Перевірка за держномером · безкоштовно

Перевірка за держномером: KA7781AE — Renault Sandero Stepway 2020

Що показує держномер: історія реєстрацій, власники та переоформлення, регіон і серія номера, зміни номера, перевірка розшуку.

Ринкові дані оновлено 22.09.2026

Автомобілі / Renault / Sandero StepWay Безкоштовний звіт · 14.10.2026
01
Renault Sandero StepWay 2020

0,9 бензин · Передній привід · Робот · Синій · Хетчбек

Оголошення 14.08.2026 · Київ

VINVF15SRA1A65220604
НомерKA7781AE
Остання ціна
9 000 $
Останній пробіг
••• ••• км
Власники в Україні
2
Renault Sandero StepWay, фото з оголошення
02

Власники та реєстрації

Власники
2
в Україні
Операції
1
реєстраційні
Номери
1
без змін
01
Попередній власник

до 07.10.2025 · період і дані невідомі

02
ВласникПоточний

07.10.2025 → зараз · 1 р.

м. Київ

02

Події за датами

2020
Рік випуску 2020
07.10.2025
Проданий новому власнику
KA7781AE · м. Київ · синій
14.08.2026
Оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: ••• ••• км · Київ
14.08.2026
Останні дані оголошення
ціна: • ••• $ · пробіг: ••• ••• км
02

Перевірки за VIN і номером

03

ДТП в Україні

Пошук за всіма номерами1 номер
У повному звіті
Фото з місць ДТП
У повному звіті
04

Розшук

VINVF15SRA1A65220604
У повному звіті
Номерний знакKA7781AE
У повному звіті
Транспортний засібRenault Sandero StepWay 2020
У повному звіті
03

Історія автомобіля

06

Що говорить пробіг

Пробіг
••• ••• км
Для віку
••%
Підтвердження
•••••
06

Порівняння з однорічками

Це авто
••• ••• км
Медіана однорічок
89 500 км
Орієнтир 15 000 км/рік × вік
90 000 км
07

Фото з останнього оголошення

04

Авто і техніка

08

Заводські характеристики модифікації

Потужність
90 к.с.
Крутний момент
131 Нм
Витрата
7.2 л/100 км
Обʼєм
1598 см³
Привід
Передній
КПП
5-ст. механіка
Багажник
320–1200 л
Двигун
Потужність
90 к.с. @ 5250 об/хв
Потужність на літр робочого об’єму
56.3 к.с./л
Крутний момент
131 Нм @ 2500 об/хв
Конфігурація двигуна
передній, поперечний
Модель/Код двигуна
K4M
Об’єм двигуна
1598 см³
Кількість циліндрів
4
Діаметр циліндра
79.5 мм
Хід поршня
80.5 мм
Ступінь стиснення
9.5:1
Кількість клапанів на циліндр
2
Система впорскування пального
Розподілений впорск
Тип наддуву
Безнаддувний двигун
Газорозподільний механізм
DOHC
Кількість масла в двигуні
4.8 л 5.07 US кв | 4.22 UK кв
Експлуатаційні характеристики
Витрата пального в місті
10 л/100 км
Витрата пального на шосе
5,6 л/100 км
Витрата пального змішаний цикл
7.2 л/100 км
Паливо
Бензин
Час розгону 0 - 100 км/год
11.5 с
Максимальна швидкість
174 км/год
Трансмісія, гальма і підвіска
Архітектура приводу
ДВЗ приводить у рух передні колеса автомобіля.
Привід
Передній привід
Кількість передач і тип коробки передач
5-ступенева механіка
Тип передньої підвіски
Незалежна підвіска типу McPherson
Тип задньої підвіски
Напівнезалежна, пружинна
Передні гальма
Дискові
Задні гальма
Барабанні
Розмір шин
185/65 R15
Розмір дисків
15
Габарити
Довжина
4020 мм
Ширина
1746 мм
Висота
1534 мм
Колісна база
2588 мм
Передня колія
1480 мм
Задня колія
1469 мм
Об’єм і вага
Об’єм багажника мінімальний
320 л
Об’єм багажника максимальний
1200 л
Об’єм паливного бака
50 л 13.21 гал США | 11 гал Великої Британії
05

Ринок і вартість

09

Ціна серед схожих авто

Остання ціна
9 000 $
оголошення 14.08.2026
Медіана схожих оголошень
11 325 $
та сама модель, близькі роки випуску
Різниця з медіаною
−2 325 $
дешевше за медіану ринку · −20,5%

8% схожих оголошень дешевші за це авто, 92% — дорожчі.

Як ціну змінює рік випуску

2017’17≈ 9 500 $
2018’18≈ 10 499 $
2019’19≈ 10 500 $
2020’20≈ 11 750 $
2021’21≈ 10 850 $

Рік старіше — −11% · рік новіше — −8%. Найбільший перепад — між 2019 і 2020 роками (+11 п.п.).

