Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Fiat Bravo 2009

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Fiat / Bravo Безкоштовний звіт · 16.10.2026
01
Fiat · Bravo · 2009
Fiat Bravo 2009

1,6 дизель · Чорний · Хетчбек-в

НомерCE2102CA
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

22.08.2019 → зараз · 7 р. 1 міс.

Чернівецька обл.

02

Події за датами

2009
Рік випуску 2009
22.08.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
CE2102CA · Чернівецька обл. · чорний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакCE2102CA
У повному звіті
Транспортний засібFiat Bravo 2009
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
105 к.с.
Крутний момент
290 Нм
Витрата
4.9 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1320 кг
Багажник
400–1175 л
Двигун
Потужність
105 к.с. @ 4000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
65.7 к.с./л
Крутний момент
290 Нм @ 1500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
198A3000
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
79.5 мм
Хід поршня
80.5 мм
Ступінь стиснення
16,5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.6 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
6,3 л/100 км
Витрата пального на шосе
4,1 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
4.9 л/100 км
Викиди CO₂
129 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
11.3 с
Максимальна швидкість
187 км/г
Екологічний стандарт
Євро 4
Співвідношення потужність/вага
12.6 кг/к.с., 79.5 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.6 кг/Нм, 219.7 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
205/55 R16
Розмір дисків
16
Габарити
Довжина
4336 мм
Ширина
1792 мм
Висота
1498 мм
Колісна база
2600 мм
Передня колія
1538 мм
Задня колія
1532 мм
Діаметр розвороту
10.4 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1320 кг
Допустима повна маса
1830 кг
Максимальна вантажопідйомність
510 кг
Об’єм багажника мінімальний
400 л
Об’єм багажника максимальний
1175 л
Об’єм паливного бака
57 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1300 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
500 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
5 555 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
4 200–6 200 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
3 917–6 800 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 4 200–6 200 $, медіана — 5 555 $.

Як ціну змінює рік випуску

2007’07≈ 4 500 $
2008’08≈ 4 725 $
2009’09≈ 6 400 $
2010’10≈ 5 475 $
2011’11≈ 4 700 $

Рік старіше — −26% · рік новіше — −14%. Найбільший перепад — між 2008 і 2009 роками (+26 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+16%
2022’22+13%
2023’23+9%
2024’24+5%
2025’25+2%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

95
96
97
98
00
01
07
08
09
10
11
12
13
14
10

Що популярно в цій моделі

II покоління — 58%II покоління (FL) — 22%I покоління — 13%I покоління (FL) — 7%
58%найчастіше

Покоління

  • II покоління58%
  • II покоління (FL)22%
  • I покоління13%
  • I покоління (FL)7%
Механіка — 93%Робот — 5%Автомат — 2%
93%найчастіше

КПП

  • Механіка93%
  • Робот5%
  • Автомат2%
Бензин — 56%Дизель — 24%Газ / бензин — 18%1.6 л. — 2%
24%це авто

Паливо

  • Бензин56%
  • Дизель24%
  • Газ / бензин18%
  • 1.6 л.2%
Передній — 95%Повний — 5%
95%найчастіше

Привід

  • Передній95%
  • Повний5%
Червоний — 27%Чорний — 23%Сірий — 23%Синій — 18%Білий — 5%Інші — 5%
23%це авто

Колір

  • Червоний27%
  • Чорний23%
  • Сірий23%
  • Синій18%
  • Білий5%
  • Інші5%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6,8% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
37%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
21%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 17 р.)
19%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,6 л
18%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Fiat Bravo 2009 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

5 400 $ – 7 400 $

Довідка

Перевірка Fiat Bravo 2009 за VIN

Короткий звіт по Fiat Bravo 2009: рік випуску 2009, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 22.08.2019. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про

Чи в розшуку CE2102CA?

Перевірка розшуку для CE2102CA доступна в повному звіті.

Скільки власників у Fiat Bravo 2009?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Fiat?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про CE2102CA?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.