Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF1RJB00868474111 — Renault Captur 2020

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 27.09.2026

Автомобілі / Renault / Captur Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Renault · Captur · 2021
Renault Captur 2021

1,3 бензин · Червоний · Хетчбек

VINVF1RJB00868474111
НомерAB1469IK
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

11.02.2022 → зараз · 4 р. 8 міс.

Вінницька обл.

02

Події за датами

2021
Рік випуску 2021
11.02.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AB1469IK · Вінницька обл. · червоний
20.05.2023
Оформлено користувача (довірена особа)
AB1469IK · Вінницька обл. · червоний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINVF1RJB00868474111
У повному звіті
Номерний знакAB1469IK
У повному звіті
Транспортний засібRenault Captur 2021
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
RJB00VDS
8контр.
6рік
8завод
474111серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8RJB00VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
98контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
106не рік••••• •• •••••••
118завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17474111серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
140 к.с.
Крутний момент
260 Нм
Обʼєм
1333 см³
Привід
Передній
КПП
7-ст. автомат
Маса
1368 кг
Багажник
404-536 л
Двигун
Потужність
140 к.с.
Потужність на літр робочого об’єму
105 к.с./л
Крутний момент
260 Нм
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
H5H 490
Об’єм двигуна
1333 см³
Кількість циліндрів
4
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5,4 л
Системи двигуна
Система старт-стоп Протипиловий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального, Комбінована (WLTP)
5.9 л/100 км 39.9 мил/галон США 47.9 мил/галон Великобританії 16.9 км/л
Викиди CO₂ (За стандартом WLTP)
133 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
9.2 с
Максимальна швидкість
196 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
9.8 кг/к.с., 102.3 к.с./тонну
Співвідношення крутний момент/вага
5.3 кг/Нм, 190.1 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
7-ступінчастий автомат EDC
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Барабанні
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/60 R17
Розмір дисків
17
Габарити
Довжина
4227 мм
Ширина
1797 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2003 мм
Висота
1576 мм
Колісна база
2639 мм
Передній звіс
876 мм
Задній звіс
712 мм
Кліренс
142 мм
Діаметр розвороту
11.1 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1368 кг
Допустима повна маса
1811 кг
Максимальна вантажопідйомність
443 кг
Об’єм багажника мінімальний
404-536 л
Об’єм паливного бака
48 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1200 кг
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
16 250 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
14 375–17 224 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
13 725–18 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 14 375–17 224 $, медіана — 16 250 $.

Як ціну змінює рік випуску

2018’18≈ 14 000 $
2019’19≈ 14 500 $
2021’21≈ 17 000 $

Найбільший перепад — між 2018 і 2019 роками (+3 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+101%
2022’22+74%
2023’23+52%
2024’24+32%
2025’25+15%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
11

Що популярно в цій моделі

Автомат — 70%Механіка — 21%Робот — 7%Варіатор (CVT) — 1%
70%найчастіше

КПП

  • Автомат70%
  • Механіка21%
  • Робот7%
  • Варіатор (CVT)1%
Дизель — 61%Бензин — 38%Газ / бензин — 1%
38%це авто

Паливо

  • Дизель61%
  • Бензин38%
  • Газ / бензин1%
Сірий — 27%Бежевий — 13%Червоний — 13%Чорний — 12%Синій — 11%Інші — 25%
13%це авто

Колір

  • Сірий27%
  • Бежевий13%
  • Червоний13%
  • Чорний12%
  • Синій11%
  • Інші25%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація5,7% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
53%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
20%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 1,5% вартості за рік (вік 5 р.)
14%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,3 л
10%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Captur 2020 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

13 200 $ – 17 800 $

Довідка

Перевірка Renault Captur 2020 за VIN

Короткий звіт по Renault Captur 2020: VIN VF1RJB00868474111, рік випуску 2020, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 11.02.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 20.05.2023.

Питання

Питання про VF1RJB00868474111

Чи в розшуку VF1RJB00868474111?

Перевірка розшуку для VF1RJB00868474111 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Captur 2020?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF1RJB00868474111?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.