10

Як змінюється вартість з роками

2021’21+46%
2022’22+28%
2023’23+19%
2024’24+12%
2025’25+5%
2026’26зараз
2027’27
2028’28
2029’29
2030’30
2031’31
минулі рокизаразпрогноз
11

Що популярно в цій моделі

II покоління (FL) — 67%II покоління — 33%
67%найчастіше

Покоління

  • II покоління (FL)67%
  • II покоління33%
Механіка — 77%Робот — 12%Автомат — 12%
12%це авто

КПП

  • Механіка77%
  • Робот12%
  • Автомат12%
Дизель — 58%Бензин — 33%Газ / бензин — 9%
33%це авто

Паливо

  • Дизель58%
  • Бензин33%
  • Газ / бензин9%
Червоний — 27%Сірий — 22%Синій — 22%Білий — 20%Коричневий — 6%Інші — 2%
22%це авто

Колір

  • Червоний27%
  • Сірий22%
  • Синій22%
  • Білий20%
  • Коричневий6%
  • Інші2%
12

Скільки коштує володіти

на рік• ••• $≈ • ••• ₴/міс

•• ••• ₴ гроші · •• ••• ₴ втрата вартості

Амортизація6,8% вартості за рік · зменшення ціни авто, не платіж
56%
•• ••• ₴
Шиниліто + зима на ~4 роки, сезонна заміна
15%
• ••• ₴
Планове ТОмасло, фільтри, рідини · двигун 0,9 л
13%
• ••• ₴
Ремонт і зносгальма, підвіска, АКБ · 1,5% вартості за рік (вік 6 р.)
12%
• ••• ₴
ОСЦПВ (базовий поліс)базовий поліс за обʼємом двигуна
4%
• ••• ₴
06

Підсумок

13

Підсумок

0знайдених записів
4перевірки без записів
1потребує додаткової перевірки

Перевірено — без записів

••• ••••••
У повному звіті
••••• •• •••••••
У повному звіті
•••••
У повному звіті
••••••• ••••• •• ••••••
У повному звіті

Потребує додаткової перевірки

••••••• ••••• •• ••••••

Регіон і серія номера

НомерKA7781AE
Регіон номерам. Київ
СеріяKA

Відкрийте повний звіт по цьому авто

Історія реєстрацій, власники, ринкова аналітика та доступні перевірки по цьому авто. Склад залежить від авто.

Один звіт
Повний звіт по одному конкретному авто: історія реєстрацій, власники, ринкова ціна й доступні перевірки. Без реєстрації. Склад залежить від авто.
199 грн 49 грн−75%
Перевірити авто
Пакет звітів
3 звіти — 99 грн · 10 звітів — 249 грн. Звіти не згоряють — відкривайте, коли знайдете потрібне авто. Реєстрація через Google чи Telegram.
597 грн 99 грн / 3 звіти−83%
Обрати пакет
Підписка з аналітикою ринку
Перевірки авто на місяць і аналітика ринку по всій базі LevelCar: ціни, пробіг, регіони, ліквідність будь-якої моделі. Від 50 перевірок.
від 499 грн/міс
Дивитись підписки
Один звіт — без реєстрації. Пакети й підписка — після реєстрації в один клік через Google чи Telegram; нічого не продовжується автоматично.
Перевірені авто

Інші перевірені авто

звіти по схожих авто, які вже перевіряли на LevelCar

Цю модель також перевіряли

Renault Sandero StepWay 2020 — звіти інших авто цієї моделі

Інші моделі в тому ж ціновому діапазоні

7 700 $ – 10 400 $

Довідка

Перевірка авто за номером KA7781AE

Короткий звіт по авто з номером KA7781AE — Renault Sandero StepWay 2020: VIN VF15SRA1A65220604, рік випуску 2020, тип пального бензин, коробка передач робот, ціна в оголошенні 9 000 $. У звіті — перевірки, історія авто, ринок моделі й вартість у часі.

Ринок і вартість

Медіана схожих оголошень (та сама модель, близькі роки випуску) — 11 325 $. Більшість оголошень (80%) — 9 359–12 000 $, звичайні ціни (середні 50%) — 10 150–11 822 $. Ціна цього авто — 9 000 $: −2 325 $ до медіани (−20,5%), нижче ринку. 8% схожих оголошень дешевші за це авто, 92% — дорожчі.

Історія та реєстрації

За реєстраційними записами в Україні: власників — 2, реєстраційних операцій — 1, змін номера — 0, перша реєстрація — 07.10.2025. Остання операція — «Проданий новому власнику», 07.10.2025.