Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN SJNFAAZE0U6032357 — Nissan Leaf 2015

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Nissan / Leaf Безкоштовний звіт · 19.10.2026
01
Nissan · Leaf · 2015
Nissan Leaf 2015

електро · Чорний · Хетчбек

VINSJNFAAZE0U6032357
НомерCE0113YA
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

15.06.2022 → зараз · 4 р. 4 міс.

Чернівецька обл.

02

Події за датами

2015
Рік випуску 2015
15.06.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
СЕ0113YА · Чернівецька обл. · чорний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINSJNFAAZE0U6032357
У повному звіті
Номерний знакCE0113YA
У повному звіті
Транспортний засібNissan Leaf 2015
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
SJNWMI
FAAZEVDS
0контр.
Uрік
6завод
032357серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••••• •• •••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3SJNWMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8FAAZEVDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
90контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Uне рік••••• •• •••••••
116завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17032357серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
7 400 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
6 800–8 098 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
6 400–9 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 6 800–8 098 $, медіана — 7 400 $.

Як ціну змінює рік випуску

2012’12≈ 5 500 $
2013’13≈ 6 669 $
2014’14≈ 7 200 $
2015’15≈ 7 400 $
2016’16≈ 7 750 $
2017’17≈ 8 350 $
2018’18≈ 12 749 $

Рік старіше — −3% · рік новіше — +5%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+59 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+64%
2022’22+42%
2023’23+27%
2024’24+15%
2025’25+7%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

02
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 58%II покоління — 31%I покоління — 9%II покоління (FL) — 2%
58%найчастіше

Покоління

  • I покоління (FL)58%
  • II покоління31%
  • I покоління9%
  • II покоління (FL)2%
Автомат — 58%Редуктор — 34%Варіатор (CVT) — 7%Робот — 1%
58%найчастіше

КПП

  • Автомат58%
  • Редуктор34%
  • Варіатор (CVT)7%
  • Робот1%
Сірий — 29%Білий — 26%Чорний — 24%Синій — 10%Червоний — 8%Інші — 3%
24%це авто

Колір

  • Сірий29%
  • Білий26%
  • Чорний24%
  • Синій10%
  • Червоний8%
  • Інші3%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація8,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
50%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 11 р.)
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
17%
• ••• ₴
Планове ТОфільтри, рідини, гальма — електромобіль
8%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс для електромобіля
5%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Nissan Leaf 2015 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

6 300 $ – 8 500 $

Довідка

Перевірка Nissan Leaf 2015 за VIN

Короткий звіт по Nissan Leaf 2015: VIN SJNFAAZE0U6032357, рік випуску 2015, тип пального електро. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 15.06.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про SJNFAAZE0U6032357

Чи в розшуку SJNFAAZE0U6032357?

Перевірка розшуку для SJNFAAZE0U6032357 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Nissan Leaf 2015?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Nissan?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про SJNFAAZE0U6032357?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.