Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Hyundai H-1 2019

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Hyundai / H-1 Безкоштовний звіт · 17.10.2026
01
Hyundai · H-1 · 2019
Hyundai H-1 2019

2,5 дизель · Сірий · Пасажирський-b

НомерAA7304XK
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 13.12.2017 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

13.12.2017 → зараз · 8 р. 10 міс.

м. Київ

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
02

Події за датами

13.12.2017
Проданий новому власнику
AA7304XK · м. Київ · сірий
2019
Рік випуску 2019
30.05.2019
Пригнаний з-за кордону, поставлений на облік
AA7304XK · м. Київ · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAA7304XK
У повному звіті
Транспортний засібHyundai H-1 2019
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
170 к.с.
Крутний момент
441 Нм
Витрата
8,8 л/100 км
Обʼєм
2497 см³
Привід
Задній
КПП
5-ст. автомат
Маса
2059-2135 кг
Багажник
2511–4426 л
Двигун
Потужність
170 к.с. @ 3600 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
68.1 к.с./л
Крутний момент
441 Нм @ 2000-2250 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поздовжній
Модель/Код двигуна
D4CB
Об’єм двигуна
2497 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
91 мм
Хід поршня
96 мм
Ступінь стиснення
16.4:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Дизель
Тип наддуву
Турбонаддув, Інтеркулер
Кількість масла в двигуні
7.4 л 7.82 US qt | 6.51 UK qt
Системи двигуна
Протитютюновий фільтр
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
11.5 л/100 км
Витрата пального на шосе
7.2 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
8,8 л/100 км
Викиди CO₂
231 г/км
Паливо
Дизельне пальне
Час розгону 0 - 100 км/год
14.6 с
Максимальна швидкість
180 км/год
Екологічний стандарт
Euro 6
Співвідношення потужність/вага
12.1 кг/лс, 82.6 к.с./т
Співвідношення крутний момент/вага
4.7 кг/Нм, 214.2 Нм/т
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВС приводить у рух задні колеса автомобіля.
Привід
Задній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева автоматична коробка
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
215/70 R16
Розмір дисків
6.5J x 16
Габарити
Довжина
5150 мм
Ширина
1920 мм
Висота
1935 мм
Колісна база
3200 мм
Передня колія
1685 мм
Задня колія
1660 мм
Передній звіс
880 мм
Задній звіс
1070 мм
Кліренс
190 мм
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
2059-2135 кг
Допустима повна маса
3200 кг
Максимальна вантажопідйомність
1065-1141 кг
Об’єм багажника мінімальний
2511 л
Об’єм багажника максимальний
4426 л
Об’єм паливного бака
75 л
Максимальне навантаження на дах
80 кг
Допустима маса тягнучого причепа при уклоне 12%
1500 кг
Допустима маса тягнучого причепа без гальмівної системи
750 кг
Дозволене причіпне навантаження
100 кг
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
8 200 $
уся модель, різні роки випуску
Звичайні ціни
4 950–11 950 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
3 820–18 140 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 4 950–11 950 $, медіана — 8 200 $.

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+96%
2022’22+71%
2023’23+49%
2024’24+29%
2025’25+12%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

99
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
10

Що популярно в цій моделі

II покоління — 42%I покоління (FL) — 29%I покоління — 20%III покоління — 7%II покоління (FL) — 2%
42%найчастіше

Покоління

  • II покоління42%
  • I покоління (FL)29%
  • I покоління20%
  • III покоління7%
  • II покоління (FL)2%
Механіка — 90%Автомат — 10%
90%найчастіше

КПП

  • Механіка90%
  • Автомат10%
Дизель — 96%Бензин — 4%
96%це авто

Паливо

  • Дизель96%
  • Бензин4%
Задній — 94%Передній — 6%
94%найчастіше

Привід

  • Задній94%
  • Передній6%
Білий — 42%Сірий — 38%Чорний — 9%Синій — 8%Червоний — 4%
38%це авто

Колір

  • Білий42%
  • Сірий38%
  • Чорний9%
  • Синій8%
  • Червоний4%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 2,5 л
28%
•• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
24%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
20%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 7 р.)
20%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
8%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

1знайдений запис
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Що знайдено

••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••••• ••••• •• •••••• •••••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Hyundai H-1 2019 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

18 800 $ – 25 500 $

Довідка

Перевірка Hyundai H-1 2019 за VIN

Короткий звіт по Hyundai H-1 2019: рік випуску 2019, тип пального дизель. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 13.12.2017. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 30.05.2019.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AA7304XK?

Перевірка розшуку для AA7304XK доступна в повному звіті.

Скільки власників у Hyundai H-1 2019?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Hyundai?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AA7304XK?

Повний звіт — 49 грн, разова оплата.