Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN NLAFD76408W025397 — Honda Civic 2008

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 17.10.2026

Автомобілі / Honda / Civic Безкоштовний звіт · 19.10.2026
01
Honda · Civic · 2008
Honda Civic 2008

1,8 газ / бензин · Сірий · Седан

VINNLAFD76408W025397
НомерKA6223HI
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
у записах
Операції
5
реєстраційні
Номери
2
1 зміна
01
Попередні власники

до 10.02.2022 · кількість і дані невідомі

02
Власник

10.02.2022 → 11.04.2024 · 2 р. 1 міс.

Донецька обл.

03
Власник

11.04.2024 → 02.09.2025 · 1 р. 4 міс.

Донецька обл.

04
ВласникПоточний

02.09.2025 → зараз · 1 р. 1 міс.

Донецька обл.

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
02

Події за датами

2008
Рік випуску 2008
10.02.2022
Встановлено газове обладнання
AH2802IK · Донецька обл. · сірий
06.07.2022
Перереєстрація
KA6223HI · Донецька обл. · сірий
22.04.2023
Оформлено користувача (довірена особа)
KA6223HI · Донецька обл. · сірий
11.04.2024
Проданий новому власнику
KA6223HI · Донецька обл. · сірий
02.09.2025
Проданий новому власнику
KA6223HI · Донецька обл. · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами2 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINNLAFD76408W025397
У повному звіті
Номерний знакKA6223HI
У повному звіті
Транспортний засібHonda Civic 2008
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
NLAWMI
FD764VDS
0контр.
8рік
Wзавод
025397серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3NLAWMI••••••• ••••• •• ••••••••• ••••••
4–8FD764VDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
90контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
108код року••••
11Wзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17025397серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
6 200 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
5 588–7 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
4 965–16 800 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 5 588–7 000 $, медіана — 6 200 $.

Як ціну змінює рік випуску

2005’05≈ 4 100 $
2006’06≈ 5 450 $
2007’07≈ 6 000 $
2008’08≈ 6 295 $
2009’09≈ 6 500 $
2010’10≈ 7 350 $
2011’11≈ 8 449 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +3%. Найбільший перепад — між 2005 і 2006 роками (+22 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+31%
2022’22+21%
2023’23+15%
2024’24+8%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

93
94
95
96
97
98
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
10

Що популярно в цій моделі

VIII покоління (FL) — 28%VIII покоління — 20%X покоління (FL) — 16%VI покоління — 7%XI покоління — 5%Інші — 24%
28%найчастіше

Покоління

  • VIII покоління (FL)28%
  • VIII покоління20%
  • X покоління (FL)16%
  • VI покоління7%
  • XI покоління5%
  • Інші24%
Автомат — 44%Механіка — 35%Варіатор (CVT) — 16%Робот — 5%
44%найчастіше

КПП

  • Автомат44%
  • Механіка35%
  • Варіатор (CVT)16%
  • Робот5%
Бензин — 67%Газ / бензин — 19%Гібрид — 9%Дизель — 3%1.8 л. — 1%Інші — 1%
19%це авто

Паливо

  • Бензин67%
  • Газ / бензин19%
  • Гібрид9%
  • Дизель3%
  • 1.8 л.1%
  • Інші1%
Сірий — 32%Чорний — 22%Синій — 17%Червоний — 10%Білий — 9%Інші — 10%
32%це авто

Колір

  • Сірий32%
  • Чорний22%
  • Синій17%
  • Червоний10%
  • Білий9%
  • Інші10%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
40%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,8 л
19%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 18 р.)
18%
• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
18%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

1знайдений запис
3перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••• ••• ••.••.••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Honda Civic 2008 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

5 400 $ – 7 200 $

Довідка

Перевірка Honda Civic 2008 за VIN

Короткий звіт по Honda Civic 2008: VIN NLAFD76408W025397, рік випуску 2008, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 10.02.2022. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер змінювався 1 раз. Остання реєстраційна операція — 02.09.2025.

Питання

Питання про NLAFD76408W025397

Чи в розшуку NLAFD76408W025397?

Перевірка розшуку для NLAFD76408W025397 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Honda Civic 2008?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Honda?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про NLAFD76408W025397?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.