Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF1JZ0R0251385692 — Renault Scenic 2014

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 16.10.2026

Автомобілі / Renault / Scenic Безкоштовний звіт · 20.10.2026
01
Renault · Scenic · III покоління (2nd FL) · 2014
Renault Scenic 2014

дизель · 110 к.с. · Передній привід · Механіка · Білий

Оголошення 10.08.2026 · Львів

VINVF1JZ0R0251385692
Остання ціна
8 300 $
Останній пробіг
••• ••• км
Renault Scenic, фото з оголошення
02

Події за датами

2014
Рік випуску 2014
10.08.2026
Оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: ••• ••• км · Львів
10.08.2026
Останні дані оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: ••• ••• км
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINVF1JZ0R0251385692
У повному звіті
Транспортний засібRenault Scenic 2014
У повному звіті
03

Історія автомобіля

04

Що говорить пробіг

Пробіг
••• ••• км
Для віку
••%
Підтвердження
•••••
04

Порівняння з однорічками

Це авто
••• ••• км
Медіана однорічок
234 500 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
180 000 км
05

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
JZ0R0VDS
2контр.
5рік
1завод
385692серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8JZ0R0VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
92контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
105не рік••••• •• •••••••
111завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17385692серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
05

Ринок і вартість

07

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
8 300 $
оголошення 10.08.2026
Медіана схожих оголошень
8 999 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
−699 $
дешевше за медіану ринку · −7,8%

26% схожих оголошень дешевші за це авто, 74% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

2011’11≈ 7 100 $
2012’12≈ 7 799 $
2013’13≈ 8 944 $
2014’14≈ 9 250 $
2015’15≈ 9 100 $
2016’16≈ 10 750 $
2017’17≈ 13 500 $

Рік старіше — −3% · рік новіше — −2%. Найбільший перепад — між 2016 і 2017 роками (+30 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+26%
2022’22+17%
2023’23+10%
2024’24+6%
2025’25+2%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
24
10

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 27%III покоління — 25%III покоління (2nd FL) — 22%II покоління — 18%IV покоління — 6%Інші — 3%
22%це авто

Покоління

  • II покоління (FL)27%
  • III покоління25%
  • III покоління (2nd FL)22%
  • II покоління18%
  • IV покоління6%
  • Інші3%
Механіка — 77%Автомат — 20%Робот — 3%
77%це авто

КПП

  • Механіка77%
  • Автомат20%
  • Робот3%
Дизель — 58%Бензин — 30%Газ / бензин — 10%1.5 л. — 1%Інші — 1%
58%це авто

Паливо

  • Дизель58%
  • Бензин30%
  • Газ / бензин10%
  • 1.5 л.1%
  • Інші1%
Сірий — 43%Чорний — 19%Білий — 10%Синій — 10%Коричневий — 5%Інші — 12%
10%це авто

Колір

  • Сірий43%
  • Чорний19%
  • Білий10%
  • Синій10%
  • Коричневий5%
  • Інші12%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 12 р.)
29%
•• ••• ₴
Амортизація3,2% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
26%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун типового обʼєму
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
19%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴
06

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
2перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Scenic 2014 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 100 $ – 9 500 $

Довідка

Перевірка Renault Scenic 2014 за VIN

Короткий звіт по Renault Scenic 2014: VIN VF1JZ0R0251385692, рік випуску 2014, тип пального дизель, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 8 300 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Питання

Питання про VF1JZ0R0251385692

Чи в розшуку VF1JZ0R0251385692?

Перевірка розшуку для VF1JZ0R0251385692 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Scenic 2014?

Історія власників і реєстраційних операцій — у звіті про це авто.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF1JZ0R0251385692?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.