Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN W0LBD8EK4H8038705 — Opel Astra 2016

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 17.10.2026

Автомобілі / Opel / Astra Безкоштовний звіт · 21.10.2026
01
Opel · Astra · 2016
Opel Astra 2016

1,6 дизель · 110 к.с. · Передній привід · Механіка · Сірий · Універсал

Оголошення 10.08.2026 · Луцьк

VINW0LBD8EK4H8038705
НомерAC5319HE
Остання ціна
10 699 $
Останній пробіг
••• ••• км
Власники в Україні
1
Opel Astra, фото з оголошення
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

16.12.2022 → зараз · 3 р. 10 міс.

Волинська обл.

02

Події за датами

2016
Рік випуску 2016
16.12.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AC5319HE · Волинська обл. · сірий
10.08.2026
Оголошення
ціна: •• ••• $ · пробіг: ••• ••• км · Луцьк
10.08.2026
Останні дані оголошення
ціна: •• ••• $ · пробіг: ••• ••• км
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINW0LBD8EK4H8038705
У повному звіті
Номерний знакAC5319HE
У повному звіті
Транспортний засібOpel Astra 2016
У повному звіті
03

Історія автомобіля

06

Що говорить пробіг

Пробіг
••• ••• км
Для віку
•%
Підтвердження
•••••
06

Порівняння з однорічками

Це авто
••• ••• км
Медіана однорічок
234 000 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
150 000 км
07

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

08

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
W0LWMI
BD8EKVDS
4контр.
Hрік
8завод
038705серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•

Структура VIN

1–3W0LWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8BD8EKVDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
94контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Hкод року••••
118завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17038705серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
05

Ринок і вартість

09

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
10 699 $
оголошення 10.08.2026
Медіана схожих оголошень
9 499 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
+1 200 $
дорожче за медіану ринку · +12,6%

79% схожих оголошень дешевші за це авто, 21% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

2013’13≈ 6 800 $
2014’14≈ 7 700 $
2015’15≈ 8 300 $
2016’16≈ 9 299 $
2017’17≈ 10 000 $
2018’18≈ 10 800 $
2019’19≈ 11 500 $

Рік старіше — −11% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2015 і 2016 роками (+11 п.п.).

10

Як змінюється вартість з роками

2021’21+78%
2022’22+57%
2023’23+38%
2024’24+23%
2025’25+11%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
11

Популярність моделі за роками випуску

92
93
98
99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
12

Що популярно в цій моделі

III покоління/H (FL) — 43%IV покоління/J (FL) — 20%IV покоління/J — 18%V покоління/K — 11%II покоління/G — 4%Інші — 4%
43%найчастіше

Покоління

  • III покоління/H (FL)43%
  • IV покоління/J (FL)20%
  • IV покоління/J18%
  • V покоління/K11%
  • II покоління/G4%
  • Інші4%
Механіка — 87%Автомат — 10%Робот — 3%
87%це авто

КПП

  • Механіка87%
  • Автомат10%
  • Робот3%
Дизель — 48%Бензин — 37%Газ / бензин — 13%Інші — 1%
48%це авто

Паливо

  • Дизель48%
  • Бензин37%
  • Газ / бензин13%
  • Інші1%
Сірий — 47%Чорний — 21%Синій — 14%Білий — 10%Червоний — 3%Інші — 5%
47%це авто

Колір

  • Сірий47%
  • Чорний21%
  • Синій14%
  • Білий10%
  • Червоний3%
  • Інші5%
13

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація8,5% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
54%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 10 р.)
16%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
14%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
12%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
06

Підсумок

14

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Opel Astra 2016 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

9 100 $ – 12 300 $

Довідка

Перевірка Opel Astra 2016 за VIN

Короткий звіт по Opel Astra 2016: VIN W0LBD8EK4H8038705, рік випуску 2016, тип пального дизель, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 10 699 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 16.12.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про W0LBD8EK4H8038705

Чи в розшуку W0LBD8EK4H8038705?

Перевірка розшуку для W0LBD8EK4H8038705 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Opel Astra 2016?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Opel?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про W0LBD8EK4H8038705?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.