Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN ZFA31200000172919 — Fiat 500 2008

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 28.09.2026

Автомобілі / Fiat / 500 Безкоштовний звіт · 20.10.2026
01
Fiat · 500 · 2008
Fiat 500 2008

1,2 дизель · Чорний · Хетчбек

VINZFA31200000172919
НомерBC4679HX
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
у записах
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередні власники

до 15.06.2024 · кількість і дані невідомі

02
ВласникПоточний

15.06.2024 → зараз · 2 р. 4 міс.

Львівська обл.

02

Події за датами

2008
Рік випуску 2008
15.06.2024
Зміна номера на BC4679HX
BC4679HX · Львівська обл. · чорний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINZFA31200000172919
У повному звіті
Номерний знакBC4679HX
У повному звіті
Транспортний засібFiat 500 2008
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
ZFAWMI
31200VDS
0контр.
0рік
0завод
172919серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3ZFAWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–831200VDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••
90контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
100не рік••••• •• •••••••
110завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17172919серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
69 к.с.
Крутний момент
102 Нм
Обʼєм
1242 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Багажник
185 л
Двигун
Потужність
69 к.с. @ 5500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
55.6 к.с./л
Крутний момент
102 Нм @ 3000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
169A4000
Об’єм двигуна
1242 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
70.8 мм
Хід поршня
78.9 мм
Ступінь стиснення
11:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
OHC
Кількість масла в двигуні
2.8 л
Експлуатаційні характеристики
Паливо
Бензин
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Розмір шин
175/65 R14; 185/55 R15
Габарити
Довжина
3546 мм
Ширина
1627 мм
Висота
1488 мм 58.58 in.
Колісна база
2300 мм
Об’єм і вага
Об’єм багажника максимальний
185 л
Об’єм паливного бака
35 л
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
5 499 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
5 150–5 850 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
4 600–6 000 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 5 150–5 850 $, медіана — 5 499 $.

Як ціну змінює рік випуску

2008’08≈ 5 199 $
2009’09≈ 5 500 $
2010’10≈ 6 250 $
2011’11≈ 6 400 $

Рік новіше — +6%. Найбільший перепад — між 2009 і 2010 роками (+14 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+11%
2022’22+9%
2023’23+5%
2024’24+4%
2025’25+2%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
11

Що популярно в цій моделі

III покоління — 60%III покоління (FL) — 21%III покоління (2nd FL) — 13%IV покоління — 6%
60%найчастіше

Покоління

  • III покоління60%
  • III покоління (FL)21%
  • III покоління (2nd FL)13%
  • IV покоління6%
Автомат — 49%Робот — 38%Механіка — 11%Варіатор (CVT) — 1%
49%найчастіше

КПП

  • Автомат49%
  • Робот38%
  • Механіка11%
  • Варіатор (CVT)1%
Бензин — 93%Електро — 3%Дизель — 2%Газ / бензин — 2%
2%це авто

Паливо

  • Бензин93%
  • Електро3%
  • Дизель2%
  • Газ / бензин2%
Білий — 40%Червоний — 16%Сірий — 15%Чорний — 8%Синій — 7%Інші — 14%
8%це авто

Колір

  • Білий40%
  • Червоний16%
  • Сірий15%
  • Чорний8%
  • Синій7%
  • Інші14%
12

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · • ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
26%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 18 р.)
24%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,2 л
22%
• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
21%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
7%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Fiat 500 2008 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

4 000 $ – 5 400 $

Довідка

Перевірка Fiat 500 2008 за VIN

Короткий звіт по Fiat 500 2008: VIN ZFA31200000172919, рік випуску 2008, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 15.06.2024. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про ZFA31200000172919

Чи в розшуку ZFA31200000172919?

Перевірка розшуку для ZFA31200000172919 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Fiat 500 2008?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Fiat?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про ZFA31200000172919?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.