Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: JN1TCNT32U0105350 — Nissan X-Trail 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Nissan / X-Trail Безкоштовний звіт · 13.10.2026
01
Nissan · X-TRAIL · 2019
Nissan X-TRAIL 2019

1,6 дизель · Сірий · Універсал

VINJN1TCNT32U0105350
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
у записах
Операції
2
реєстраційні
01
Попередні власники

до 04.08.2026 · кількість і дані невідомі

02
Власник

04.08.2026 → 18.08.2026 · 14 днів

03
ВласникПоточний

18.08.2026 → зараз · 1 міс.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
04.08.2026
Зміна держномера
сірий
18.08.2026
Проданий новому власнику
сірий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJN1TCNT32U0105350
У повному звіті
Транспортний засібNissan X-TRAIL 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JN1WMI
TCNT3VDS
2контр.
Uрік
0завод
105350серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3JN1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8TCNT3VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
92контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Uне рік••••• •• •••••••
110завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17105350серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
130 к.с.
Крутний момент
320 Нм
Витрата
5.1-5.3 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
автомат
Маса
1590-1753 кг
Багажник
135–1877 л
Двигун
Потужність
130 к.с. @ 4000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
81.4 к.с./л
Крутний момент
320 Нм @ 1750 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
R9M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
80 мм
Хід поршня
79.5 мм
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5.5 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
5.8-6.0 л/100 км
Витрата пального на шосе
4.7-4.9 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5.1-5.3 л/100 км
Викиди CO₂
135-139 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
11.4 с
Максимальна швидкість
180 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6 b
Співвідношення потужність/вага
12.2 кг/клас, 81.8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5 кг/Нм, 201.3 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
Автоматична коробка передач Xtronic
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/65 R17; 225/60 R18; 225/55 R19
Розмір дисків
17; 18; 19
Габарити
Довжина
4690 мм
Ширина
1820-1830 мм
Висота
1700-1730 мм
Колісна база
2705 мм
Передня колія
1575-1585 мм
Задня колія
1575-1585 мм
Кліренс
210 мм
Діаметр розвороту
11.2 м
Кут заїзду
18°
Кут виїзду
27°
Кут рампи
20°
кут підйому
30°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1590-1753 кг
Допустима повна маса
2310 кг
Максимальна вантажопідйомність
557-720 кг
Об’єм багажника мінімальний
135 л
Об’єм багажника максимальний
1877 л
Об’єм паливного бака
60 л
Максимальне навантаження на дах
100 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
75 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
19 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
17 938–21 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
16 510–22 400 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 17 938–21 000 $, медіана — 19 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 15 600 $
2017’17≈ 17 300 $
2018’18≈ 18 900 $
2019’19≈ 19 000 $
2020’20≈ 20 000 $
2021’21≈ 21 858 $
2022’22≈ 36 500 $

Рік старіше — −1% · рік новіше — +5%. Найбільший перепад — між 2021 і 2022 роками (+77 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+72%
2022’22+52%
2023’23+35%
2024’24+22%
2025’25+10%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

T32 (FL) — 39%T32 — 27%T31 (FL) — 15%T31 — 9%T30 (FL) — 6%Інші — 5%
39%найчастіше

Покоління

  • T32 (FL)39%
  • T3227%
  • T31 (FL)15%
  • T319%
  • T30 (FL)6%
  • Інші5%
Варіатор (CVT) — 37%Автомат — 36%Механіка — 25%Редуктор — 1%
37%найчастіше

КПП

  • Варіатор (CVT)37%
  • Автомат36%
  • Механіка25%
  • Редуктор1%
Дизель — 57%Бензин — 29%Газ / бензин — 11%Гібрид — 3%
57%це авто

Паливо

  • Дизель57%
  • Бензин29%
  • Газ / бензин11%
  • Гібрид3%
Повний — 54%Передній — 46%
54%найчастіше

Привід

  • Повний54%
  • Передній46%
Сірий — 32%Білий — 21%Чорний — 20%Коричневий — 9%Зелений — 8%Інші — 10%
32%це авто

Колір

  • Сірий32%
  • Білий21%
  • Чорний20%
  • Коричневий9%
  • Зелений8%
  • Інші10%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
52%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
22%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
16%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
8%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
3%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

2знайдені записи
2перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Що знайдено

•••••••• •••••• •••••••••: •• днів• ••.••.•••• •• ••.••.••••
••••••• ••••• •• •••••• •••••••••.••.•••• → ••••• · • міс.

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Nissan X-Trail 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

16 200 $ – 21 900 $

Довідка

Перевірка Nissan X-Trail 2019 за VIN

Короткий звіт по Nissan X-Trail 2019: VIN JN1TCNT32U0105350, рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 19 000 $. Більшість оголошень (80%) — 16 510–22 400 $, звичайні ціни (середні 50%) — 17 938–21 000 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 2, реєстраційних операцій — 2, змін номера — 0, перша реєстрація — 04.08.2026. Остання операція — «Проданий новому власнику», 18.08.2026.