Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN TMBAD2NH5EB102084 — Skoda Rapid 2013

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 17.10.2026

Автомобілі / Skoda / Rapid Безкоштовний звіт · 21.10.2026
01
Skoda · Rapid · 2013
Skoda Rapid 2013

1,6 бензин · Чорний · Хетчбек

VINTMBAD2NH5EB102084
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
у записах
Операції
1
реєстраційні
01
Попередні власники

до 05.02.2022 · кількість і дані невідомі

02
ВласникПоточний

05.02.2022 → зараз · 4 р. 8 міс.

м. Київ

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
02

Події за датами

2013
Рік випуску 2013
05.02.2022
Знятий з обліку (вибракування)
м. Київ · чорний
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINTMBAD2NH5EB102084
У повному звіті
Транспортний засібSkoda Rapid 2013
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
TMBWMI
AD2NHVDS
5контр.
Eрік
Bзавод
102084серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
•••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3TMBWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8AD2NHVDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
95контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Eкод року••••
11Bзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17102084серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
04

Ринок і вартість

06

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
7 300 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
6 500–8 200 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
6 040–8 980 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 6 500–8 200 $, медіана — 7 300 $.

Як ціну змінює рік випуску

2013’13≈ 7 250 $
2014’14≈ 7 100 $
2015’15≈ 7 024 $
2016’16≈ 8 650 $

Рік новіше — −2%. Найбільший перепад — між 2015 і 2016 роками (+22 п.п.).

07

Як змінюється вартість з роками

2021’21+12%
2022’22+10%
2023’23+7%
2024’24+4%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
08

Популярність моделі за роками випуску

06
07
12
13
14
15
16
17
18
19
09

Що популярно в цій моделі

I покоління — 87%I покоління (FL) — 13%
87%найчастіше

Покоління

  • I покоління87%
  • I покоління (FL)13%
Механіка — 93%Автомат — 7%
93%найчастіше

КПП

  • Механіка93%
  • Автомат7%
Бензин — 66%Дизель — 25%Газ / бензин — 9%
66%це авто

Паливо

  • Бензин66%
  • Дизель25%
  • Газ / бензин9%
Сірий — 38%Білий — 28%Синій — 19%Бежевий — 8%Чорний — 4%Інші — 4%
4%це авто

Колір

  • Сірий38%
  • Білий28%
  • Синій19%
  • Бежевий8%
  • Чорний4%
  • Інші4%
10

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · • ••• ₴ втрата вартості

Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 13 р.)
28%
•• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
24%
• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
23%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
19%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

11

Підсумок

1знайдений запис
2перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• •••••• •••••••••.••.••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Skoda Rapid 2013 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

6 200 $ – 8 400 $

Довідка

Перевірка Skoda Rapid 2013 за VIN

Короткий звіт по Skoda Rapid 2013: VIN TMBAD2NH5EB102084, рік випуску 2013, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 05.02.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про TMBAD2NH5EB102084

Чи в розшуку TMBAD2NH5EB102084?

Перевірка розшуку для TMBAD2NH5EB102084 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Skoda Rapid 2013?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Skoda?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про TMBAD2NH5EB102084?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.