Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JTMBE31V90D080185 — Toyota RAV4 2012

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Toyota / RAV4 Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Toyota · RAV4 · 2012
Toyota RAV4 2012

2,0 бензин · Білий · Універсал

VINJTMBE31V90D080185
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
1
реєстраційні
01
Попередній власник

до 05.08.2026 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

05.08.2026 → зараз · 2 міс.

02

Події за датами

2012
Рік випуску 2012
05.08.2026
Проданий новому власнику
білий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJTMBE31V90D080185
У повному звіті
Транспортний засібToyota RAV4 2012
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JTMWMI
BE31VVDS
9контр.
0рік
Dзавод
080185серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JTMWMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8BE31VVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••
99контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
100не рік••••• •• •••••••
11Dзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17080185серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
152 к.с.
Крутний момент
194 Нм
Витрата
8.6 л/100 км
Обʼєм
1998 см³ 121.93 куб. дін.
Привід
Повний (4×4)
КПП
5-ст. механіка
Маса
1465 кг
Багажник
586 л
Двигун
Потужність
152 к.с. @ 6000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
76,1 к.с./л
Крутний момент
194 Нм @ 4000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
3ZR-FAE
Об’єм двигуна
1998 см³ 121.93 куб. дін.
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
86 мм
Хід поршня
86 мм
Ступінь стиснення
9.8:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, VVT-i
Кількість масла в двигуні
4.2 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
11 л/100 км
Витрата пального на шосе
7.2 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
8.6 л/100 км
Викиди CO₂
202 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
10.6 с
Максимальна швидкість
185 км/г
Екологічний стандарт
Євро 4
Співвідношення потужність/вага
9.6 кг/к.с., 103.8 к.с./т
Співвідношення крутний момент/вага
7.6 кг/Нм, 132.4 Нм/т
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Дву市цльна поперечна важіль
Передні гальма
Дискові вентилируємі, 296 мм
Задні гальма
Діскові, 281 мм
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Розмір шин
215/70 R16
Розмір дисків
6.5J x 16
Габарити
Довжина
4315-4395 мм
Ширина
1815 мм
Висота
1685-1720 мм
Колісна база
2560 мм
Передня колія
1560 мм
Задня колія
1560 мм
Передній звіс
860 мм
Задній звіс
895-975 мм
Кліренс
180 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.31
Діаметр розвороту
10.2 м
Кут заїзду
28°
Кут виїзду
24°
Кут рампи
20°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1465 кг
Допустима повна маса
2070 кг
Максимальна вантажопідйомність
605 кг
Об’єм багажника мінімальний
586 л
Об’єм паливного бака
60 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
14 900 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
13 450–16 300 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
11 900–17 840 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 13 450–16 300 $, медіана — 14 900 $.

Як ціну змінює рік випуску

2009’09≈ 11 100 $
2010’10≈ 13 250 $
2011’11≈ 13 995 $
2012’12≈ 14 582 $
2013’13≈ 15 650 $
2014’14≈ 16 500 $
2015’15≈ 17 695 $

Рік старіше — −4% · рік новіше — +7%. Найбільший перепад — між 2009 і 2010 роками (+15 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+58%
2022’22+40%
2023’23+26%
2024’24+15%
2025’25+7%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

V покоління — 24%V покоління (FL) — 21%IV покоління (FL) — 19%IV покоління — 11%III покоління — 8%Інші — 17%
24%найчастіше

Покоління

  • V покоління24%
  • V покоління (FL)21%
  • IV покоління (FL)19%
  • IV покоління11%
  • III покоління8%
  • Інші17%
Автомат — 63%Варіатор (CVT) — 27%Механіка — 10%
63%найчастіше

КПП

  • Автомат63%
  • Варіатор (CVT)27%
  • Механіка10%
Бензин — 36%Гібрид — 32%Дизель — 17%Газ / бензин — 14%
36%це авто

Паливо

  • Бензин36%
  • Гібрид32%
  • Дизель17%
  • Газ / бензин14%
Повний — 72%Передній — 28%
72%найчастіше

Привід

  • Повний72%
  • Передній28%
Сірий — 33%Білий — 26%Чорний — 19%Червоний — 8%Синій — 7%Інші — 7%
26%це авто

Колір

  • Сірий33%
  • Білий26%
  • Чорний19%
  • Червоний8%
  • Синій7%
  • Інші7%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,9% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
51%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 14 р.)
22%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
15%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
10%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota RAV4 2012 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

11 600 $ – 15 800 $

Довідка

Перевірка Toyota RAV4 2012 за VIN

Короткий звіт по Toyota RAV4 2012: VIN JTMBE31V90D080185, рік випуску 2012, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 05.08.2026. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JTMBE31V90D080185

Чи в розшуку JTMBE31V90D080185?

Перевірка розшуку для JTMBE31V90D080185 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Toyota RAV4 2012?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Toyota?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JTMBE31V90D080185?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.