Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN LVVDC12AX8D017533 — Chery Jaggi 2007

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 16.10.2026

Автомобілі / Chery / Jaggi Безкоштовний звіт · 19.10.2026
01
Chery · Jaggi · I покоління/S21 · 2007
Chery Jaggi 2007

1,3 бензин · 82 к.с. · Передній привід · Механіка · Червоний · Хетчбек

Оголошення 12.08.2026 · Харків

VINLVVDC12AX8D017533
НомерAX9868BH
Остання ціна
1 700 $
Останній пробіг
•• ••• км
Власники в Україні
2
Chery Jaggi, фото з оголошення
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 17.04.2024 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

17.04.2024 → зараз · 2 р. 6 міс.

Харківська обл.

02

Події за датами

2007
Рік випуску 2007
17.04.2024
Проданий новому власнику
AX9868BH · Харківська обл. · червоний
12.08.2026
Оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: •• ••• км · Харків
12.08.2026
Останні дані оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: •• ••• км
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINLVVDC12AX8D017533
У повному звіті
Номерний знакAX9868BH
У повному звіті
Транспортний засібChery Jaggi 2007
У повному звіті
03

Історія автомобіля

06

Що говорить пробіг

Пробіг
•• ••• км
Для віку
••%
Підтвердження
•••••
06

Порівняння з однорічками

Це авто
•• ••• км
Медіана однорічок
130 000 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
285 000 км
07

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

08

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
LVVWMI
DC12AVDS
Xконтр.
8рік
Dзавод
017533серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
•••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3LVVWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8DC12AVDS••••••• ••••• •• •••••• ••••••••••••
9Xконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
108код року••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17017533серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
05

Ринок і вартість

09

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
1 700 $
оголошення 12.08.2026
Медіана схожих оголошень
1 950 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
−250 $
дешевше за медіану ринку · −12,8%

33% схожих оголошень дешевші за це авто, 67% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

2007’07≈ 1 577 $
2008’08≈ 2 000 $
2009’09≈ 4 777 $

Рік новіше — +27%. Найбільший перепад — між 2008 і 2009 роками (+176 п.п.).

10

Як змінюється вартість з роками

2021’21+15%
2022’22+10%
2023’23+5%
2024’24+5%
2025’250%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
11

Популярність моделі за роками випуску

04
07
08
09
11
12

Що популярно в цій моделі

I покоління/S21 — 95%II покоління — 4%II покоління (FL) — 1%
95%це авто

Покоління

  • I покоління/S2195%
  • II покоління4%
  • II покоління (FL)1%
Бензин — 67%Газ / бензин — 31%1.3 л. — 2%
67%це авто

Паливо

  • Бензин67%
  • Газ / бензин31%
  • 1.3 л.2%
Передній — 99%Повний — 1%
99%це авто

Привід

  • Передній99%
  • Повний1%
Сірий — 44%Червоний — 28%Синій — 8%Помаранчевий — 8%Жовтий — 6%Інші — 5%
28%це авто

Колір

  • Сірий44%
  • Червоний28%
  • Синій8%
  • Помаранчевий8%
  • Жовтий6%
  • Інші5%
13

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · • ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
33%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,3 л
28%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 19 р.)
21%
• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
9%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
9%
• ••• ₴
06

Підсумок

14

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••
Безкоштовний звіт · Сформовано 19.10.2026 · 15:59Видалення інформації про авто

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Chery Jaggi 2007 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

1 400 $ – 2 000 $

Довідка

Перевірка Chery Jaggi 2007 за VIN

Короткий звіт по Chery Jaggi 2007: VIN LVVDC12AX8D017533, рік випуску 2007, тип пального бензин, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 1 700 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 17.04.2024. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про LVVDC12AX8D017533

Чи в розшуку LVVDC12AX8D017533?

Перевірка розшуку для LVVDC12AX8D017533 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Chery Jaggi 2007?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Chery?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про LVVDC12AX8D017533?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.