Перевірка VIN — Infiniti G25 2011

Автомобілі / Infiniti / G25 Безкоштовний звіт · 22.10.2026
01
Infiniti · G25 · 2011
Infiniti G25 2011

2,5 газ / бензин · Синій · Седан-b

НомерAI8673HT
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 19.03.2019 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

19.03.2019 → зараз · 7 р. 7 міс.

Київська обл.

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
02

Події за датами

2011
Рік випуску 2011
19.03.2019
Проданий новому власнику
AI8673HT · Київська обл. · синій
17.04.2019
Встановлено газове обладнання
AI8673HT · Київська обл. · синій

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

У повному звіті
Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

У повному звіті
VIN
У повному звіті
Номерний знакAI8673HT
У повному звіті
Транспортний засібInfiniti G25 2011
У повному звіті

Ринок і вартість

06

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
8 699 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
7 999–9 700 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
7 620–10 460 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 7 999–9 700 $, медіана — 8 699 $.

Як ціну змінює рік випуску

2010’10≈ 8 499 $
2011’11≈ 9 200 $
2012’12≈ 8 100 $

Рік старіше — −8% · рік новіше — −12%. Найбільший перепад — між 2011 і 2012 роками (−12 п.п.).

07

Як змінюється вартість з роками

2021’21+18%
2022’22+13%
2023’23+8%
2024’24+5%
2025’25+2%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
08

Популярність моделі за роками випуску

2008
2010
2011
2012
2013
2018
09

Що популярно в цій моделі

Бензин — 64%Газ / бензин — 36%
36%це авто

Паливо

  • Бензин64%
  • Газ / бензин36%
Задній — 59%Повний — 41%
59%найчастіше

Привід

  • Задній59%
  • Повний41%
Чорний — 63%Білий — 22%Сірий — 9%Синій — 6%
6%це авто

Колір

  • Чорний63%
  • Білий22%
  • Сірий9%
  • Синій6%
10

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
30%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2,5 л · преміум-марка
29%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 15 р.)
19%
•• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
16%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴

Підсумок

11

Підсумок

1знайдений запис
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••• ••• ••.••.••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок на місяць.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Infiniti G25 2011 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 700 $ – 10 400 $

Перевірка Infiniti G25 2011 за VIN

Короткий звіт по Infiniti G25 2011: рік випуску 2011, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 19.03.2019. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 17.04.2019.

Питання про це авто

Infiniti G25 2011

Чи в розшуку AI8673HT?

Перевірка розшуку для AI8673HT доступна в повному звіті.

Скільки власників у Infiniti G25 2011?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Infiniti?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AI8673HT?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.