Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN JN1TCNT31U0403140 — Nissan X-Trail 2012

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 10.10.2026

Автомобілі / Nissan / X-Trail Безкоштовний звіт · 17.10.2026
01
Nissan · X-Trail · 2012
Nissan X-Trail 2012

2,0 дизель · Сірий · Універсал

VINJN1TCNT31U0403140
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
у записах
Операції
1
реєстраційні
01
Попередні власники

до 17.07.2026 · кількість і дані невідомі

02
ВласникПоточний

17.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2012
Рік випуску 2012
17.07.2026
Перереєстрація
сірий
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJN1TCNT31U0403140
У повному звіті
Транспортний засібNissan X-Trail 2012
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JN1WMI
TCNT3VDS
1контр.
Uрік
0завод
403140серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
Завод
•

Структура VIN

1–3JN1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8TCNT3VDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
91контрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Uне рік••••• •• •••••••
110завод••••••• ••••• •• ••••••
12–17403140серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
173 к.с.
Крутний момент
360 Нм
Витрата
6.4 л/100 км
Обʼєм
1995 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
6-ст. механіка
Маса
1615 кг
Багажник
479 л 16.92 куб. фт.–1773 л 62.61 куб. фт.
Двигун
Потужність
173 к.с. @ 3750 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
86.7 к.с./л
Крутний момент
360 Нм @ 2000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
M9R
Об’єм двигуна
1995 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
84 мм
Хід поршня
90 мм
Ступінь стиснення
15.6:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
7.4 л 7.82 US qt | 6.51 UK qt
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
7.8 л/100 км
Витрата пального на шосе
5.5 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
6.4 л/100 км
Викиди CO₂
168 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
10 с
Максимальна швидкість
200 км/год
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
9,3 кг/к.с., 107,1 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.5 кг/м Nm, 222.9 Нм/т
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
225/60 R17; 225/55 R18
Розмір дисків
7J x 17; 8J x 18
Габарити
Довжина
4635 мм
Ширина
1790 мм
Висота
1700 мм
Колісна база
2630 мм
Передня колія
1540 мм
Задня колія
1545 мм
Кліренс
210 мм
Діаметр розвороту
11.6 м
Кут заїзду
28°
Кут виїзду
24°
Кут рампи
21°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1615 кг
Допустима повна маса
2170 кг
Максимальна вантажопідйомність
555 кг
Об’єм багажника мінімальний
479 л 16.92 куб. фт.
Об’єм багажника максимальний
1773 л 62.61 куб. фт.
Об’єм паливного бака
65 л 17.17 США гал / 14.3 імп. гал
Максимальне навантаження на дах
100 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
2200 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
100 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
11 500 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
10 500–12 806 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
9 982–13 820 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 10 500–12 806 $, медіана — 11 500 $.

Як ціну змінює рік випуску

2009’09≈ 10 750 $
2010’10≈ 10 700 $
2011’11≈ 10 800 $
2012’12≈ 11 400 $
2013’13≈ 12 300 $
2014’14≈ 13 900 $
2015’15≈ 14 949 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2013 і 2014 роками (+14 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+33%
2022’22+24%
2023’23+17%
2024’24+10%
2025’25+4%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

T32 (FL) — 39%T32 — 27%T31 (FL) — 15%T31 — 9%T30 (FL) — 6%Інші — 5%
39%найчастіше

Покоління

  • T32 (FL)39%
  • T3227%
  • T31 (FL)15%
  • T319%
  • T30 (FL)6%
  • Інші5%
Варіатор (CVT) — 37%Автомат — 36%Механіка — 25%Редуктор — 1%
37%найчастіше

КПП

  • Варіатор (CVT)37%
  • Автомат36%
  • Механіка25%
  • Редуктор1%
Дизель — 57%Бензин — 29%Газ / бензин — 11%Гібрид — 3%
57%це авто

Паливо

  • Дизель57%
  • Бензин29%
  • Газ / бензин11%
  • Гібрид3%
Повний — 54%Передній — 46%
54%найчастіше

Привід

  • Повний54%
  • Передній46%
Сірий — 32%Білий — 21%Чорний — 20%Коричневий — 9%Зелений — 8%Інші — 10%
32%це авто

Колір

  • Сірий32%
  • Білий21%
  • Чорний20%
  • Коричневий9%
  • Зелений8%
  • Інші10%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація5,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
38%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 14 р.)
24%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
20%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
13%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
2перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Nissan X-Trail 2012 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

9 700 $ – 13 100 $

Довідка

Перевірка Nissan X-Trail 2012 за VIN

Короткий звіт по Nissan X-Trail 2012: VIN JN1TCNT31U0403140, рік випуску 2012, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 17.07.2026. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про JN1TCNT31U0403140

Чи в розшуку JN1TCNT31U0403140?

Перевірка розшуку для JN1TCNT31U0403140 доступна в повному звіті.

Скільки власників у Nissan X-Trail 2012?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Nissan?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про JN1TCNT31U0403140?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.