Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: VF1JZ1UB645514995 — Renault Scenic 2011

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 09.10.2026

Автомобілі / Renault / Scenic Безкоштовний звіт · 13.10.2026
01
Renault · SCENIC · 2011
Renault SCENIC 2011

1,6 бензин · Коричневий · Універсал

VINVF1JZ1UB645514995
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
ВласникПоточний

28.05.2026 → зараз · 4 міс.

02

Події за датами

2011
Рік випуску 2011
28.05.2026
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
коричневий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINVF1JZ1UB645514995
У повному звіті
Транспортний засібRenault SCENIC 2011
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
JZ1UBVDS
6контр.
4рік
5завод
514995серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8JZ1UBVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
96контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
104не рік••••• •• •••••••
115завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17514995серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
110 к.с.
Крутний момент
151 Нм
Витрата
7.5 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1407 кг
Багажник
564-702–1863 л
Двигун
Потужність
110 к.с. @ 6000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
68.8 к.с./л
Крутний момент
151 Нм @ 4250 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K4M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
79.5 мм
Хід поршня
80.5 мм
Ступінь стиснення
9.7:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Кількість масла в двигуні
5 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
9.9 л/100 км
Витрата пального на шосе
6.1 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.5 л/100 км
Викиди CO₂
177 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
12 с
Максимальна швидкість
185 км/г
Екологічний стандарт
Євро 4
Співвідношення потужність/вага
12.8 кг/к.с., 78.2 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
9.3 кг/Нм, 107.3 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Гнута балка
Передні гальма
Дискові вентильовані, 296 мм
Задні гальма
Дискові, 274 мм
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
205/60 R16; 205/55 R17
Розмір дисків
16; 17
Габарити
Довжина
4560 мм
Ширина
1845 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2077 мм
Висота
1675 мм
Колісна база
2769 мм
Передня колія
1536 мм
Задня колія
1539 мм
Передній звіс
888 мм
Задній звіс
903 мм
Кліренс
120 мм
Діаметр розвороту
11.29 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1407 кг
Допустима повна маса
2067 кг
Максимальна вантажопідйомність
660 кг
Об’єм багажника мінімальний
564-702 л
Об’єм багажника максимальний
1863 л
Об’єм паливного бака
60 л
Максимальне навантаження на дах
80 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1300 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
740 кг
Дозволене причіпне навантаження
75 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
7 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
6 400–7 800 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
5 800–8 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 6 400–7 800 $, медіана — 7 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2008’08≈ 5 649 $
2009’09≈ 6 400 $
2010’10≈ 7 200 $
2011’11≈ 7 550 $
2012’12≈ 7 900 $
2013’13≈ 8 500 $
2014’14≈ 9 300 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +5%. Найбільший перепад — між 2008 і 2009 роками (+10 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+60%
2022’22+43%
2023’23+30%
2024’24+19%
2025’25+9%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
24
10

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 27%III покоління — 25%III покоління (2nd FL) — 21%II покоління — 17%IV покоління — 6%Інші — 4%
27%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)27%
  • III покоління25%
  • III покоління (2nd FL)21%
  • II покоління17%
  • IV покоління6%
  • Інші4%
Механіка — 76%Автомат — 21%Робот — 3%
76%найчастіше

КПП

  • Механіка76%
  • Автомат21%
  • Робот3%
Дизель — 56%Бензин — 32%Газ / бензин — 10%1.5 л. — 1%Інші — 1%
32%це авто

Паливо

  • Дизель56%
  • Бензин32%
  • Газ / бензин10%
  • 1.5 л.1%
  • Інші1%
Сірий — 43%Чорний — 19%Білий — 11%Синій — 10%Коричневий — 5%Інші — 13%
5%це авто

Колір

  • Сірий43%
  • Чорний19%
  • Білий11%
  • Синій10%
  • Коричневий5%
  • Інші13%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
43%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 15 р.)
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
17%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
15%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Scenic 2011 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

5 900 $ – 8 000 $

Довідка

Перевірка Renault Scenic 2011 за VIN

Короткий звіт по Renault Scenic 2011: VIN VF1JZ1UB645514995, рік випуску 2011, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 7 000 $. Більшість оголошень (80%) — 5 800–8 500 $, звичайні ціни (середні 50%) — 6 400–7 800 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 28.05.2026. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 28.05.2026.