Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Renault Kadjar 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 01.10.2026

Автомобілі / Renault / Kadjar Безкоштовний звіт · 15.10.2026
01
Renault · Kadjar · 2019
Renault Kadjar 2019

1,5 дизель · Білий · Універсал-b

НомерBA2069CA
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

15.05.2019 → зараз · 7 р. 5 міс.

Кіровоградська обл.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
15.05.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
BA2069CA · Кіровоградська обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакBA2069CA
У повному звіті
Транспортний засібRenault Kadjar 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
116 к.с.
Крутний момент
260 Нм
Обʼєм
1461 см³
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1531 кг
Багажник
472 л 16.67 куб. фт.–1478 л 52.2 куб. фт.
Двигун
Потужність
116 к.с. @ 3750 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
79.4 к.с./л
Крутний момент
260 Нм @ 2000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K9K U8
Об’єм двигуна
1461 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
76 мм
Хід поршня
80.5 мм
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5.7 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального, Комбінована (WLTP)
4.7-5 л/100 км
Викиди CO₂ (За стандартом WLTP)
131-137 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
11.7 с
Максимальна швидкість
189 км/год
Екологічний стандарт
Євро 6d
Співвідношення потужність/вага
13.2 кг/лс, 75.8 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.9 кг/Нм, 169.8 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/60 R17
Розмір дисків
17
Габарити
Довжина
4489 мм
Ширина
1836 мм
Ширина з врахуванням дзеркал
2058 мм
Висота
1613 мм
Колісна база
2646 мм
Передня колія
1556 мм
Задня колія
1542 мм
Передній звіс
913 мм
Задній звіс
930 мм
Кліренс
200 мм
Діаметр розвороту
10.7 м 35.1 фт.
Кут заїзду
17.0°
Кут виїзду
25.0°
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1531 кг
Допустима повна маса
1978 кг
Максимальна вантажопідйомність
447 кг 985.47 lbs.
Об’єм багажника мінімальний
472 л 16.67 куб. фт.
Об’єм багажника максимальний
1478 л 52.2 куб. фт.
Об’єм паливного бака
55 л
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1350 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
16 950 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
16 000–18 539 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
15 520–20 790 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 16 000–18 539 $, медіана — 16 950 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 14 844 $
2017’17≈ 15 899 $
2018’18≈ 16 950 $
2019’19≈ 16 300 $
2020’20≈ 18 100 $
2021’21≈ 19 900 $

Рік старіше — +4% · рік новіше — +11%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+11 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+31%
2022’22+20%
2023’23+12%
2024’24+7%
2025’25+3%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

04
13
15
16
17
18
19
20
21
22
10

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 71%I покоління — 29%
71%найчастіше

Покоління

  • I покоління (FL)71%
  • I покоління29%
Автомат — 58%Механіка — 35%Робот — 7%
58%найчастіше

КПП

  • Автомат58%
  • Механіка35%
  • Робот7%
Дизель — 93%Бензин — 7%
93%це авто

Паливо

  • Дизель93%
  • Бензин7%
Передній — 94%Повний — 6%
94%найчастіше

Привід

  • Передній94%
  • Повний6%
Сірий — 32%Білий — 32%Чорний — 16%Синій — 15%Червоний — 5%Інші — 1%
32%це авто

Колір

  • Сірий32%
  • Білий32%
  • Чорний16%
  • Синій15%
  • Червоний5%
  • Інші1%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
34%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
28%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · позашляховик
23%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,5 л
12%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Kadjar 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

13 900 $ – 18 700 $

Довідка

Перевірка Renault Kadjar 2019 за VIN

Короткий звіт по Renault Kadjar 2019: рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 15.05.2019. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про

Чи в розшуку BA2069CA?

Перевірка розшуку для BA2069CA доступна в повному звіті.

Скільки власників у Renault Kadjar 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Renault?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про BA2069CA?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.