Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN KMHYC811ANU028689 — Hyundai Staria 2021

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 16.10.2026

Автомобілі / Hyundai / Staria Безкоштовний звіт · 20.10.2026
01
Hyundai · Staria · I покоління · 2021
Hyundai Staria 2021

2,2 дизель · 177 к.с. · Передній привід · Механіка · Білий · Універсал

Оголошення 12.08.2026 · Київ

VINKMHYC811ANU028689
НомерAI1977PP
Остання ціна
31 990 $
Останній пробіг
•• ••• км
Власники в Україні
4
Hyundai Staria, фото з оголошення
02

Власники та реєстрації

Власники
4
в Україні
Операції
4
реєстраційні
Номери
3
2 зміни
01
Власник

18.01.2022 → 18.02.2023 · 1 р. 1 міс.

м. Київ

02
Власник

18.02.2023 → 25.11.2023 · 9 міс.

Львівська обл.

03
Власник

25.11.2023 → 25.09.2025 · 1 р. 10 міс.

Полтавська обл.

04
ВласникПоточний

25.09.2025 → зараз · 1 р.

Київська обл.

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• ••••••
  • ••••••• ••••• •• ••••••
02

Події за датами

2021
Рік випуску 2021
18.01.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
KA0624HM · м. Київ · білий
18.02.2023
Оформлений у лізинг
KA2071IO · Львівська обл. · білий
25.11.2023
Проданий новому власнику
AI1977PP · Полтавська обл. · білий
25.09.2025
Проданий новому власнику
AI1977PP · Київська обл. · білий
12.08.2026
Оголошення
ціна: •• ••• $ · пробіг: •• ••• км · Київ
12.08.2026
Останні дані оголошення
ціна: •• ••• $ · пробіг: •• ••• км
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами3 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINKMHYC811ANU028689
У повному звіті
Номерний знакAI1977PP
У повному звіті
Транспортний засібHyundai Staria 2021
У повному звіті
03

Історія автомобіля

06

Що говорить пробіг

Пробіг
•• ••• км
Для віку
••%
Підтвердження
•••••
06

Порівняння з однорічками

Це авто
•• ••• км
Медіана однорічок
109 000 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
75 000 км
07

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

08

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
KMHWMI
YC811VDS
Aконтр.
Nрік
Uзавод
028689серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••••• •• •••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3KMHWMI••••••• ••••• •• ••••••••••••• ••••• •• ••••••
4–8YC811VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
9Aконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Nкод року••••
11Uзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17028689серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
05

Ринок і вартість

09

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
31 990 $
оголошення 12.08.2026
Медіана схожих оголошень
42 450 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
−10 460 $
дешевше за медіану ринку · −24,6%

Усі схожі оголошення дорожчі за це авто.

10

Як змінюється вартість з роками

2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
11

Популярність моделі за роками випуску

21
22
23
24
25
26
12

Що популярно в цій моделі

Повний — 83%Передній — 17%
17%це авто

Привід

  • Повний83%
  • Передній17%
Чорний — 77%Сірий — 14%Білий — 9%
9%це авто

Колір

  • Чорний77%
  • Сірий14%
  • Білий9%
13

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація13% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
82%
••• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 1,5% вартості за рік (вік 5 р.)
9%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2,2 л
4%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
3%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
1%
• ••• ₴
06

Підсумок

14

Підсумок

1знайдений запис
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• ••••••• •• • р.

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Hyundai Staria 2021 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

27 200 $ – 36 800 $

Довідка

Перевірка Hyundai Staria 2021 за VIN

Короткий звіт по Hyundai Staria 2021: VIN KMHYC811ANU028689, рік випуску 2021, тип пального дизель, коробка передач механіка, ціна в оголошенні 31 990 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 18.01.2022. За реєстраційними записами — 4 власники. Номер змінювався 2 рази. Остання реєстраційна операція — 25.09.2025.

Питання

Питання про KMHYC811ANU028689

Чи в розшуку KMHYC811ANU028689?

Перевірка розшуку для KMHYC811ANU028689 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Hyundai Staria 2021?

За реєстраційними записами в Україні — 4 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Hyundai?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про KMHYC811ANU028689?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.