Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN SCBCX13S1RC014239 — Bentley Continental GT 2023

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 24.09.2026

Автомобілі / Bentley / Continental GT Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Bentley Continental GT 2024

4,0 бензин · Сірий · Купе

VINSCBCX13S1RC014239
НомерKA6178MT
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

17.07.2024 → зараз · 2 р. 2 міс.

м. Київ

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• ••••••
02

Події за датами

2024
Рік випуску 2024
17.07.2024
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
KA6178MT · м. Київ · червоний
06.05.2025
Перереєстрація
KA6178MT · м. Київ · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINSCBCX13S1RC014239
У повному звіті
Номерний знакKA6178MT
У повному звіті
Транспортний засібBentley Continental GT 2024
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
SCBWMI
CX13SVDS
1контр.
Rрік
Cзавод
014239серійний
Регіон
••• ••••••
Країна марки (WMI)
••••• •• •••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3SCBWMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8CX13SVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••• •• •••••••
91контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Rкод року••••
11Cзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17014239серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
550 к.с.
Крутний момент
770 Нм
Витрата
11.2 л/100 км
Обʼєм
3996 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
8-ст. автомат
Маса
2165 кг
Багажник
358 л
Двигун
Потужність
550 к.с. @ 6000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
137.6 к.с/л
Крутний момент
770 Нм @ 2000-4500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поздовжній
Модель/Код двигуна
CVDA
Об’єм двигуна
3996 см³
Кількість циліндрів
8
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Два турбонадуву, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
9.5 л
Системи двигуна
Система старт-стоп
Експлуатаційні характеристики
Витрата палива, Низька швидкість (WLTP)
18.3 л/100 км
Витрата палива, Середня швидкість (WLTP)
12 л/100 км
Витрата палива, Висока швидкість (WLTP)
10.1 л/100 км
Витрата палива, Сверхвисока швидкість (WLTP)
10.6 л/100 км
Витрата пального, Комбінована (WLTP)
11.8 л/100 км
Викиди CO₂ (За стандартом WLTP)
268 г/км
Витрата палива в місті (NEDC, еквівалент WLTP)
15 л/100 км
Витрата палива на трасі (NEDC, еквівалент WLTP)
8.9 л/100 км
Витрата палива змішаний цикл (NEDC, еквівалент WLTP)
11.2 л/100 км
Викиди CO 2 (NEDC, еквівалент WLTP)
255 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
4 с
Максимальна швидкість
318 км/год
Екологічний стандарт
LEV III - ULEV125
Співвідношення потужність/вага
3.9 кг/лс, 254 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
2.8 кг/Нм, 355.7 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична коробка
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Розмір дисків
20
Габарити
Довжина
4850 мм
Ширина
2187 мм
Висота
1405 мм
Колісна база
2851 мм
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
2165 кг
Допустима повна маса
2725 кг
Максимальна вантажопідйомність
560 кг 1234.59 кг
Об’єм багажника мінімальний
358 л
Об’єм паливного бака
90 л 23.78 гал США | 19.8 гал Великобританії
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
379 600 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
246 700–397 300 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
214 500–427 316 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 246 700–397 300 $, медіана — 379 600 $.

09

Як змінюється вартість з роками

2024’24+32%
2025’25+15%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
11

Що популярно в цій моделі

Автомат — 87%Робот — 13%
87%найчастіше

КПП

  • Автомат87%
  • Робот13%
Бензин — 94%Газ / бензин — 2%Підзарядний гібрид — 2%Гібрид — 2%
94%це авто

Паливо

  • Бензин94%
  • Газ / бензин2%
  • Підзарядний гібрид2%
  • Гібрид2%
Чорний — 37%Сірий — 29%Білий — 14%Зелений — 6%Фіолетовий — 6%Інші — 8%
29%це авто

Колір

  • Чорний37%
  • Сірий29%
  • Білий14%
  • Зелений6%
  • Фіолетовий6%
  • Інші8%
12

Скільки коштує володіти

на рік•• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

••• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація4,3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
82%
••• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 0,5% вартості за рік (вік 2 р.)
10%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 4 л · преміум-марка
3%
•• ••• ₴
Транспортний податокавто до 5 років дорожче 375 мін. зарплат
3%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
2%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
0%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

1знайдений запис
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• •••••••••••••• → ••••• (••••)

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Bentley Continental GT 2023 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

284 600 $ – 385 000 $

Довідка

Перевірка Bentley Continental GT 2023 за VIN

Короткий звіт по Bentley Continental GT 2023: VIN SCBCX13S1RC014239, рік випуску 2023, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 17.07.2024. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 06.05.2025.

Питання

Питання про SCBCX13S1RC014239

Чи в розшуку SCBCX13S1RC014239?

Перевірка розшуку для SCBCX13S1RC014239 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Bentley Continental GT 2023?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Bentley?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про SCBCX13S1RC014239?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.