Opel Insignia · I покоління · 2009–2013

Opel Insignia I на ринку України

Ціни за роками, модифікації та двигуни, типовий пробіг, характеристики й реєстрації Opel Insignia I — і як це покоління виглядає поруч із сусідніми.

Уточнити
Медіанна ціна≈ 7,5 тис. $половина пропозицій дешевша
Ціновий коридор6,7–8,3 тис. $тут половина пропозицій
Типове авто2011 · 260 тис. кмрік випуску і пробіг у цьому поколінні
Найчастіша модифікація160 к.с. · MT19% пропозицій покоління
Ціни

Скільки коштує Opel Insignia I

Ціна Opel Insignia I за роком випуску

Смуга — середні 60% пропозицій року, точка — типова ціна. Різниця між сусідніми роками — ціна року віку всередині покоління.

6 тис. $
7 тис. $
8 тис. $
9 тис. $
10 тис. $
6,9 тис. $
8,5 тис. $
середні 60% пропозиційтипова (медіанна) ціна

Ціна за модифікацією

Найпоширеніші модифікації покоління на одній шкалі: смуга — середні 60% пропозицій, точка — типова ціна.

160 к.с. · MT2009–2013
6,5–8,1 тис. $типово ≈ 7,2 тис. $
160 к.с. · AT2009–2013
6,7–8,8 тис. $типово ≈ 7,8 тис. $
2.0 CDTI · 130 к.с. · AT2009–2012
6,7–7,8 тис. $типово ≈ 7,2 тис. $
2.0 CDTI · 160 к.с.2009–2013
6,5–8,6 тис. $типово ≈ 7,7 тис. $
2.0 CDTI · 130 к.с. · MT2009–2013
7–8,2 тис. $типово ≈ 7,5 тис. $
220 к.с. · AT2009–2011
6,4–9,2 тис. $типово ≈ 7,9 тис. $
діапазон цін (середні 60%)типова ціна
Модифікації

Двигуни й версії Opel Insignia I на ринку

Двигун, потужність, коробка і привід за оголошеннями; частка — серед пропозицій покоління, де модифікацію вказано.

МодифікаціяЧасткаТипова цінаТиповий пробіг
160 к.с. · MT2009–201319%≈ 7,2 тис. $275 тис. км
160 к.с. · AT2009–201319%≈ 7,8 тис. $270 тис. км
2.0 CDTI · 130 к.с. · AT2009–20129%≈ 7,2 тис. $270 тис. км
2.0 CDTI · 160 к.с.2009–20138%≈ 7,7 тис. $260 тис. км
2.0 CDTI · 130 к.с. · MT2009–20135%≈ 7,5 тис. $280 тис. км
220 к.с. · AT2009–20115%≈ 7,9 тис. $235 тис. км
180 к.с. · MT2009–20134%≈ 6,2 тис. $202 тис. км
1.8 · 140 к.с. · MT2009–20104%≈ 7,5 тис. $201 тис. км
2.0 CDTI · 160 к.с. · AT2009–20134%≈ 7,8 тис. $210 тис. км
2.0 CDTI · 195 к.с. · AT2009–20134%≈ 9 тис. $253 тис. км
2.0 CDTI · 195 к.с. · AT · 4x42011–20123%≈ 9,2 тис. $275 тис. км
2.0 CDTI · 110 к.с. · MT2009–20133%≈ 7 тис. $259 тис. км
1.4 · 140 к.с. · MT2012–20132%≈ 7,9 тис. $142 тис. км
140 к.с. · MT2009–20111%вузька вибірка190 тис. км
Покоління

Opel Insignia: покоління поруч

Новіші покоління зазвичай дорожчі; смуга — середні 60% пропозицій покоління.

I поколінняце покоління2009–2013
6,5–8,5 тис. $типово ≈ 7,5 тис. $
8,9–12 тис. $типово ≈ 10 тис. $
13–16 тис. $типово ≈ 14 тис. $
II покоління (FL)2020–2020
16–22 тис. $типово ≈ 16 тис. $
діапазон цін (середні 60%)типова ціна

Поруч із сусідніми поколіннями

Типова ціна попереднього й наступного покоління та різниця з цим.

