Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN XTA210510R1425326 — ВАЗ 2105 1994

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 15.10.2026

Автомобілі / ВАЗ / 2105 Безкоштовний звіт · 21.10.2026
01
ВАЗ · 2105 · I покоління · 1994
ВАЗ 2105 1994

1,2 бензин · 64 к.с. · Механіка · Білий · Седан

Оголошення 29.09.2026 · Одеса

VINXTA210510R1425326
Остання ціна
450 $
Останній пробіг
••• ••• км
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
01
Попередній власник

до 09.06.2026 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

09.06.2026 → зараз · 4 міс.

02

Події за датами

1994
Рік випуску 1994
08.06.2026
Оголошення
ціна: ••• $ · пробіг: ••• ••• км · Одеса
09.06.2026
Проданий новому власнику
білий
29.09.2026
Останні дані оголошення
ціна: ••• $ · пробіг: ••• ••• км · оголошення зняте
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINXTA210510R1425326
У повному звіті
Транспортний засібВАЗ 2105 1994
У повному звіті
03

Історія автомобіля

05

Що говорить пробіг

Пробіг
••• ••• км
Для віку
••%
Підтвердження
•••••

Показання за датами

05

Порівняння з однорічками

Це авто
••• ••• км
Медіана однорічок
105 000 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
480 000 км
04

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
XTAWMI
21051VDS
0контр.
Rрік
1завод
425326серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
•••••
Модельний рік
••••
Завод
•

Структура VIN

1–3XTAWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–821051VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
90контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Rкод року••••
111завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17425326серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
05

Ринок і вартість

07

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
450 $
оголошення 29.09.2026
Медіана схожих оголошень
725 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
−275 $
дешевше за медіану ринку · −37,9%

14% схожих оголошень дешевші за це авто, 86% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

1991’91≈ 700 $
1992’92≈ 684 $
1993’93≈ 825 $
1994’94≈ 1 175 $
1995’95≈ 750 $
1996’96≈ 800 $

Рік старіше — −30% · рік новіше — −36%. Найбільший перепад — між 1994 і 1995 роками (−36 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
00
01
02
03
04
05
06
08
10

Що популярно в цій моделі

I покоління — 93%I покоління (FL) — 6%I покоління (2nd FL) — 1%
93%це авто

Покоління

  • I покоління93%
  • I покоління (FL)6%
  • I покоління (2nd FL)1%
Бензин — 60%Газ / бензин — 36%1.5 л. — 1%1.3 л. — 1%Інші — 1%
60%це авто

Паливо

  • Бензин60%
  • Газ / бензин36%
  • 1.5 л.1%
  • 1.3 л.1%
  • Інші1%
Задній — 94%Передній — 6%
94%найчастіше

Привід

  • Задній94%
  • Передній6%
Червоний — 26%Білий — 26%Бежевий — 19%Синій — 13%Зелений — 7%Інші — 8%
26%це авто

Колір

  • Червоний26%
  • Білий26%
  • Бежевий19%
  • Синій13%
  • Зелений7%
  • Інші8%
11

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
35%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,2 л
30%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 32 р.)
22%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
10%
• ••• ₴
Амортизація2,9% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
4%
••• ₴
06

Підсумок

12

Підсумок

1знайдений запис
3перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• •••••• •••••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

ВАЗ 2105 1994 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

400 $ – 500 $

Довідка

Перевірка ВАЗ 2105 1994 за VIN

Короткий звіт по ВАЗ 2105 1994: VIN XTA210510R1425326, рік випуску 1994, тип пального бензин, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 450 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 09.06.2026. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про XTA210510R1425326

Чи в розшуку XTA210510R1425326?

Перевірка розшуку для XTA210510R1425326 доступна в повному звіті.

Скільки власників у ВАЗ 2105 1994?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на ВАЗ?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про XTA210510R1425326?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.