Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JTMZFREV6HD100610 — Toyota RAV4 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2017
Toyota RAV4 2017

2,5 газ / бензин · Синій · Універсал

VINJTMZFREV6HD100610
НомерKA3462HA
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

05.01.2022 → зараз · 4 р. 9 міс.

м. Київ

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
05.01.2022
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
KA3462HA · м. Київ · синій
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINJTMZFREV6HD100610
У повному звіті
Номерний знакKA3462HA
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
ZFREVVDS
6контр.
Hрік
Dзавод
100610серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8ZFREVVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
96контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Hкод року••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17100610серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
176 к.с.
Крутний момент
233 Нм
Витрата
9.0-9.4 л/100 км
Обʼєм
2494 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. автомат
Маса
1567-1597 кг
Багажник
1087–2078 л
Двигун
Потужність
176 к.с. @ 6000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
70.6 к.с./л
Крутний момент
233 Нм @ 4100 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
2AR-FE
Об’єм двигуна
2494 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
89.9 мм 3.54 in.
Хід поршня
98 мм 3.86 in.
Ступінь стиснення
10.4:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, VVT-i
Кількість масла в двигуні
4.4л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
10.2 л/100 км
Витрата пального на шосе
7.8-8.1 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
9.0-9.4 л/100 км
Паливо
Бензин
Співвідношення потужність/вага
8.9 кг/л.с., 112.3 к.с./тонну
Співвідношення крутний момент/вага
6.7 кг/Нм, 148.7 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВС приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привод
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступеневий автомат
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Дву市цльна поперечна важіль
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/65 R17; 235/55 R18
Розмір дисків
6.5J x 17; 7.5J x 18
Габарити
Довжина
4661 мм 183.5 in.
Ширина
1844 мм 72.6 in.
Висота
1704-1715 мм 67.09 - 67.52 in.
Колісна база
2659 мм 104.69 in.
Передня колія
1560-1570 мм 61.42 - 61.81 in.
Задня колія
1560-1570 мм 61.42 - 61.81 in.
Кліренс
155 мм 6.1 in.
Діаметр розвороту
10.6-11.2 м
Кут заїзду
28°
Кут з’їзду
20-21°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1567-1597 кг
Допустима повна маса
2053 кг
Максимальна вантажопідйомність
456-486 кг
Об’єм багажника мінімальний
1087 л
Об’єм багажника максимальний
2078 л
Об’єм паливного бака
60 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
680 кг
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
21 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
18 850–23 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
17 300–25 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 18 850–23 000 $, медіана — 21 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 16 700 $
2015’15≈ 17 888 $
2016’16≈ 19 000 $
2017’17≈ 21 000 $
2018’18≈ 23 000 $
2019’19≈ 27 500 $
2020’20≈ 28 900 $

Рік старіше — −10% · рік новіше — +10%. Найбільший перепад — між 2018 і 2019 роками (+21 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+100%
2022’22+74%
2023’23+51%
2024’24+31%
2025’25+14%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
11

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор (CVT) — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор (CVT)27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
14%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
7%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація8,2% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
58%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
18%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
12%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2,5 л
10%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

17 900 $ – 24 200 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2017 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2017: VIN JTMZFREV6HD100610, рік випуску 2017, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 05.01.2022. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JTMZFREV6HD100610

Чи в розшуку JTMZFREV6HD100610?

Перевірка розшуку для JTMZFREV6HD100610 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Toyota RAV4 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Toyota?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JTMZFREV6HD100610?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.