Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка за VIN: — BMW X1 2018

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / BMW / X1 Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
BMW · X1 · 2018
BMW X1 2018

2,0 дизель · Білий · Універсал-b

НомерAC6187CI
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 09.07.2019 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

09.07.2019 → зараз · 7 р. 3 міс.

Волинська обл.

02

Події за датами

2018
Рік випуску 2018
09.07.2019
Проданий новому власнику
AC6187CI · Волинська обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAC6187CI
У повному звіті
Транспортний засібBMW X1 2018
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
231 к.с.
Крутний момент
450 Нм
Витрата
5.0 - 5.2 л/100 км
Обʼєм
1995 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
8-ст. автомат
Маса
1575 кг
Багажник
505–1550 л
Двигун
Потужність
231 к.с. @ 4400 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
115.8 к.с./л
Крутний момент
450 Нм @ 1500-3000 об/хв
Конфігурація двигуна
Передній, поперечний
Модель/Код двигуна
B47C20B
Об’єм двигуна
1995 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
84 мм
Хід поршня
90 мм
Ступінь стиснення
16,5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Твин-пауер турбо, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
5 л
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
5.8 - 5.9 л/100 км
Витрата пального на шосе
4.6 - 4.8 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5.0 - 5.2 л/100 км
Викиди CO₂
132 - 137 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
6.6 с
Максимальна швидкість
235 км/ч
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
6.8 кг/к.с., 146.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
3.5 кг/Нм, 285.7 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична коробка Steptronic
Тип передньої підвіски
Незалежна пружинна підвіска
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Розмір шин
225/55 R17 97W; 225/45 R19
Розмір дисків
7.5J х 17; 8J х 19
Габарити
Довжина
4439 мм
Ширина
1821 мм
Висота
1598 мм
Колісна база
2670 мм
Передня колія
1561 мм
Задня колія
1562 мм
Кліренс
183 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.29
Діаметр розвороту
11.4 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1575 кг
Допустима повна маса
2170 кг
Максимальна вантажопідйомність
595 кг
Об’єм багажника мінімальний
505 л
Об’єм багажника максимальний
1550 л
Об’єм паливного бака
51 л
Максимальне навантаження на дах
75 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
2000 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
80 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
19 000 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
17 425–21 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
16 180–22 540 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 17 425–21 000 $, медіана — 19 000 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 14 400 $
2016’16≈ 17 500 $
2017’17≈ 18 000 $
2018’18≈ 19 000 $
2019’19≈ 21 500 $
2020’20≈ 25 800 $
2021’21≈ 26 500 $

Рік старіше — −5% · рік новіше — +13%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+23 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+91%
2022’22+66%
2023’23+44%
2024’24+25%
2025’25+11%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
10

Що популярно в цій моделі

F48 — 42%E84 (FL) — 26%F48 (FL) — 13%E84 — 11%U11 — 8%
42%найчастіше

Покоління

  • F4842%
  • E84 (FL)26%
  • F48 (FL)13%
  • E8411%
  • U118%
Автомат — 94%Механіка — 6%
94%найчастіше

КПП

  • Автомат94%
  • Механіка6%
Бензин — 65%Дизель — 33%Гібрид — 1%Газ / бензин — 1%
33%це авто

Паливо

  • Бензин65%
  • Дизель33%
  • Гібрид1%
  • Газ / бензин1%
Повний — 71%Задній — 17%Передній — 13%
71%найчастіше

Привід

  • Повний71%
  • Задній17%
  • Передній13%
Білий — 30%Чорний — 27%Сірий — 25%Синій — 8%Коричневий — 7%Інші — 2%
30%це авто

Колір

  • Білий30%
  • Чорний27%
  • Сірий25%
  • Синій8%
  • Коричневий7%
  • Інші2%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ •• ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація9,6% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
57%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 8 р.)
15%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
15%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л · преміум-марка
11%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
2%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

BMW X1 2018 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

16 300 $ – 22 000 $

Довідка

Перевірка BMW X1 2018 за VIN

Короткий звіт по BMW X1 2018: рік випуску 2018, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 19 000 $. Більшість оголошень (80%) — 16 180–22 540 $, звичайні ціни (середні 50%) — 17 425–21 000 $.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 2, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 09.07.2019. Остання операція — «Проданий новому власнику», 09.07.2019.