Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: VF1RFE00260944683 — Renault Kadjar 2018

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Renault / Kadjar Безкоштовний звіт · 12.10.2026
01
Renault · KADJAR · 2018
Renault KADJAR 2018

1,6 дизель · Чорний · Універсал

VINVF1RFE00260944683
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
ВласникПоточний

08.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2018
Рік випуску 2018
08.07.2026
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
чорний
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINVF1RFE00260944683
У повному звіті
Транспортний засібRenault KADJAR 2018
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
RFE00VDS
2контр.
6рік
0завод
944683серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8RFE00VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
92контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
106не рік••••• •• •••••••
110завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17944683серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
130 к.с.
Крутний момент
320 Нм
Витрата
4,8 - 4,9 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
6-ст. механіка
Маса
1536 кг
Багажник
409–1478 л
Двигун
Потужність
130 к.с. @ 4000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
81,4 к.с./л
Крутний момент
320 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
R9M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
80 мм
Хід поршня
79.5 мм
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
6.2 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
5,4 - 5,5 л/100 км
Витрата пального на шосе
4,4 - 4,6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
4,8 - 4,9 л/100 км
Викиди CO₂
126 - 129 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
10.5 с
Максимальна швидкість
190 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
11,8 кг/лс, 84,6 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4,8 кг/м Нм, 208,3 Нм/тонну
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/60 R16; 215/60 R17; 225/45 R19
Розмір дисків
16; 17; 19
Габарити
Довжина
4449 мм
Ширина
1836 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2058 мм
Висота
1607 мм
Колісна база
2646 мм
Передня колія
1556 мм
Задня колія
1542 мм
Кліренс
200 мм
Діаметр розвороту
10,72 м 35.17 фт.
Кут заїзду
18°
Кут виїзду
28°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1536 кг
Допустима повна маса
2050-2059 кг
Максимальна вантажопідйомність
514-523 кг
Об’єм багажника мінімальний
409 л
Об’єм багажника максимальний
1478 л
Об’єм паливного бака
65 л 17.17 US гал | 14.3 UK гал
Максимальне навантаження на дах
75 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1800 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
16 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
15 100–16 807 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
14 560–18 355 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 15 100–16 807 $, медіана — 16 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 15 249 $
2016’16≈ 14 844 $
2017’17≈ 15 899 $
2018’18≈ 16 950 $
2019’19≈ 16 300 $
2020’20≈ 18 100 $
2021’21≈ 19 900 $

Рік старіше — −6% · рік новіше — −4%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+11 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+23%
2022’22+16%
2023’23+10%
2024’24+6%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

04
13
15
16
17
18
19
20
21
22
10

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 71%I покоління — 29%
71%найчастіше

Покоління

  • I покоління (FL)71%
  • I покоління29%
Автомат — 58%Механіка — 35%Робот — 7%
58%найчастіше

КПП

  • Автомат58%
  • Механіка35%
  • Робот7%
Дизель — 93%Бензин — 7%
93%це авто

Паливо

  • Дизель93%
  • Бензин7%
Передній — 94%Повний — 6%
94%найчастіше

Привід

  • Передній94%
  • Повний6%
Сірий — 32%Білий — 32%Чорний — 16%Синій — 15%Червоний — 5%Інші — 1%
16%це авто

Колір

  • Сірий32%
  • Білий32%
  • Чорний16%
  • Синій15%
  • Червоний5%
  • Інші1%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
33%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 8 р.)
27%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
24%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
12%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Kadjar 2018 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

14 400 $ – 19 500 $

Довідка

Перевірка Renault Kadjar 2018 за VIN

Короткий звіт по Renault Kadjar 2018: VIN VF1RFE00260944683, рік випуску 2018, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 16 000 $. Більшість оголошень (80%) — 14 560–18 355 $, звичайні ціни (середні 50%) — 15 100–16 807 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 08.07.2026. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 08.07.2026.