Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Opel Astra 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 29.09.2026

Автомобілі / Opel / Astra Безкоштовний звіт · 19.10.2026
01
Opel · Astra · 2019
Opel Astra 2019

1,4 бензин · Білий · Седан-b

НомерAI8118BM
Власники в Україні
1
02

Власники та реєстрації

Власники
1
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
ВласникПоточний

04.10.2019 → зараз · 7 р.

Київська обл.

02

Події за датами

2019
Рік випуску 2019
04.10.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AI8118BM · Київська обл. · білий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAI8118BM
У повному звіті
Транспортний засібOpel Astra 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
150 к.с.
Крутний момент
230 Нм
Витрата
5.4-5.6 л/100 км
Обʼєм
1399 см³ 85.37 куб.in.
Привід
Передній
КПП
6-ст. механіка
Маса
1203 кг
Багажник
370–1210 л
Двигун
Потужність
150 к.с. @ 5000-5600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
107.2 к.с./л
Крутний момент
230 Нм @ 2000-4000 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
D14XFT
Об’єм двигуна
1399 см³ 85.37 куб.in.
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
74 мм 2.91 in.
Хід поршня
81.3 мм 3.2 in.
Ступінь стиснення
10:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
4 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
7 л/100 км
Витрата пального на шосе
4.5-4.7 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
5.4-5.6 л/100 км
Викиди CO₂
125-128 г/км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
8.5 с
Максимальна швидкість
215 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6d-Temp
Співвідношення потужність/вага
8 кг/к.с., 124.7 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
5.2 кг/Нм, 191.2 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
6-ступенева механіка
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Дискові
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
205/55 R16; 225/40 R18
Розмір дисків
6.5J x 16; 7J x 16; 7.5 x 18
Габарити
Довжина
4370 мм
Ширина
1809 мм
Ширина з закритими дзеркалами
1871 мм 73.66 in.
Ширина з врахуванням дзеркал
2042 мм 80.39 in.
Висота
1485 мм
Колісна база
2662 мм 104.8 in.
Передня колія
1544 мм
Задня колія
1558 мм
Діаметр розвороту
11.05 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1203 кг
Допустима повна маса
1815 кг
Максимальна вантажопідйомність
612 кг
Об’єм багажника мінімальний
370 л
Об’єм багажника максимальний
1210 л
Об’єм паливного бака
48 л 12.68 US gal | 10.56 UK gal
Максимальне навантаження на дах
75 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1450 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
620 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
11 500 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
10 500–12 400 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
9 700–13 090 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 10 500–12 400 $, медіана — 11 500 $.

Як ціну змінює рік випуску

2016’16≈ 9 999 $
2017’17≈ 9 800 $
2018’18≈ 10 800 $
2019’19≈ 11 700 $
2020’20≈ 12 500 $
2021’21≈ 12 725 $

Рік старіше — −8% · рік новіше — +7%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+8 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+87%
2022’22+63%
2023’23+43%
2024’24+27%
2025’25+12%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

92
93
98
99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
10

Що популярно в цій моделі

III покоління/H (FL) — 43%IV покоління/J (FL) — 20%IV покоління/J — 18%V покоління/K — 11%II покоління/G — 4%Інші — 4%
43%найчастіше

Покоління

  • III покоління/H (FL)43%
  • IV покоління/J (FL)20%
  • IV покоління/J18%
  • V покоління/K11%
  • II покоління/G4%
  • Інші4%
Механіка — 87%Автомат — 10%Робот — 3%
87%найчастіше

КПП

  • Механіка87%
  • Автомат10%
  • Робот3%
Дизель — 47%Бензин — 38%Газ / бензин — 13%Інші — 1%
38%це авто

Паливо

  • Дизель47%
  • Бензин38%
  • Газ / бензин13%
  • Інші1%
Сірий — 47%Чорний — 20%Синій — 14%Білий — 10%Червоний — 4%Інші — 5%
10%це авто

Колір

  • Сірий47%
  • Чорний20%
  • Синій14%
  • Білий10%
  • Червоний4%
  • Інші5%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація8% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
56%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
17%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
13%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 1,4 л
11%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Opel Astra 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

10 100 $ – 13 700 $

Довідка

Перевірка Opel Astra 2019 за VIN

Короткий звіт по Opel Astra 2019: рік випуску 2019, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 04.10.2019. За реєстраційними записами — 1 власник. Номер за час реєстрацій не змінювався.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AI8118BM?

Перевірка розшуку для AI8118BM доступна в повному звіті.

Скільки власників у Opel Astra 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 1 власник; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Opel?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AI8118BM?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.