Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN VF15SRA1A59011675 — Renault Sandero 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Renault / Sandero Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Renault · Sandero · 2017
Renault Sandero 2017

0,9 бензин · Білий · Хетчбек

VINVF15SRA1A59011675
НомерKA0144HA
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
дати є для 2
Операції
2
реєстраційні
Номери
2
1 зміна
01
Попередній власник

до 25.01.2022 · період і дані невідомі

02
Власник

25.01.2022 → 19.04.2022 · 2 міс.

м. Київ

03
ВласникПоточний

19.04.2022 → зараз · 4 р. 5 міс.

м. Київ

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
25.01.2022
Проданий новому власнику
KA1673HT · м. Київ · білий
19.04.2022
Проданий новому власнику
KA0144HA · м. Київ · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами2 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINVF15SRA1A59011675
У повному звіті
Номерний знакKA0144HA
У повному звіті
Транспортний засібRenault Sandero 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
VF1WMI
5SRA1VDS
Aконтр.
5рік
9завод
011675серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3VF1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–85SRA1VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
9Aконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
105не рік••••• •• •••••••
119завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17011675серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
90 к.с.
Крутний момент
131 Нм
Витрата
7.2 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Багажник
320–1200 л
Двигун
Потужність
90 к.с. @ 5250 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
56.3 к.с./л
Крутний момент
131 Нм @ 2500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K4M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
79.5 мм
Хід поршня
80.5 мм
Ступінь стиснення
9.5:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.8 л 5.07 US кв | 4.22 UK кв
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
10 л/100 км
Витрата пального на шосе
5,6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.2 л/100 км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
11.5 с
Максимальна швидкість
174 км/год
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Барабанні
Розмір шин
185/65 R15
Розмір дисків
15
Габарити
Довжина
4020 мм
Ширина
1746 мм
Висота
1534 мм
Колісна база
2588 мм
Передня колія
1480 мм
Задня колія
1469 мм
Об’єм і вага
Об’єм багажника мінімальний
320 л
Об’єм багажника максимальний
1200 л
Об’єм паливного бака
50 л 13.21 гал США | 11 гал Великої Британії
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
8 599 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
8 000–10 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
6 800–10 900 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 8 000–10 000 $, медіана — 8 599 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 6 500 $
2016’16≈ 8 100 $
2017’17≈ 8 398 $
2018’18≈ 9 500 $
2019’19≈ 9 000 $
2020’20≈ 9 700 $

Рік старіше — −4% · рік новіше — +13%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+13 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+47%
2022’22+33%
2023’23+21%
2024’24+12%
2025’25+6%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

04
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
11

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 50%I покоління — 50%
50%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)50%
  • I покоління50%
Механіка — 75%Робот — 19%Автомат — 6%
75%найчастіше

КПП

  • Механіка75%
  • Робот19%
  • Автомат6%
Бензин — 55%Дизель — 29%Газ / бензин — 16%
55%це авто

Паливо

  • Бензин55%
  • Дизель29%
  • Газ / бензин16%
Передній — 99%Задній — 1%
99%найчастіше

Привід

  • Передній99%
  • Задній1%
Білий — 29%Синій — 24%Червоний — 20%Сірий — 10%Коричневий — 9%Інші — 8%
29%це авто

Колір

  • Білий29%
  • Синій24%
  • Червоний20%
  • Сірий10%
  • Коричневий9%
  • Інші8%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6,8% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
47%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
17%
• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
17%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 0,9 л
14%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

1знайдений запис
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

•••••••• •••••• •••••••••: •• дні• ••.••.•••• •• ••.••.••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Sandero 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 100 $ – 9 700 $

Довідка

Перевірка Renault Sandero 2017 за VIN

Короткий звіт по Renault Sandero 2017: VIN VF15SRA1A59011675, рік випуску 2017, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 25.01.2022. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер змінювався 1 раз. Остання реєстраційна операція — 19.04.2022.

Питання

Питання про VF15SRA1A59011675

Чи в розшуку VF15SRA1A59011675?

Перевірка розшуку для VF15SRA1A59011675 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Sandero 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про VF15SRA1A59011675?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.