Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — Infiniti Q50 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 01.10.2026

Автомобілі / Lexus / NX 200 Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
Lexus · NX 200 · 2021
Lexus NX 200 2021

2,0 бензин · Білий · Універсал

НомерBX3777BI
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
в Україні
Операції
3
реєстраційні
Номери
3
2 зміни
01
Власник

11.09.2021 → 01.04.2025 · 3 р. 6 міс.

Тернопільська обл.

02
ВласникПоточний

01.04.2025 → зараз · 1 р. 6 міс.

Хмельницька обл.

02

Події за датами

2021
Рік випуску 2021
11.09.2021
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
BO1911CB · Тернопільська обл. · білий
01.04.2025
Проданий новому власнику
BO8581EX · Хмельницька обл. · білий
02.04.2025
Зміна номера: BO8581EX → BX3777BI
BX3777BI · Хмельницька обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами3 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакBX3777BI
У повному звіті
Транспортний засібLexus NX 200 2021
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
203 к.с.
Крутний момент
249 Нм
Витрата
8.4 л/100 км
Обʼєм
2487 см³
Привід
Передній
КПП
8-ст. автомат
Маса
1660 кг
Багажник
643–1328 л
Двигун
Потужність
203 к.с.
Потужність на літр робочого об’єму
81.6 к.с./л
Крутний момент
249 Нм @ 5000 об/мін.
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
A25A-FKS
Об’єм двигуна
2487 см³
Кількість циліндрів
4
Ступінь стиснення
13:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосередній впрыск і розподілений впрыск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC, VVT-i
Кількість масла в двигуні
4.5 л
Системи двигуна
Система старт-стоп
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
9 л/100 км
Витрата пального на шосе
7,1 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
8.4 л/100 км
Паливо
Бензин
Максимальна швидкість
200 км/год
Екологічний стандарт
ULEV III
Співвідношення потужність/вага
8.2 кг/лс, 122.3 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
6.7 кг/мНм, 150 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступенева автоматична трансмісія ECT-i
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Дву市цльна поперечна важіль
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір дисків
18
Габарити
Довжина
4661 мм
Ширина
1864 мм
Висота
1661 мм
Колісна база
2690 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.35
Діаметр розвороту
11.6 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1660 кг
Об’єм багажника мінімальний
643 л
Об’єм багажника максимальний
1328 л
Об’єм паливного бака
55 л
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
40 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
34 900–44 516 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
29 999–47 300 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 34 900–44 516 $, медіана — 40 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2018’18≈ 27 525 $
2019’19≈ 29 999 $
2020’20≈ 34 141 $
2021’21≈ 36 990 $
2022’22≈ 43 950 $
2023’23≈ 42 900 $
2024’24≈ 54 900 $

Рік старіше — −8% · рік новіше — +19%. Найбільший перепад — між 2023 і 2024 роками (+32 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+80%
2022’22+57%
2023’23+48%
2024’24+29%
2025’25+12%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
10

Що популярно в цій моделі

I покоління (FL) — 39%II покоління — 31%I покоління — 31%
39%найчастіше

Покоління

  • I покоління (FL)39%
  • II покоління31%
  • I покоління31%
Автомат — 74%Варіатор (CVT) — 26%
74%найчастіше

КПП

  • Автомат74%
  • Варіатор (CVT)26%
Бензин — 69%Гібрид — 29%Газ / бензин — 1%Підзарядний гібрид — 1%
69%це авто

Паливо

  • Бензин69%
  • Гібрид29%
  • Газ / бензин1%
  • Підзарядний гібрид1%
Повний — 69%Передній — 29%Задній — 1%
69%найчастіше

Привід

  • Повний69%
  • Передній29%
  • Задній1%
Сірий — 35%Білий — 28%Чорний — 18%Червоний — 9%Коричневий — 4%Інші — 6%
28%це авто

Колір

  • Сірий35%
  • Білий28%
  • Чорний18%
  • Червоний9%
  • Коричневий4%
  • Інші6%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · ••• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,4% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
72%
••• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 1,5% вартості за рік (вік 5 р.)
11%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
9%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л · преміум-марка
7%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
1%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Infiniti Q50 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

15 900 $ – 21 600 $

Довідка

Перевірка Infiniti Q50 2019 за VIN

Короткий звіт по Infiniti Q50 2019: рік випуску 2019, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 40 000 $. Більшість оголошень (80%) — 29 999–47 300 $, звичайні ціни (середні 50%) — 34 900–44 516 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 2, реєстраційних операцій — 3, змін номера — 2, перша реєстрація — 11.09.2021. Остання операція — «Зміна номера: BO8581EX → BX3777BI», 02.04.2025.