Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF1MA000463311791 — Renault Master 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Renault / Master Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Renault · Master · 2019
Renault Master 2019

2,3 дизель · Білий · Фургон

VINVF1MA000463311791
НомерBE0714EP
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

09.11.2022 → зараз · 3 р. 11 міс.

Миколаївська обл.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
09.11.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
BE0714EP · Миколаївська обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINVF1MA000463311791
У повному звіті
Номерний знакBE0714EP
У повному звіті
Транспортний засібRenault Master 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
MA000VDS
4контр.
6рік
3завод
311791серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8MA000VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
94контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
106не рік••••• •• •••••••
113завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17311791серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
165 к.с.
Крутний момент
380 Нм
Витрата
7.7 л/100 км
Обʼєм
2298 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
2368 кг
Багажник
4800 л
Двигун
Потужність
165 к.с. @ 3500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
71.8 к.с./л
Крутний момент
380 Нм @ 1500-2500 об/хв
Модель/Код двигуна
M9T
Об’єм двигуна
2298 см³
Кількість циліндрів
4
Конфігурація двигуна
Рядний
Діаметр циліндра
85 мм
Хід поршня
101.3 мм
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Два турбонадуву, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
8 л
Системи двигуна
Система старт-стоп Протипиловий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата палива змішаний цикл (NEDC, еквівалент WLTP)
7.7 л/100 км
Викиди CO 2 (NEDC, еквівалент WLTP)
200 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Максимальна швидкість
159 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6c
Співвідношення потужність/вага
14.4 кг/к.с., 69.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
6.2 кг/м·Н, 160.5 м·Н/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Рессора
Передні гальма
Вентилирувані дискові, 302x28 мм
Задні гальма
Дискові, 305x12 мм
Розмір шин
225/65 R16
Розмір дисків
16
Габарити
Довжина
5548 мм
Ширина
2070 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2470 мм
Висота
2495 мм
Колісна база
3682 мм
Передня колія
1750 мм
Задня колія
1730 мм
Передній звіс
842 мм
Задній звіс
1024 мм
Діаметр розвороту
13.60 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
2368 кг
Допустима повна маса
3300 кг
Максимальна вантажопідйомність
932 кг
Об’єм багажника максимальний
4800 л
Об’єм паливного бака
105 л
Бак AdBlue
20 л
Дозволене причіпне навантаження
100 кг
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
19 500 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
18 300–25 500 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
17 000–27 300 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 18 300–25 500 $, медіана — 19 500 $.

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+30%
2022’22+23%
2023’23+17%
2024’24+11%
2025’25+5%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
11

Що популярно в цій моделі

Механіка — 98%Робот — 2%
98%найчастіше

КПП

  • Механіка98%
  • Робот2%
Дизель — 95%2.8 л. — 3%2.2 л. — 2%
95%це авто

Паливо

  • Дизель95%
  • 2.8 л.3%
  • 2.2 л.2%
Передній — 93%Задній — 7%
93%найчастіше

Привід

  • Передній93%
  • Задній7%
Білий — 75%Синій — 7%Зелений — 5%Сірий — 5%Червоний — 3%Інші — 5%
75%це авто

Колір

  • Білий75%
  • Синій7%
  • Зелений5%
  • Сірий5%
  • Червоний3%
  • Інші5%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,9% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
64%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
16%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2,3 л
10%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
7%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Master 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

19 400 $ – 26 200 $

Довідка

Перевірка Renault Master 2019 за VIN

Короткий звіт по Renault Master 2019: VIN VF1MA000463311791, рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 09.11.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про VF1MA000463311791

Чи в розшуку VF1MA000463311791?

Перевірка розшуку для VF1MA000463311791 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Master 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF1MA000463311791?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.