Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Chevrolet Captiva 2010

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Chevrolet / Captiva Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Chevrolet · Captiva · 2010
Chevrolet Captiva 2010

2,0 дизель · Чорний · Універсал-b

НомерAT2624CP
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

17.07.2019 → зараз · 7 р. 3 міс.

Івано-Франківська обл.

02

Події за датами

2010
Рік випуску 2010
17.07.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AT2624CP · Івано-Франківська обл. · чорний
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAT2624CP
У повному звіті
Транспортний засібChevrolet Captiva 2010
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
150 к.с.
Крутний момент
320 Нм
Витрата
7.4 л/100 км
Обʼєм
1991 см³
Привід
Повний (4×4)
КПП
5-ст. механіка
Маса
1770 кг
Багажник
465–930 л
Двигун
Потужність
150 к.с. @ 4000 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
75.3 к.с./л
Крутний момент
320 Нм @ 2000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
LLW
Об’єм двигуна
1991 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
83 мм 3,27 in.
Хід поршня
92 мм
Ступінь стиснення
17.5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Газорозподільний механізм
SOHC
Кількість масла в двигуні
6.2 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
8.9 л/100 км
Витрата пального на шосе
6.6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.4 л/100 км
Викиди CO₂
197 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
10.9 с
Максимальна швидкість
182 км/ч
Екологічний стандарт
Євро 4
Співвідношення потужність/вага
11.8 кг/к.с., 84.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.5 кг/м Нм, 180.8 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Привід
Повний привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна типу МакФерсон з спіральною пружиною і стабілізатором поперечної стійкості
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна підвіска
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Гідровусилювач
Розмір шин
215/70 R16; 235/60 R17; 235/55 R18
Розмір дисків
6.5J x 16 ET46; 7J x 17 ET46; 7J x 18 ET45
Габарити
Довжина
4635 мм 72.44 in.
Ширина
1850-1870 мм
Висота
1720-1755 мм
Колісна база
2705 мм
Передня колія
1562 мм
Задня колія
1572 мм
Передній звіс
920 мм
Задній звіс
1010 мм
Кліренс
200 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.38
Діаметр розвороту
12.1 м 39.7 фт.
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1770 кг
Допустима повна маса
2505 кг
Максимальна вантажопідйомність
735 кг
Об’єм багажника мінімальний
465 л
Об’єм багажника максимальний
930 л
Об’єм паливного бака
65 л 17.17 US гал | 14.3 UK гал
Максимальне навантаження на дах
100 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
2000 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
80 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
9 325 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
8 375–10 000 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
7 539–10 800 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 8 375–10 000 $, медіана — 9 325 $.

Як ціну змінює рік випуску

2007’07≈ 7 749 $
2008’08≈ 7 750 $
2009’09≈ 8 000 $
2010’10≈ 8 500 $
2011’11≈ 9 895 $
2012’12≈ 10 950 $
2013’13≈ 11 625 $

Рік старіше — −6% · рік новіше — +16%. Найбільший перепад — між 2010 і 2011 роками (+16 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+8%
2022’22+5%
2023’23+3%
2024’24+2%
2025’25+1%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
10

Що популярно в цій моделі

I покоління — 48%I покоління (FL) — 33%I покоління (2nd FL) — 14%I покоління (3rd FL) — 6%
48%найчастіше

Покоління

  • I покоління48%
  • I покоління (FL)33%
  • I покоління (2nd FL)14%
  • I покоління (3rd FL)6%
Автомат — 57%Механіка — 43%
57%найчастіше

КПП

  • Автомат57%
  • Механіка43%
Дизель — 61%Газ / бензин — 24%Бензин — 14%2.4 л. — 1%
61%це авто

Паливо

  • Дизель61%
  • Газ / бензин24%
  • Бензин14%
  • 2.4 л.1%
Повний — 77%Передній — 23%
77%найчастіше

Привід

  • Повний77%
  • Передній23%
Сірий — 37%Чорний — 34%Білий — 17%Синій — 5%Зелений — 3%Інші — 5%
34%це авто

Колір

  • Сірий37%
  • Чорний34%
  • Білий17%
  • Синій5%
  • Зелений3%
  • Інші5%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 16 р.)
30%
•• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
25%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2 л
20%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
19%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
6%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Chevrolet Captiva 2010 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 200 $ – 9 800 $

Довідка

Перевірка Chevrolet Captiva 2010 за VIN

Короткий звіт по Chevrolet Captiva 2010: рік випуску 2010, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 17.07.2019. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AT2624CP?

Перевірка розшуку для AT2624CP доступна в повному звіті.

Скільки власників у Chevrolet Captiva 2010?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Chevrolet?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AT2624CP?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.