Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN Y6DSF69YE7B049884 — Chevrolet Aveo 2007

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 18.10.2026

Автомобілі / Chevrolet / Aveo Безкоштовний звіт · 20.10.2026
01
Chevrolet · Aveo · 2007
Chevrolet Aveo 2007

1,5 газ / бензин · Червоний · Седан

VINY6DSF69YE7B049884
НомерBM8738BB
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
у записах
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередні власники

до 01.02.2022 · кількість і дані невідомі

02
ВласникПоточний

01.02.2022 → зараз · 4 р. 8 міс.

Сумська обл.

02

Події за датами

2007
Рік випуску 2007
01.02.2022
Перереєстрація
BM8738BB · Сумська обл. · червоний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINY6DSF69YE7B049884
У повному звіті
Номерний знакBM8738BB
У повному звіті
Транспортний засібChevrolet Aveo 2007
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
Y6DWMI
SF69YVDS
Eконтр.
7рік
Bзавод
049884серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3Y6DWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8SF69YVDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
9Eконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
107код року••••
11Bзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17049884серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
3 800 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
3 000–4 485 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
2 500–7 700 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 3 000–4 485 $, медіана — 3 800 $.

Як ціну змінює рік випуску

2004’04≈ 2 600 $
2005’05≈ 2 625 $
2006’06≈ 3 175 $
2007’07≈ 3 700 $
2008’08≈ 4 000 $
2009’09≈ 3 999 $
2010’10≈ 4 175 $

Рік старіше — −14% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2005 і 2006 роками (+15 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+5%
2022’22+3%
2023’23+3%
2024’240%
2025’250%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
10

Що популярно в цій моделі

T200 (FL) — 35%T250 (FL) — 33%T250 — 23%T300 — 8%T200 — 1%
35%найчастіше

Покоління

  • T200 (FL)35%
  • T250 (FL)33%
  • T25023%
  • T3008%
  • T2001%
Механіка — 92%Автомат — 8%
92%найчастіше

КПП

  • Механіка92%
  • Автомат8%
Газ / бензин — 49%Бензин — 48%1.5 л. — 1%Дизель — 1%
49%це авто

Паливо

  • Газ / бензин49%
  • Бензин48%
  • 1.5 л.1%
  • Дизель1%
Передній — 99%Задній — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Задній1%
Сірий — 31%Чорний — 18%Синій — 18%Червоний — 15%Білий — 5%Інші — 13%
15%це авто

Колір

  • Сірий31%
  • Чорний18%
  • Синій18%
  • Червоний15%
  • Білий5%
  • Інші13%
11

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6,1% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
29%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
26%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
22%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 19 р.)
16%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
7%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Chevrolet Aveo 2007 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

3 100 $ – 4 300 $

Довідка

Перевірка Chevrolet Aveo 2007 за VIN

Короткий звіт по Chevrolet Aveo 2007: VIN Y6DSF69YE7B049884, рік випуску 2007, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 01.02.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про Y6DSF69YE7B049884

Чи в розшуку Y6DSF69YE7B049884?

Перевірка розшуку для Y6DSF69YE7B049884 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Chevrolet Aveo 2007?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Chevrolet?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про Y6DSF69YE7B049884?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.