Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF15SRA1A64481226 — Renault Sandero 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Renault / Sandero Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Renault · Sandero · 2019
Renault Sandero 2019

0,9 бензин · Коричневий · Хетчбек

VINVF15SRA1A64481226
НомерKA8197HE
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 29.07.2022 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

29.07.2022 → зараз · 4 р. 2 міс.

м. Київ

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
29.07.2022
Проданий новому власнику
KA8197HE · м. Київ · коричневий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINVF15SRA1A64481226
У повному звіті
Номерний знакKA8197HE
У повному звіті
Транспортний засібRenault Sandero 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
5SRA1VDS
Aконтр.
6рік
4завод
481226серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–85SRA1VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
9Aконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
106не рік••••• •• •••••••
114завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17481226серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
90 к.с.
Крутний момент
131 Нм
Витрата
7.2 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Багажник
320–1200 л
Двигун
Потужність
90 к.с. @ 5250 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
56.3 к.с./л
Крутний момент
131 Нм @ 2500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K4M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
79.5 мм
Хід поршня
80.5 мм
Ступінь стиснення
9.5:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.8 л 5.07 US кв | 4.22 UK кв
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
10 л/100 км
Витрата пального на шосе
5,6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.2 л/100 км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
11.5 с
Максимальна швидкість
174 км/год
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Барабанні
Розмір шин
185/65 R15
Розмір дисків
15
Габарити
Довжина
4020 мм
Ширина
1746 мм
Висота
1534 мм
Колісна база
2588 мм
Передня колія
1480 мм
Задня колія
1469 мм
Об’єм і вага
Об’єм багажника мінімальний
320 л
Об’єм багажника максимальний
1200 л
Об’єм паливного бака
50 л 13.21 гал США | 11 гал Великої Британії
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
9 350 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
8 350–10 500 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
7 200–12 000 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 8 350–10 500 $, медіана — 9 350 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 8 050 $
2017’17≈ 8 398 $
2018’18≈ 9 500 $
2019’19≈ 9 000 $
2020’20≈ 9 700 $
2021’21≈ 11 200 $
2022’22≈ 10 500 $

Рік старіше — +6% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2020 і 2021 роками (+16 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+53%
2022’22+37%
2023’23+24%
2024’24+14%
2025’25+6%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

04
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
11

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 67%I покоління — 33%
67%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)67%
  • I покоління33%
Механіка — 74%Робот — 19%Автомат — 6%
74%найчастіше

КПП

  • Механіка74%
  • Робот19%
  • Автомат6%
Бензин — 57%Дизель — 28%Газ / бензин — 15%
57%це авто

Паливо

  • Бензин57%
  • Дизель28%
  • Газ / бензин15%
Передній — 99%Задній — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Задній1%
Білий — 29%Синій — 22%Червоний — 21%Сірий — 10%Коричневий — 9%Інші — 8%
9%це авто

Колір

  • Білий29%
  • Синій22%
  • Червоний21%
  • Сірий10%
  • Коричневий9%
  • Інші8%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
48%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
18%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
16%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 0,9 л
14%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Sandero 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 800 $ – 10 500 $

Довідка

Перевірка Renault Sandero 2019 за VIN

Короткий звіт по Renault Sandero 2019: VIN VF15SRA1A64481226, рік випуску 2019, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 29.07.2022. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про VF15SRA1A64481226

Чи в розшуку VF15SRA1A64481226?

Перевірка розшуку для VF15SRA1A64481226 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Sandero 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF15SRA1A64481226?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.