Перевірка за VIN · безкоштовно

Перевірка VIN — Chevrolet Camaro 2017

Що показує VIN: країна та завод випуску, модельний рік, заводські характеристики й відкликання виробника — плюс історія реєстрацій і ринкова ціна.

Ринкові дані оновлено 30.09.2026

Автомобілі / Chevrolet / Camaro Безкоштовний звіт · 18.10.2026
01
Chevrolet · Camaro · 2017
Chevrolet Camaro 2017

3,6 бензин · Чорний · Купе

НомерAA8161II
Власники в Україні
3
02

Власники та реєстрації

Власники
3
у записах
Операції
3
реєстраційні
Номери
3
2 зміни
01
Попередні власники

до 31.08.2023 · кількість і дані невідомі

02
Власник

31.08.2023 → 14.09.2023 · 14 днів

м. Київ

03
Власник

14.09.2023 → 03.10.2023 · 19 днів

Дніпропетровська обл.

04
ВласникПоточний

03.10.2023 → зараз · 3 р.

м. Київ

Відмітки реєстру

  • ••••••• ••••• •• ••••••
  • ••••••• ••••• •• ••••••
  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
  • ••••••• ••••• •• •••••• •••••••
02

Події за датами

2017
Рік випуску 2017
31.08.2023
Перереєстрація
AA8161II · м. Київ · чорний
14.09.2023
Проданий новому власнику
KA4428KK · Дніпропетровська обл. · сірий
03.10.2023
Проданий новому власнику
KA8993MA · м. Київ · сірий
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами3 номери
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VIN
У повному звіті
Номерний знакAA8161II
У повному звіті
Транспортний засібChevrolet Camaro 2017
У повному звіті
03

Авто і техніка

06

Заводські характеристики модифікації

Потужність
335 к.с.
Крутний момент
383 Нм
Витрата
10.7 л/100 км
Обʼєм
3640 см³ 135.96 куб. дін.
Привід
Задній
КПП
8-ст. автомат
Маса
1689 кг
Багажник
206 л
Двигун
Потужність
335 к.с. @ 6800 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
92 к.с./л
Крутний момент
383 Нм @ 5300 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поздовжній
Модель/Код двигуна
LGX
Об’єм двигуна
3640 см³ 135.96 куб. дін.
Кількість циліндрів
6
Діаметр циліндра
95 мм
Хід поршня
85.6 мм
Ступінь стиснення
11.5:1
Кількість клапанів на циліндр
4
Система впорскування пального
Безпосереднє уприскування
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Кількість масла в двигуні
5.2 л
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
12.4 л/100 км
Витрата пального на шосе
8.4 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
10.7 л/100 км
Паливо
Бензин
Співвідношення потужність/вага
5 кг/к.с., 198.3 к.с./тонна
Співвідношення крутний момент/вага
4.4 кг/Нм, 226.8 Нм/тонна
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВС приводить у рух задні колеса автомобіля.
Привід
Задній привід
Кількість передач і тип коробки передач
8-ступінчаста автоматична Hydra-Matic
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Незалежна багаторичажна пружинна підвіска зі стабілізатором
Передні гальма
Дискові вентильовані
Задні гальма
Дискові вентильовані
Додаткові системи
ABS (Антиблокувальна система гальм)
Тип кермового управління
Рульова (шестерня) рейка
Посилювач руля
Електричний підсилювач керма
Розмір шин
245/50 R18
Розмір дисків
18
Габарити
Довжина
4784 мм
Ширина
1897 мм 2.46 м
Висота
1344 мм 1.75 м
Колісна база
2811 мм 3.68 м
Передня колія
1588 мм
Задня колія
1617 мм
Коефіцієнт аеродинамічного опору лобового опору (C x )
0.37
Діаметр розвороту
11.6 м
Об’єм і вага
Вага спорядженого автомобіля
1689 кг
Об’єм багажника мінімальний
206 л
Об’єм паливного бака
72 л
04

Ринок і вартість

07

Скільки коштують такі авто

Медіана схожих оголошень
18 990 $
та сама модель, близькі роки випуску
Звичайні ціни
15 625–22 375 $
середні 50% схожих оголошень
Більшість оголошень
14 700–27 902 $
80% схожих оголошень

Схожі авто пропонують за 15 625–22 375 $, медіана — 18 990 $.

Як ціну змінює рік випуску

2015’15≈ 13 600 $
2016’16≈ 17 400 $
2017’17≈ 17 681 $
2018’18≈ 21 500 $

Рік старіше — −2% · рік новіше — +22%. Найбільший перепад — між 2017 і 2018 роками (+22 п.п.).

08

Як змінюється вартість з роками

2021’21+44%
2022’22+30%
2023’23+19%
2024’24+11%
2025’25+5%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
09

Популярність моделі за роками випуску

95
02
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
10

Що популярно в цій моделі

VI покоління — 53%VI покоління (FL) — 25%V покоління (2nd FL) — 9%V покоління — 5%V покоління (FL) — 4%Інші — 4%
53%найчастіше

Покоління

  • VI покоління53%
  • VI покоління (FL)25%
  • V покоління (2nd FL)9%
  • V покоління5%
  • V покоління (FL)4%
  • Інші4%
Автомат — 85%Механіка — 15%
85%найчастіше

КПП

  • Автомат85%
  • Механіка15%
Задній — 98%Передній — 2%
98%найчастіше

Привід

  • Задній98%
  • Передній2%
Сірий — 25%Червоний — 16%Чорний — 16%Білий — 15%Синій — 11%Інші — 16%
16%це авто

Колір

  • Сірий25%
  • Червоний16%
  • Чорний16%
  • Білий15%
  • Синій11%
  • Інші16%
11

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація3% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
33%
•• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 2,5% вартості за рік (вік 9 р.)
28%
•• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 3,6 л
22%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
12%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
5%
• ••• ₴
05

Підсумок

12

Підсумок

3знайдені записи
2перевірки без записів
2потребують додаткової перевірки

Що знайдено

•••••••• •••••• •••••••••: •• днів• ••.••.•••• •• ••.••.••••
••••••• ••••• •• •••••••••••• → ••••• (••••)
••••••• ••••• •• •••••• •••••••••••• •• •••••••

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• •••••• •••••••
••••••• ••••• •• ••••••

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 99 грн−50%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 199 грн · 10 звітів — 399 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
499 грн 199 грн / 3 звіти−60%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Chevrolet Camaro 2017 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

15 000 $ – 20 300 $

Довідка

Перевірка Chevrolet Camaro 2017 за VIN

Короткий звіт по Chevrolet Camaro 2017: рік випуску 2017, тип пального бензин. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Факти про це авто

Перша реєстрація в Україні — 31.08.2023. За реєстраційними записами — 3 власники. Номер змінювався 2 рази. Остання реєстраційна операція — 03.10.2023.

Питання

Питання про

Чи в розшуку AA8161II?

Перевірка розшуку для AA8161II доступна в повному звіті.

Скільки власників у Chevrolet Camaro 2017?

За реєстраційними записами в Україні — 3 власники; дати реєстрацій — у звіті вище.

Де знайти VIN на Chevrolet?

Зазвичай VIN вибитий на табличці в нижньому куті лобового скла з боку водія, на стійці водійських дверей і на кузові в моторному відсіку; він також є у свідоцтві про реєстрацію (техпаспорті).

Скільки коштує повний звіт про AA8161II?

Повний звіт — 99 грн, разова оплата.