Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: JN1BJ1CWXLW375569 — Nissan Qashqai 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 09.10.2026

Автомобілі / Nissan / Qashqai Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
Nissan · QASHQAI · 2019
Nissan QASHQAI 2019

2,0 бензин · Помаранчевий (оранжевий) · Універсал

VINJN1BJ1CWXLW375569
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
01
ВласникПоточний

04.07.2026 → зараз · 3 міс.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
04.07.2026
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
помаранчевий (оранжевий)
02

Перевірки за VIN

03

Розшук

VINJN1BJ1CWXLW375569
У повному звіті
Транспортний засібNissan QASHQAI 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

05

Розшифровка VIN

VIN: формат і контрольна цифра••• ••••••
JN1WMI
BJ1CWVDS
Xконтр.
Lрік
Wзавод
375569серійний
Регіон
•••••
Країна марки (WMI)
••• ••••••
Модельний рік
••••
Завод
•••••

Структура VIN

1–3JN1WMI••••••• ••••• •• ••••••••••• •• •••••••
4–8BJ1CWVDS••••••• ••••• •• •••••• •••••••••• ••••••
9Xконтрольна цифра••••••• ••••• •• •••••• •••••••
10Lкод року••••
11Wзавод••••••• ••••• •• ••••••
12–17375569серійний номер••••••• ••••• •• ••••••
06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
141 к.с.
Крутний момент
199 Нм
Витрата
8.1 л/100 км
Обʼєм
1997 см³
Привід
Передній
КПП
автомат
Маса
1463-1478 кг
Багажник
564–1509 л
Двигун
Потужність
141 к.с. @ 6000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
70.6 к.с./л
Крутний момент
199 Нм @ 4400 об/хв
Максимальні оберти двигуна
6400 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
MR20DD
Об’єм двигуна
1997 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
84 мм
Хід поршня
90.1 мм
Ступінь стиснення
11.2:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, CVTCS
Кількість масла в двигуні
3.8 л
Системи двигуна
Система старт-стоп
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
8,8 л/100 км
Витрата пального на шосе
7,3 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
8.1 л/100 км
Паливо
Бензин
Екологічний стандарт
LEV3 ULEV70
Співвідношення потужність/вага
10.4 кг/к.с., 96.4 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
7.4 кг/Нм, 136 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
Автоматична коробка передач Xtronic
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна пружинна підвіска зі стабілізатором
Передні гальма
Дискові вентильовані, 296x26 мм
Задні гальма
Дискові, 292x16 мм
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/65 R16; 215/60 R17; 225/45 R19
Розмір дисків
6.5J x 16; 7J x 17; 7J x 19
Габарити
Довжина
4380 мм
Ширина
1838 мм 72.36 in.
Висота
1607 мм 63.27 in.
Колісна база
2646 мм 104.17 in.
Передня колія
1585 мм 62.4 in.
Задня колія
1580 мм 62.2 in.
Кліренс
187 мм 7.36 in.
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.33
Діаметр розвороту
11.5 м
Кут заїзду
17.3°
Кут виїзду
28.2°
Кут рампи
17.7°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1463-1478 кг
Допустима повна маса
1975 кг
Максимальна вантажопідйомність
497-512 кг
Об’єм багажника мінімальний
564 л
Об’єм багажника максимальний
1509 л
Об’єм паливного бака
55 л
Максимальне навантаження на дах
75 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
16 500 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
15 013–18 400 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
13 800–19 918 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 15 013–18 400 $, медіана — 16 500 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 13 800 $
2017’17≈ 14 145 $
2018’18≈ 14 500 $
2019’19≈ 17 000 $
2020’20≈ 17 000 $
2021’21≈ 18 487 $
2022’22≈ 23 999 $

Рік старіше — −15% · рік новіше — 0%. Найбільший перепад — між 2021 і 2022 роками (+32 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+81%
2022’22+58%
2023’23+39%
2024’24+24%
2025’25+10%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

01
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 45%II покоління — 26%II покоління (FL) — 15%I покоління — 11%III покоління — 2%Інші — 1%
45%найчастіше

Покоління

  • I покоління (FL)45%
  • II покоління26%
  • II покоління (FL)15%
  • I покоління11%
  • III покоління2%
  • Інші1%
Механіка — 54%Автомат — 23%Варіатор (CVT) — 22%Редуктор — 1%
54%найчастіше

КПП

  • Механіка54%
  • Автомат23%
  • Варіатор (CVT)22%
  • Редуктор1%
Дизель — 56%Бензин — 34%Газ / бензин — 8%Гібрид — 2%
34%це авто

Паливо

  • Дизель56%
  • Бензин34%
  • Газ / бензин8%
  • Гібрид2%
Передній — 83%Повний — 17%
83%найчастіше

Привід

  • Передній83%
  • Повний17%
Сірий — 28%Білий — 26%Чорний — 22%Коричневий — 8%Червоний — 6%Інші — 10%
28%найчастіше

Колір

це авто: ПОМАРАНЧЕВИЙ (ОРАНЖЕВИЙ), серед інших
  • Сірий28%
  • Білий26%
  • Чорний22%
  • Коричневий8%
  • Червоний6%
  • Інші10%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3,9% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
38%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
24%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
20%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
13%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Nissan Qashqai 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

14 500 $ – 19 600 $

Довідка

Перевірка Nissan Qashqai 2019 за VIN

Короткий звіт по Nissan Qashqai 2019: VIN JN1BJ1CWXLW375569, рік випуску 2019, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 16 500 $. Більшість оголошень (80%) — 13 800–19 918 $, звичайні ціни (середні 50%) — 15 013–18 400 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 04.07.2026. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 04.07.2026.