Перевірка VIN — Land Rover Range Rover Velar 2017

Автомобілі / Land Rover / Range Rover Velar Безкоштовний звіт · 07.11.2026
01
Land Rover Range Rover Velar 2017

3,0 дизель · Чорний · Універсал-b

НомерBH0702KA
Власники в Україні
2

Перевірки за VIN і номером

02

ДТП в Україні

У повному звіті
Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
03

Розшук

У повному звіті
VIN
У повному звіті
Номерний знакBH0702KA
У повному звіті
Транспортний засібLand Rover Range Rover Velar 2017
У повному звіті
05

Аукціони та державні закупівлі

У повному звіті
Реалізація арештованого майна
У повному звіті
Аукціони з продажу майна
У повному звіті
Державні закупівлі
У повному звіті

Історія автомобіля

06

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 23.10.2019 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

23.10.2019 → зараз · 7 р.

Одеська обл.

06

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
23.10.2019
Проданий новому власнику
BH0702KA · Одеська обл. · чорний

Авто і техніка

07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
380 к.с.
Крутний момент
450 Нм
Витрата
9.4 л/100 км
Обʼєм
2995 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
8-ст. автомат
Маса
1884 кг
Багажник
673–1731 л
Двигун
Потужність
380 к.с. @ 6500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
126.9 к.с./л
Крутний момент
450 Нм @ 3500-5000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поздовжній
Модель/Код двигуна
306 к.с.
Об’єм двигуна
2995 см³
Кількість циліндрів
6
Діаметр циліндра
84.5 мм
Хід поршня
89 мм
Ступінь стиснення
10.5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Механічна турбіна, Інтеркулер
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
6.5 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
12.7 л/100 км
Витрата пального на шосе
7.5 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
9.4 л/100 км
Викиди CO₂
214 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
5.7 с
Максимальна швидкість
250 км/ч
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
5 кг/к.с., 201.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.2 кг/Нм, 238.9 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична коробка
Тип передньої підвіски
Дву市цльна поперечна важіль
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Габарити
Довжина
4803 мм
Ширина з закритими дзеркалами
2032 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2145 мм
Висота
1665 мм
Колісна база
2874 мм
Передня колія
1640-1644 мм
Задня колія
1657-1663 мм
Кліренс
213-251 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.36
Діаметр розвороту
11.6 м
Кут заїзду
25.93- 28.89°
Кут виїзду
27.3-29.5°
Кут рампи
21-23.5°
Глибина болотяна
600-650 мм
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1884 кг
Об’єм багажника мінімальний
673 л
Об’єм багажника максимальний
1731 л
Об’єм паливного бака
63 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 8%
2500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
08

Відкликання для моделі

Електрообладнанняоголошено 09.05.2025 · для авто 10.2016–11.2020
№ R/2025/149
Кампаніяоголошено 10.04.2019 · для авто 03.2015–07.2018
№ R/2019/049
Оглядовістьоголошено 19.03.2018 · для авто 04.2017–11.2017
№ R/2018/059
Ще 1 кампанія — у повному звітіКупити повний звіт

Ринок і вартість

09

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
34 999 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
30 125–37 997 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
27 003–40 000 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 30 125–37 997 $, медіана — 34 999 $.

Як ціну змінює рік випуску

2017’17≈ 34 999 $
2018’18≈ 34 999 $
2019’19≈ 34 995 $
2020’20≈ 36 050 $

Рік новіше — 0%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+3 п.п.).

10

Як змінюється вартість з роками

2021’21+30%
2022’22+20%
2023’23+13%
2024’24+7%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
11

Популярність моделі за роками випуску

2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
12

Що популярно в цій моделі

І покоління — 74%I покоління (FL) — 19%I покоління (2nd FL) — 7%
74%найчастіше

Покоління

  • І покоління74%
  • I покоління (FL)19%
  • I покоління (2nd FL)7%
Бензин — 55%Дизель — 42%Гібрид — 3%
42%це авто

Паливо

  • Бензин55%
  • Дизель42%
  • Гібрид3%
Чорний — 31%Білий — 26%Сірий — 25%Червоний — 6%Синій — 5%Інші — 6%
31%це авто

Колір

  • Чорний31%
  • Білий26%
  • Сірий25%
  • Червоний6%
  • Синій5%
  • Інші6%
13

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
36%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
30%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
16%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 3 л · преміум-марка
16%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴

Підсумок

14

Підсумок

8пунктів у повному звіті
2потребують додаткової перевірки

Перевірки й знахідки

•••••
У повному звіті
••• ••••••
У повному звіті
••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті
•••••••• •••••••• ••• ••••••: •
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

AUTO.RIA

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Land Rover Range Rover Velar 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

29 700 $ – 40 200 $

Перевірка Land Rover Range Rover Velar 2017 за VIN

Короткий звіт по Land Rover Range Rover Velar 2017: рік випуску 2017, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 23.10.2019. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався. Для цієї моделі оголошено 3 кампанії відкликання виробника.

Питання про це авто

Land Rover Range Rover Velar 2017

Чи в розшуку BH0702KA?

Перевірка розшуку для BH0702KA доступна в повному звіті.

Скільки власників у Land Rover Range Rover Velar 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Land Rover?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про BH0702KA?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.

Підтримка