I 2009–2013
≈ 7,5 тис. $
Пробіг

Пробіг і ціна

Типовий пробіг Opel Insignia I за роком випуску

Тис. км. Пробіг помітно нижче лінії — привід перевірити історію.

0
20
40
60
80
100
120
140
160
180
200
220
240
260
280
244260

Як пробіг впливає на ціну

Типова ціна за пробігом, тис. км. Нетипово низький пробіг у старшого авто варто перевірити окремо.

8,3 тис. $
7,8 тис. $
7,5 тис. $
7 тис. $
Характеристики

Паливо, коробка, кузов і привід Opel Insignia I

Частки серед пропозицій цього покоління, де характеристику вказано.

Паливо

  • Дизель83%
  • Бензин15%
  • Бензин/Газ2%

Коробка передач

  • Механіка59%
  • Автомат41%

Тип кузова

  • Універсал72%
  • Седан16%
  • Ліфтбек12%

Привід

  • Передній94%
  • Повний6%
Роки

Які роки випуску Opel Insignia I трапляються найчастіше

Частка кожного року випуску серед перевірених авто цього покоління.

Реєстрації

Реєстрації Opel Insignia I в Україні

Зареєстровані авто з роками випуску цього покоління.

Розподіл за роком випуску

Частка кожного року випуску серед зареєстрованих авто цього покоління.

Де частіше зустрічається

Регіональна активність відносно найактивнішого регіону.

Дешевше ринку

Opel Insignia I дешевше за типову ціну свого року

Оголошення, де ціна нижча за типову ціну того самого року випуску на 10 % і більше.

АвтоПробігЦінаДо типової ціни року
2010 · Opel Insignia I320 тис. км4,6 тис. $−33%
2012 · Opel Insignia I333 тис. км5,2 тис. $−33%
Решта пропозицій Opel Insignia I дешевше ринкуПовний список із посиланнями, оновлення щодня, позиція будь-якого авто на ринку і сповіщення про нові — у тарифі «Ринок».Відкрити тариф «Ринок»
Це модель. А тепер — конкретне авто.Ринкові цифри кажуть, скільки коштує модель. Вони не кажуть, чи саме це авто було в ДТП, чи не в розшуку і чи типовий у нього пробіг для свого віку.
Альтернативи

Що ще купують за ціною Opel Insignia I

Конкуренти в тому ж ціновому сегменті й форматі кузова; ціна — типова для моделі загалом.

МодельЦінаРізниця
Opel Insignia Iце покоління≈ 7,5 тис. $база
Renault Megane≈ 7,2 тис. $−4%
Skoda Octavia≈ 8,2 тис. $+9%
Volkswagen Golf≈ 7,3 тис. $−3%
Opel Astra≈ 5,5 тис. $−27%
Volkswagen Passat≈ 10 тис. $+36%
Skoda Superb≈ 12 тис. $+59%

Питання і відповіді

Скільки коштує Opel Insignia I б/у в Україні?

Типова ціна Opel Insignia I (2009–2013) — близько 7,5 тис. $, половина пропозицій — у коридорі 6,7–8,3 тис. $. Ціна конкретного авто залежить від року, пробігу, модифікації та історії.

Які двигуни й коробки у Opel Insignia I?

Найчастіші модифікації на ринку: 160 к.с. · MT, 160 к.с. · AT, 2.0 CDTI · 130 к.с. · AT. Повний перелік із частками й типовими цінами — у розділі «Модифікації».

Який пробіг типовий для Opel Insignia I?

Типовий пробіг пропозицій цього покоління — близько 260 тис. км; за роками — на графіку вище. Помітно менший пробіг у старшого авто — привід перевірити історію за VIN.

Чим I відрізняється від I FL?

Opel Insignia I FL (2013–2017) — наступне покоління: інші роки випуску, модифікації й ціни. Коридори цін обох поколінь поруч — у розділі «Покоління», деталі — на сторінці Opel Insignia I FL.

Чому ціни на однаковий рік можуть сильно відрізнятися?

Через різну модифікацію, пробіг, комплектацію, стан, історію ДТП і реєстрацій. Саме тому типова ціна покоління не замінює перевірку конкретного авто.

Як перевірити авто перед купівлею?

Введіть VIN, держномер або посилання AUTO.RIA у формі перевірки — LevelCar порівняє авто з ринком свого покоління і реєстраційними даними.