Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JTMRW3FV50D540236 — Toyota RAV4 2020

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 14.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 17.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2020
Toyota RAV4 2020

2,5 електро · Сірий · Універсал

VINJTMRW3FV50D540236
НомерAB1248IX
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 10.09.2022 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

10.09.2022 → зараз · 4 р. 1 міс.

Вінницька обл.

02

Події за датами

2020
Рік випуску 2020
10.09.2022
Проданий новому власнику
AB1248IX · Вінницька обл. · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINJTMRW3FV50D540236
У повному звіті
Номерний знакAB1248IX
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2020
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
RW3FVVDS
5контр.
0рік
Dзавод
540236серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8RW3FVVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
95контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
100не рік••••• •• •••••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17540236серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
07

Заводські характеристики модифікації

Потужність
200 к.с.
Крутний момент
243 Нм
Витрата
7.2 л/100 км
Обʼєм
2487 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
8-ст. автомат
Маса
1680-1685 кг
Багажник
580 л
Двигун
Потужність
200 к.с. @ 6600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
80.4 к.с./л
Крутний момент
243 Нм @ 4000-5000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
A25A-FKS
Об’єм двигуна
2487 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
87.5 мм
Хід поршня
103.5 мм
Ступінь стиснення
13:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.5 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
9.2 л/100 км
Витрата пального на шосе
6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.2 л/100 км
Викиди CO₂
163 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
8.5 с
Максимальна швидкість
200 км/год
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
8.4 кг/к.с., 119 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
6.9 кг/Нм, 144.6 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична коробка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна пружинна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/60 R18
Габарити
Довжина
4600 мм
Ширина
1855 мм
Висота
1690 мм
Колісна база
2690 мм
Передня колія
1600 мм
Задня колія
1630 мм
Передній звіс
925 мм
Задній звіс
985 мм
Кліренс
200 мм
Діаметр розвороту
11.0 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1680-1685 кг
Допустима повна маса
2125 кг
Максимальна вантажопідйомність
440-445 кг
Об’єм багажника мінімальний
580 л
Об’єм паливного бака
55 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

08

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
28 900 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
25 999–32 650 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
24 000–36 176 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 25 999–32 650 $, медіана — 28 900 $.

Як ціну змінює рік випуску

2017’17≈ 21 000 $
2018’18≈ 23 000 $
2019’19≈ 27 500 $
2020’20≈ 28 900 $
2021’21≈ 31 152 $
2022’22≈ 32 500 $
2023’23≈ 36 300 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2018 і 2019 роками (+15 п.п.).

09

Як змінюється вартість з роками

2021’21+101%
2022’22+75%
2023’23+52%
2024’24+32%
2025’25+15%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
10

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
11

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор (CVT) — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор (CVT)27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
32%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
33%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,1% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
74%
••• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 1,5% вартості за рік (вік 6 р.)
12%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
10%
•• ••• ₴
Планове ТОфільтри, рідини, гальма — електромобіль
3%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс для електромобіля
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2020 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

24 600 $ – 33 200 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2020 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2020: VIN JTMRW3FV50D540236, рік випуску 2020, тип пального електро. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 10.09.2022. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JTMRW3FV50D540236

Чи в розшуку JTMRW3FV50D540236?

Перевірка розшуку для JTMRW3FV50D540236 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Toyota RAV4 2020?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Toyota?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JTMRW3FV50D540236?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.