Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JTME6RFVXSD571728 — Toyota RAV4 2024

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2024
Toyota RAV4 2024

2,5 електро · Білий · Універсал

VINJTME6RFVXSD571728
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
ВласникПоточний

05.08.2026 → зараз · 2 міс.

02

Події за датами

2024
Рік випуску 2024
05.08.2026
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
білий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJTME6RFVXSD571728
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2024
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
E6RFVVDS
Xконтр.
Sрік
Dзавод
571728серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8E6RFVVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
9Xконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Sкод року••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17571728серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
203 к.с.
Крутний момент
249 Нм
Витрата
7.8 л/100 км
Обʼєм
2487 см³
Привід
Передній
КПП
автомат
Маса
1529-1581 кг
Багажник
1062–1977 л
Двигун
Потужність
203 к.с. @ 6600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
81.6 к.с./л
Крутний момент
249 Нм @ 5000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
A25A-FKS
Об’єм двигуна
2487 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
87,5 мм
Хід поршня
103,4 мм
Ступінь стиснення
13:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування і розподілене уприскування
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, VVT-i
Кількість масла в двигуні
4,5 л
Системи двигуна
Система старт-стоп
Експлуатаційні характеристики
Витрати пального у місті (EPA)
8.7 л/100 км
Витрати пального на шосе (EPA)
6.7-6.9 л/100 км
Витрата палива змішаний цикл (EPA)
7.8 л/100 км
Паливо
Бензин
Екологічний стандарт
ULEV-II
Співвідношення потужність/вага
7,5 кг/к.с., 132,8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
6,1 кг/Нм, 162,9 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВС приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
Автоматична коробка передач ECT-i
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу Макферсон, поперечний стабілізатор
Тип задньої підвіски
Незалежна багатома rzова підвіска, Поперечний стабілізатор
Передні гальма
Дискові вентильовані, 304,8 мм
Задні гальма
Дискові, 281,94 мм
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/65 R17; 235/55 R19
Розмір дисків
17; 19
Габарити
Довжина
4595 мм
Ширина
1854 мм
Висота
1702-1707 мм
Колісна база
2690 мм
Кліренс
213-218 мм
Діаметр розвороту
11-11,4 м 36,09 - 37,4 фт.
Кутовий в'їзд
19°
Кут спуску
21°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1529-1581 кг
Допустима повна маса
2091 кг
Максимальна вантажопідйомність
510-562 кг
Об’єм багажника мінімальний
1062 л
Об’єм багажника максимальний
1977 л
Об’єм паливного бака
55 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
680 кг
Дозволене причіпне навантаження
68 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
37 800 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
33 000–42 900 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
29 999–44 999 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 33 000–42 900 $, медіана — 37 800 $.

Як ціну змінює рік випуску

2021’21≈ 31 152 $
2022’22≈ 32 500 $
2023’23≈ 36 300 $
2024’24≈ 41 377 $
2025’25≈ 42 838 $

Рік старіше — −12% · рік новіше — +4%. Найбільший перепад — між 2023 і 2024 роками (+12 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2024’24+19%
2025’25+4%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор (CVT) — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор (CVT)27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
32%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
26%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,8% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
81%
••• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
9%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 0,5% вартості за рік (вік 2 р.)
5%
• ••• ₴
Планове ТОфільтри, рідини, гальма — електромобіль
3%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс для електромобіля
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2024 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

35 200 $ – 47 600 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2024 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2024: VIN JTME6RFVXSD571728, рік випуску 2024, тип пального електро. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 05.08.2026. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JTME6RFVXSD571728

Чи в розшуку JTME6RFVXSD571728?

Перевірка розшуку для JTME6RFVXSD571728 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Toyota RAV4 2024?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Toyota?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JTME6RFVXSD571728?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.