Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN L6T7524S3CN019187 — Geely CK-2 2012

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 15.10.2026

Автомобілі / Geely / CK-2 Безкоштовний звіт · 20.10.2026
01
Geely · CK-2 · I покоління (FL) · 2012
Geely CK-2 2012

Comfort · 1,5 бензин · 94 к.с. · Передній привід · Механіка · Сірий · Седан

Оголошення 23.06.2026 · Харків

VINL6T7524S3CN019187
НомерAX7324CP
Остання ціна
2 500 $
Останній пробіг
•• ••• км
Власники в Україні
2
Geely CK-2, фото з оголошення
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
01
Попередній власник

до 02.07.2026 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

02.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2012
Рік випуску 2012
23.06.2026
Оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: •• ••• км · Харків
02.07.2026
Проданий новому власнику
сірий
23.06.2026
Останні дані оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: •• ••• км
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINL6T7524S3CN019187
У повному звіті
Номерний знакAX7324CP
У повному звіті
Транспортний засібGeely CK-2 2012
У повному звіті
03

Історія автомобіля

06

Що говорить пробіг

Пробіг
•• ••• км
Для віку
•%
Підтвердження
•••••
06

Порівняння з однорічками

Це авто
•• ••• км
Медіана однорічок
100 000 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
210 000 км
07

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

08

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
L6TWMI
7524SVDS
3контр.
Cрік
Nзавод
019187серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
•••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3L6TWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–87524SVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••-•
93контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Cкод року••••
11Nзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17019187серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
09

Комплектація та оснащення

Комплектація
Comfort
05

Ринок і вартість

10

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
2 500 $
оголошення 23.06.2026
Медіана схожих оголошень
2 300 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
+200 $
дорожче за медіану ринку · +8,7%

65% схожих оголошень дешевші за це авто, 35% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

2009’09≈ 2 250 $
2010’10≈ 2 599 $
2011’11≈ 2 050 $
2012’12≈ 1 800 $
2013’13≈ 2 295 $
2014’14≈ 2 550 $
2015’15≈ 1 700 $

Рік старіше — +14% · рік новіше — +28%. Найбільший перепад — між 2014 і 2015 роками (−48 п.п.).

11

Як змінюється вартість з роками

2021’21+17%
2022’22+13%
2023’23+9%
2024’24+4%
2025’25+4%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
12

Популярність моделі за роками випуску

06
07
09
10
11
12
13
14
13

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 70%I покоління — 30%
70%це авто

Покоління

  • I покоління (FL)70%
  • I покоління30%
Бензин — 52%Газ / бензин — 48%
52%це авто

Паливо

  • Бензин52%
  • Газ / бензин48%
Сірий — 38%Чорний — 28%Жовтий — 9%Білий — 9%Синій — 7%Інші — 9%
38%це авто

Колір

  • Сірий38%
  • Чорний28%
  • Жовтий9%
  • Білий9%
  • Синій7%
  • Інші9%
14

Скільки коштує володіти

на рік••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · • ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
31%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
26%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 14 р.)
20%
• ••• ₴
Амортизація4,4% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
15%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
9%
• ••• ₴
06

Підсумок

15

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Geely CK-2 2012 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

2 100 $ – 2 900 $

Довідка

Перевірка Geely CK-2 2012 за VIN

Короткий звіт по Geely CK-2 2012: VIN L6T7524S3CN019187, рік випуску 2012, тип пального бензин, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 2 500 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 02.07.2026. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про L6T7524S3CN019187

Чи в розшуку L6T7524S3CN019187?

Перевірка розшуку для L6T7524S3CN019187 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Geely CK-2 2012?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Geely?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про L6T7524S3CN019187?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.