Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: JTMW43FV80D004244 — Toyota RAV4 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 12.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2019
Toyota RAV4 2019

2,0 бензин · Чорний · Універсал

VINJTMW43FV80D004244
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
Попередній власник

до 17.07.2026 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

17.07.2026 → зараз · 2 міс.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
17.07.2026
Проданий новому власнику
чорний
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJTMW43FV80D004244
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
W43FVVDS
8контр.
0рік
Dзавод
004244серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8W43FVVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
98контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
100не рік••••• •• •••••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17004244серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
175 к.с.
Крутний момент
208 Нм
Витрата
5,6 л/100 км
Обʼєм
1987 см³
Привід
Передній
КПП
Варіатор
Маса
1480-1600 кг
Багажник
580–1690 л
Двигун
Потужність
175 к.с. @ 6600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
88.1 к.с./л
Крутний момент
208 Нм @ 4300-5200 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
M20A-FKS
Об’єм двигуна
1987 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
80.5 мм
Хід поршня
97.6 мм
Ступінь стиснення
13:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосередній впорск та розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.3 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
6.4-6.5 л/100 км
Витрата пального на шосе
5.1 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5,6 л/100 км
Викиди CO₂
127-128 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
10.7 с
Максимальна швидкість
190 км/год 118.06 мил/год
Екологічний стандарт
Euro 6 d-TEMP
Співвідношення потужність/вага
8.5 кг/к.с., 118.2 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
7.1 кг/Нм, 140.5 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить до руху передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
Автоматична коробка передач CVT
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Дву市цльна поперечна важіль
Передні гальма
Дискові вентильовані, 328 мм
Задні гальма
Дискові, 317 мм
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Габарити
Довжина
4600 мм
Ширина
1855 мм
Висота
1685 мм
Колісна база
2690 мм
Передня колія
1610 мм
Задня колія
1640 мм
Передній звіс
925 мм
Задній звіс
985 мм
Кліренс
195 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.32
Діаметр розвороту
11.8 м
Кут в’їзду
17.5°
Кут виїзду
20°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1480-1600 кг
Допустима повна маса
2065 кг
Максимальна вантажопідйомність
465-585 кг
Об’єм багажника мінімальний
580 л
Об’єм багажника максимальний
1690 л
Об’єм паливного бака
55 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
27 140 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
24 000–30 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
21 500–34 057 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 24 000–30 000 $, медіана — 27 140 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 18 200 $
2017’17≈ 19 850 $
2018’18≈ 22 500 $
2019’19≈ 25 450 $
2020’20≈ 26 000 $
2021’21≈ 27 000 $
2022’22≈ 29 250 $

Рік старіше — −12% · рік новіше — +2%. Найбільший перепад — між 2018 і 2019 роками (+12 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+101%
2022’22+75%
2023’23+52%
2024’24+32%
2025’25+15%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
36%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
19%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
67%
••• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
17%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
9%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
6%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

23 400 $ – 31 600 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2019 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2019: VIN JTMW43FV80D004244, рік випуску 2019, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 27 140 $. Більшість оголошень (80%) — 21 500–34 057 $, звичайні ціни (середні 50%) — 24 000–30 000 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 2, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 17.07.2026. Остання операція — «Проданий новому власнику», 17.07.2026.