Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Toyota Highlander 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 01.10.2026

Автомобілі / Toyota / Highlander Безкоштовний звіт · 12.10.2026
01
Toyota · HIGHLANDER · 2017
Toyota HIGHLANDER 2017

3,5 електро · Синій · Універсал-b

НомерAX7542HO
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

27.08.2019 → зараз · 7 р. 1 міс.

Харківська обл.

02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
27.08.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AX7542HO · Харківська обл. · синій
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAX7542HO
У повному звіті
Транспортний засібToyota HIGHLANDER 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
296 к.с.
Крутний момент
358 Нм
Витрата
10.7 л/100 км
Обʼєм
3456 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
8-ст. автомат
Маса
2060 кг
Багажник
269–813 л
Двигун
Потужність
296 к.с. @ 6600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
85.6 к.с./л
Крутний момент
358 Нм @ 4700 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
2GR-FKS
Об’єм двигуна
3456 см³
Кількість циліндрів
6
Діаметр циліндра
94 мм
Хід поршня
83 мм
Ступінь стиснення
10.8:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, D-VVT-i
Кількість масла в двигуні
5.5 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
12.4 л/100 км
Витрата пального на шосе
9 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
10.7 л/100 км
Паливо
Бензин
Екологічний стандарт
Євро 5
Співвідношення потужність/вага
7 кг/к.с., 143.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.8 кг/Нм, 173.8 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична коробка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна пружинна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
245/60 R18; 245/55 R19
Розмір дисків
18; 19
Габарити
Довжина
4890 мм
Ширина
1925 мм
Висота
1770 мм
Колісна база
2790 мм
Передня колія
1635 мм
Задня колія
1650 мм
Кліренс
200 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.33
Кут заїзду
18.0°
Кут з'їзду
23.1°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
2060 кг
Допустима повна маса
2725 кг
Максимальна вантажопідйомність
665 кг
Об’єм багажника мінімальний
269 л
Об’єм багажника максимальний
813 л
Об’єм паливного бака
72 л
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
25 200 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
22 500–27 650 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
21 100–32 500 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 22 500–27 650 $, медіана — 25 200 $.

Як ціну змінює рік випуску

2014’14≈ 20 749 $
2015’15≈ 21 900 $
2016’16≈ 22 500 $
2017’17≈ 25 500 $
2018’18≈ 27 500 $
2019’19≈ 31 500 $
2020’20≈ 39 999 $

Рік старіше — −12% · рік новіше — +8%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+33 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+79%
2022’22+56%
2023’23+37%
2024’24+21%
2025’25+10%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
10

Що популярно в цій моделі

IV покоління — 33%III покоління (FL) — 24%II покоління (FL) — 19%III покоління — 18%II покоління — 5%Інші — 1%
33%найчастіше

Покоління

  • IV покоління33%
  • III покоління (FL)24%
  • II покоління (FL)19%
  • III покоління18%
  • II покоління5%
  • Інші1%
Автомат — 90%Варіатор — 10%
90%найчастіше

КПП

  • Автомат90%
  • Варіатор10%
Бензин — 41%Газ / бензин — 35%Гібрид — 23%
23%це авто

Паливо

  • Бензин41%
  • Газ / бензин35%
  • Гібрид23%
Повний — 88%Передній — 12%
88%найчастіше

Привід

  • Повний88%
  • Передній12%
Сірий — 30%Чорний — 29%Білий — 22%Синій — 6%Червоний — 5%Інші — 8%
6%це авто

Колір

  • Сірий30%
  • Чорний29%
  • Білий22%
  • Синій6%
  • Червоний5%
  • Інші8%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація7,7% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
63%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
11%
•• ••• ₴
Планове ТОфільтри, рідини, гальма — електромобіль
3%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс для електромобіля
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Разовий звіт по авто
Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки — по одному конкретному авто. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Тариф Start
Для тих, хто зараз обирає авто: місячний ліміт перевірок, збережені авто та вся історія в кабінеті.
299 грн/міс
Дивитись тарифи
Разовий звіт — без реєстрації. Тариф можна скасувати будь-коли.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Toyota Highlander 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

21 700 $ – 29 300 $

Довідка

Перевірка Toyota Highlander 2017 за VIN

Короткий звіт по Toyota Highlander 2017: рік випуску 2017, тип пального електро. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 25 200 $. Більшість оголошень (80%) — 21 100–32 500 $, звичайні ціни (середні 50%) — 22 500–27 650 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 1, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 27.08.2019. Остання операція — «Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік», 27.08.2019.