Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JTMWDREV50J110267 — Toyota RAV4 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 16.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2017
Toyota RAV4 2017

2,0 бензин · Сірий · Універсал

VINJTMWDREV50J110267
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
у записах
Операції
1
реєстраційні
01
Попередні власники

до 14.07.2026 · кількість і дані невідомі

02
ВласникПоточний

14.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
14.07.2026
Зміна даних власника
сірий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJTMWDREV50J110267
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
WDREVVDS
5контр.
0рік
Jзавод
110267серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8WDREVVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
95контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
100не рік••••• •• •••••••
11Jзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17110267серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
151 к.с.
Крутний момент
196 Нм
Витрата
6.5 л/100 км
Обʼєм
1987 см³
Привід
Повний (4×4)
Маса
1520-1615 кг
Багажник
547–1735 л
Двигун
Потужність
151 к.с. @ 6200 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
76 к.с./л
Крутний момент
196 Нм @ 4000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
3ZR-FAE
Об’єм двигуна
1987 см³
Кількість циліндрів
4
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC. Valvematic
Кількість масла в двигуні
4.2 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
8.2 л/100 км
Витрата пального на шосе
5,6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
6.5 л/100 км
Викиди CO₂
149 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
10.7 с
Максимальна швидкість
185 км/г
Екологічний стандарт
Euro 6 W
Співвідношення потужність/вага
10.1 кг/к.с., 99.3 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
7.8 кг/Нм, 128.9 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Незалежна, на трапецієподібних важелях
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/65 R17 H
Розмір дисків
6.5J 17; 7J 17
Габарити
Довжина
4605 мм
Ширина
1845 мм
Висота
1675 мм
Колісна база
2660 мм
Передня колія
1560-1570 мм
Задня колія
1560-1570 мм
Кліренс
163 мм
Діаметр розвороту
10.6-11.2 м
Кут заїзду
19°
Кут виїзду
23°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1520-1615 кг
Допустима повна маса
2100 кг
Максимальна вантажопідйомність
485-580 кг
Об’єм багажника мінімальний
547 л
Об’єм багажника максимальний
1735 л
Об’єм паливного бака
60 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
21 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
18 850–23 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
17 300–25 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 18 850–23 000 $, медіана — 21 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 16 500 $
2015’15≈ 17 695 $
2016’16≈ 18 200 $
2017’17≈ 19 850 $
2018’18≈ 22 500 $
2019’19≈ 25 450 $
2020’20≈ 26 000 $

Рік старіше — −8% · рік новіше — +13%. Найбільший перепад — між 2018 і 2019 роками (+15 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+100%
2022’22+74%
2023’23+51%
2024’24+31%
2025’25+14%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор (CVT) — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор (CVT)27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
36%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
33%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація8,2% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
60%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
18%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
12%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
8%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
2перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

17 900 $ – 24 200 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2017 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2017: VIN JTMWDREV50J110267, рік випуску 2017, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 14.07.2026. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JTMWDREV50J110267

Чи в розшуку JTMWDREV50J110267?

Перевірка розшуку для JTMWDREV50J110267 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Toyota RAV4 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Toyota?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JTMWDREV50J110267?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.