Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Citroen C-Elysee 2018

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Citroen / C-Elysee Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
Citroen · C-ELYSEE · 2018
Citroen C-ELYSEE 2018

1,6 дизель · Білий · Седан-b

НомерAX7399HK
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

09.04.2019 → зараз · 7 р. 6 міс.

Харківська обл.

02

Події за датами

2018
Рік випуску 2018
09.04.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AX7399HK · Харківська обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAX7399HK
У повному звіті
Транспортний засібCitroen C-ELYSEE 2018
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
99 к.с.
Крутний момент
254 Нм
Витрата
3.8 л/100 км
Обʼєм
1560 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Маса
1090 кг
Багажник
506 л
Двигун
Потужність
99 к.с. @ 3750 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
63.5 к.с./л
Крутний момент
254 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
BHY, DV5RD
Об’єм двигуна
1560 см³
Кількість циліндрів
4
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
3.75 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
4.6 л/100 км
Витрата пального на шосе
3.3 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
3.8 л/100 км
Викиди CO₂
98 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
10.8 с
Максимальна швидкість
183 км/год 113,71 мил/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
11 кг/к.с., 90.8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.3 кг/Нм, 233 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Барабанні
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
195/55 R16
Розмір дисків
16
Габарити
Довжина
4419 мм
Ширина
1748 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
1953 мм
Висота
1466 мм 57.72 in.
Колісна база
2652 мм
Передня колія
1501 мм
Задня колія
1478 мм
Передній звіс
800 мм
Задній звіс
967 мм
Діаметр розвороту
10.7 м 35.1 фт.
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1090 кг
Допустима повна маса
1585 кг
Максимальна вантажопідйомність
495 кг
Об’єм багажника мінімальний
506 л
Об’єм паливного бака
50 л 13.21 гал США | 11 гал Великої Британії
Бак AdBlue
17 л 4.49 US gal | 3.74 UK gal
Максимальне навантаження на дах
75 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
580 кг
Дозволене причіпне навантаження
55 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
7 450 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
6 100–8 400 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
5 480–8 935 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 6 100–8 400 $, медіана — 7 450 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 6 150 $
2016’16≈ 6 450 $
2017’17≈ 7 500 $
2018’18≈ 6 800 $
2019’19≈ 8 464 $
2020’20≈ 11 100 $
2021’21≈ 11 000 $

Рік старіше — +10% · рік новіше — +24%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+39 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+31%
2022’22+20%
2023’23+12%
2024’24+7%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

03
06
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 56%II покоління — 41%I покоління — 3%
56%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)56%
  • II покоління41%
  • I покоління3%
Механіка — 86%Автомат — 9%Робот — 4%Варіатор (CVT) — 1%
86%найчастіше

КПП

  • Механіка86%
  • Автомат9%
  • Робот4%
  • Варіатор (CVT)1%
Бензин — 55%Дизель — 26%Газ / бензин — 18%1.6 л. — 1%
26%це авто

Паливо

  • Бензин55%
  • Дизель26%
  • Газ / бензин18%
  • 1.6 л.1%
Білий — 55%Сірий — 21%Синій — 9%Чорний — 8%Коричневий — 5%Інші — 2%
55%це авто

Колір

  • Білий55%
  • Сірий21%
  • Синій9%
  • Чорний8%
  • Коричневий5%
  • Інші2%
11

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3,5% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
29%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
23%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 8 р.)
21%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
20%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Citroen C-Elysee 2018 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

5 400 $ – 7 400 $

Довідка

Перевірка Citroen C-Elysee 2018 за VIN

Короткий звіт по Citroen C-Elysee 2018: рік випуску 2018, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 7 450 $. Більшість оголошень (80%) — 5 480–8 935 $, звичайні ціни (середні 50%) — 6 100–8 400 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 09.04.2019. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 09.04.2019.