2022’22+38%
2023’23+22%
2024’24+12%
2025’25+5%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

07
08
09
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
10

Що популярно в цій моделі

I покоління — 65%I покоління (FL) — 35%
65%найчастіше

Покоління

  • I покоління65%
  • I покоління (FL)35%
Автомат — 40%Робот — 35%Механіка — 24%
40%найчастіше

КПП

  • Автомат40%
  • Робот35%
  • Механіка24%
Дизель — 71%Бензин — 29%
71%це авто

Паливо

  • Дизель71%
  • Бензин29%
Білий — 32%Жовтий — 16%Червоний — 12%Чорний — 12%Сірий — 11%Інші — 18%
11%це авто

Колір

  • Білий32%
  • Жовтий16%
  • Червоний12%
  • Чорний12%
  • Сірий11%
  • Інші18%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3,5% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
37%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 8 р.)
26%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
17%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
15%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Citroen C4 Cactus 2018 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

10 900 $ – 14 700 $

Довідка

Перевірка Citroen C4 Cactus 2018 за VIN

Короткий звіт по Citroen C4 Cactus 2018: рік випуску 2018, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 12 900 $. Більшість оголошень (80%) — 9 560–15 860 $, звичайні ціни (середні 50%) — 10 404–14 523 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 31.05.2019. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 31.05.2019.