Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: VF1RFB00X62847007 — Renault Megane 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Renault / Megane Безкоштовний звіт · 12.10.2026
01
Renault · MEGANE · 2019
Renault MEGANE 2019

1,5 дизель · Синій · Універсал

VINVF1RFB00X62847007
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
ВласникПоточний

07.08.2026 → зараз · 2 міс.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
07.08.2026
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
синій
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINVF1RFB00X62847007
У повному звіті
Транспортний засібRenault MEGANE 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
RFB00VDS
Xконтр.
6рік
2завод
847007серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8RFB00VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
9Xконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
106не рік••••• •• •••••••
112завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17847007серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
95 к.с.
Крутний момент
240 Нм
Обʼєм
1461 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1315 кг
Багажник
335–1247 л
Двигун
Потужність
95 к.с. @ 3750 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
65 к.с./л
Крутний момент
240 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K9K 872
Об’єм двигуна
1461 см³
Кількість циліндрів
4
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5.7 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Викиди CO₂
102 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
12.1 с
Максимальна швидкість
185 км/г
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
13.8 кг/к.с., 72.2 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.5 кг/Нм, 182.5 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Габарити
Довжина
4359 мм
Ширина
1814 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2058 мм
Висота
1447 мм
Колісна база
2669 мм
Передня колія
1591 мм
Задня колія
1586 мм
Передній звіс
919 мм
Задній звіс
771 мм
Кліренс
145 мм
Діаметр розвороту
11.2 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1315 кг
Допустима повна маса
1898 кг
Максимальна вантажопідйомність
583 кг
Об’єм багажника мінімальний
335 л
Об’єм багажника максимальний
1247 л
Об’єм паливного бака
45 л
Бак AdBlue
16 л
Максимальне навантаження на дах
80 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1650 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
695 кг
Дозволене причіпне навантаження
75 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
13 499 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
12 575–14 350 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
11 500–15 700 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 12 575–14 350 $, медіана — 13 499 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 11 300 $
2017’17≈ 12 400 $
2018’18≈ 12 750 $
2019’19≈ 13 500 $
2020’20≈ 15 600 $
2021’21≈ 15 799 $
2022’22≈ 16 500 $

Рік старіше — −6% · рік новіше — +16%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+16 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+98%
2022’22+72%
2023’23+50%
2024’24+30%
2025’25+13%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

III покоління — 36%IV покоління — 15%III покоління (2nd FL) — 14%III покоління (FL) — 13%II покоління — 11%Інші — 11%
36%найчастіше

Покоління

  • III покоління36%
  • IV покоління15%
  • III покоління (2nd FL)14%
  • III покоління (FL)13%
  • II покоління11%
  • Інші11%
Механіка — 83%Автомат — 12%Робот — 4%Варіатор — 1%
83%найчастіше

КПП

  • Механіка83%
  • Автомат12%
  • Робот4%
  • Варіатор1%
Дизель — 70%Бензин — 22%Газ / бензин — 7%Інші — 1%
70%це авто

Паливо

  • Дизель70%
  • Бензин22%
  • Газ / бензин7%
  • Інші1%
Сірий — 40%Чорний — 22%Білий — 18%Синій — 9%Червоний — 4%Інші — 8%
9%це авто

Колір

  • Сірий40%
  • Чорний22%
  • Білий18%
  • Синій9%
  • Червоний4%
  • Інші8%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
62%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
17%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
10%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
9%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Megane 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

11 500 $ – 15 500 $

Довідка

Перевірка Renault Megane 2019 за VIN

Короткий звіт по Renault Megane 2019: VIN VF1RFB00X62847007, рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 13 499 $. Більшість оголошень (80%) — 11 500–15 700 $, звичайні ціни (середні 50%) — 12 575–14 350 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 07.08.2026. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 07.08.2026.