Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF1FW52H258499599 — Renault Kangoo 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Renault / Kangoo Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Renault · Kangoo · 2017
Renault Kangoo 2017

1,5 дизель · Сірий · Універсал

VINVF1FW52H258499599
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
дати є для 2
Операції
2
реєстраційні
01
Попередній власник

до 08.07.2026 · період і дані невідомі

02
Власник

08.07.2026 → 08.07.2026 · 0 днів

03
ВласникПоточний

08.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
08.07.2026
Проданий новому власнику
сірий
08.07.2026
Переданий у дар новому власнику
сірий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINVF1FW52H258499599
У повному звіті
Транспортний засібRenault Kangoo 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
FW52HVDS
2контр.
5рік
8завод
499599серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8FW52HVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
92контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
105не рік••••• •• •••••••
118завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17499599серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
90 к.с.
Крутний момент
220 Нм
Витрата
4,3 л/100 км
Обʼєм
1461 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Маса
1275-1425 кг
Багажник
2300–2800 л
Двигун
Потужність
90 к.с. @ 4000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
61.6 к.с./л
Крутний момент
220 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K9K
Об’єм двигуна
1461 см³
Кількість циліндрів
4
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
4.5 л
Системи двигуна
Система старт-стоп Протипиловий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального змішаний цикл
4,3 л/100 км
Викиди CO₂
112 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
13,3 с
Максимальна швидкість
160 км/г
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
14.2 кг/к.с., 70.6 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.8 кг/Нм, 172.5 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Торсіон
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Барабанні
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
185/70 R14 88 T
Розмір дисків
14
Габарити
Довжина
3898 мм
Ширина
1829 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2138 мм
Висота
1783 мм
Колісна база
2313 мм
Передня колія
1521 мм
Задня колія
1533 мм
Передній звіс
875 мм
Задній звіс
710 мм
Діаметр розвороту
9.6 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1275-1425 кг
Допустима повна маса
1785 кг
Максимальна вантажопідйомність
360-510 кг
Об’єм багажника мінімальний
2300 л
Об’єм багажника максимальний
2800 л
Об’єм паливного бака
60 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1050 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
670 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
11 800 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
10 100–12 725 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
8 999–13 800 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 10 100–12 725 $, медіана — 11 800 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 10 699 $
2015’15≈ 10 474 $
2016’16≈ 11 100 $
2017’17≈ 11 500 $
2018’18≈ 12 875 $
2019’19≈ 13 800 $
2020’20≈ 14 300 $

Рік старіше — −3% · рік новіше — +12%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+12 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+70%
2022’22+50%
2023’23+33%
2024’24+20%
2025’25+9%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

II покоління — 50%II покоління (FL) — 40%I покоління — 10%
50%найчастіше

Покоління

  • II покоління50%
  • II покоління (FL)40%
  • I покоління10%
Механіка — 94%Автомат — 4%Редуктор — 2%
94%найчастіше

КПП

  • Механіка94%
  • Автомат4%
  • Редуктор2%
Дизель — 81%Бензин — 9%Електро — 5%Газ / бензин — 4%Інші — 1%
81%це авто

Паливо

  • Дизель81%
  • Бензин9%
  • Електро5%
  • Газ / бензин4%
  • Інші1%
Передній — 99%Повний — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Повний1%
Білий — 37%Жовтий — 20%Синій — 13%Сірий — 13%Червоний — 10%Інші — 8%
13%це авто

Колір

  • Білий37%
  • Жовтий20%
  • Синій13%
  • Сірий13%
  • Червоний10%
  • Інші8%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
54%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
18%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
13%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
11%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

1знайдений запис
2перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

•••••••• •••••• •••••••••: • днів• ••.••.•••• •• ••.••.••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Kangoo 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

9 800 $ – 13 200 $

Довідка

Перевірка Renault Kangoo 2017 за VIN

Короткий звіт по Renault Kangoo 2017: VIN VF1FW52H258499599, рік випуску 2017, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 08.07.2026. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про VF1FW52H258499599

Чи в розшуку VF1FW52H258499599?

Перевірка розшуку для VF1FW52H258499599 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Kangoo 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF1FW52H258499599?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.