Перевірка VIN — Cadillac SRX 2003

Автомобілі / Cadillac / SRX Безкоштовний звіт · 23.10.2026
01
Cadillac · SRX · 2003
Cadillac SRX 2003

3,6 газ / бензин · Чорний · Універсал-b

НомерAA8677IT
Власники в Україні
2
02

Власники та реєстрації

Власники
2
дати є для 1
Операції
2
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 13.10.2016 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

13.10.2016 → зараз · 10 р.

м. Київ

02

Події за датами

2003
Рік випуску 2003
13.10.2016
Проданий новому власнику
AA8677IT · м. Київ · чорний
10.09.2019
Перереєстрація
AA8677IT · м. Київ · чорний

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

У повному звіті
Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

У повному звіті
VIN
У повному звіті
Номерний знакAA8677IT
У повному звіті
Транспортний засібCadillac SRX 2003
У повному звіті

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
255 к.с.
Крутний момент
346 Нм
Витрата
11.2 л/100 км
Обʼєм
3564 см³
Привід
Задній
КПП
5-ст. автомат
Маса
1889 кг
Багажник
238–1968 л
Двигун
Потужність
255 к.с. @ 6500 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
71.5 к.с./л
Крутний момент
346 Нм @ 3200 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поздовжній
Модель/Код двигуна
LY7
Об’єм двигуна
3564 см³
Кількість циліндрів
6
Діаметр циліндра
94 мм
Хід поршня
85.6 мм
Ступінь стиснення
10.2:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
5.7 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
15.8 л/100 км
Витрата пального на шосе
10.2 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
11.2 л/100 км
Паливо
Бензин
Максимальна швидкість
210 км/год
Співвідношення потужність/вага
7.4 кг/к.с., 135 к.с./тонну
Співвідношення крутний момент/вага
5.5 кг/Нм, 183.2 Нм/тонну
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВС приводить у рух задні колеса автомобіля.
Привід
Задній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева автоматична коробка
Тип передньої підвіски
Амортизаційна стойка
Тип задньої підвіски
Поперечний стабілізатор
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Розмір шин
235/65 R17; 255/60 R17
Розмір дисків
7.5J x 17
Габарити
Довжина
4950 мм
Ширина
1845 мм
Висота
1670 мм
Колісна база
2957 мм
Передня колія
1572 мм
Задня колія
1580 мм
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1889 кг
Об’єм багажника мінімальний
238 л
Об’єм багажника максимальний
1968 л
Об’єм паливного бака
70 л

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
11 000 $
уся модель, різні роки випуску
Звичайні ціни
8 350–12 700 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
6 999–13 680 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 8 350–12 700 $, медіана — 11 000 $.

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+10%
2022’22+7%
2023’23+5%
2024’24+3%
2025’25+2%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
10

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 40%II покоління — 40%I покоління — 20%
40%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)40%
  • II покоління40%
  • I покоління20%
Бензин — 77%Газ / бензин — 23%
23%це авто

Паливо

  • Бензин77%
  • Газ / бензин23%
Повний — 71%Передній — 29%
71%найчастіше

Привід

  • Повний71%
  • Передній29%
Чорний — 61%Сірий — 15%Білий — 9%Коричневий — 6%Синій — 6%Інші — 3%
61%це авто

Колір

  • Чорний61%
  • Сірий15%
  • Білий9%
  • Коричневий6%
  • Синій6%
  • Інші3%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 3,6 л · преміум-марка
32%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна · преміум-клас
25%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 3,5% вартості за рік (вік 23 р.)
20%
•• ••• ₴
Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
17%
•• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴

Підсумок

12

Підсумок

0знайдених записів
3перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок на місяць.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Cadillac SRX 2003 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 700 $ – 10 400 $

Перевірка Cadillac SRX 2003 за VIN

Короткий звіт по Cadillac SRX 2003: рік випуску 2003, тип пального бензин/газ. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 13.10.2016. За реєстраційними записами — 2 власники. Номер за час реєстрацій не змінювався. Остання реєстраційна операція — 10.09.2019.

Питання про це авто

Cadillac SRX 2003

Чи в розшуку AA8677IT?

Перевірка розшуку для AA8677IT доступна в повному звіті.

Скільки власників у Cadillac SRX 2003?

За реєстраційними записами в Україні — 2 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Cadillac?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AA8677IT?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.